Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na ES 3-9 można sobie czasem posłuchać rozmów "off the record", poza transmisją. I tak dziś show dał Karol Stopa, który w przerwie między gemami chyba nie zauważył, że jego głos wciąż jest na wizji - poszła ładna wiązanka przekleństw. Nagranie lata po TT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę z kolei na E9 komentator w sobotę przed meczem rozmawiał z technikiem przez 5 minut na wizji o ustawieniach głosu. Na samym końcu zapytał jak się mutuje, gdy musi odejść lub o coś zapytać. Normalnie profeska.

 

A co do transmisji to ciągłe polskie okna ze studiem i powtórkami to jakiś żart. Jeszcze sygnał chwilami idzie chyba przez jakieś LTE, bo jest strasznie zamazany ruch osób w studiu. Dodatkowe kanały dostępne u co piątego operatora. W MM dla przykładu tylko E3 i E9 w formie testu (na szaro), więc nawet jak sobie dodasz na listę ulubionych, to nie przełączysz lecąc pilotem przód/tył tylko musisz wcisnąć numer, bo te szare kanały się pomijają, pomimo iż można je oglądać.

 

Powiedziałbym, że lecą na kasę by zarobić na Playerze czy tam Eurosport Playerze, ale tam też ciągłe problemy techniczne i braki komentarza, pomimo iż jest nagrywany. Więc puki co tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, maks27 napisał:

@kolis u mnie MM wszystkie kanały E1 do E9 dzialają poza tym że nie zawsze jest polski komentarz. Ale to już nie jest wina MM.

 

Będę musiał po południu przelecieć jeszcze raz całą listę, może pododawali. Na weekendzie były tylko testowo E3 i E9. I mam nadzieję, że dopracują kwestię komentarza, bo większość jest nagrywana, tylko oni mają problemy z dodaniem właściwej ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michael112 napisał:

Jak się do nich dostałeś, bo nie znalazłem?

https://player.pl/playerplus/eurosport

Na samym dole kalendarz z transmisjami i z archiwum. Na każdym przycisku z transmisją jest zdjęcie, a podnim Tokio, dana runda, i napis bez reklam lub polski komentarz. Musisz znaleźć z tym drugim. Zazwyczaj są one też bez reklam jeśli  trafisz na reklamę szukaj drugiego stremu z tym samym wydarzeniem. Dotyczy to tylko rzeczy transmitowanych w ES1 i 2.

Rzeczy z ES3 do 9 nie są dublowane. 

Czasami bywa że polski nie jest automatycznie wybierany. Wtedy po wejściu kliknij zębatkę i wybierz język. 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mat_lewq napisał:

Na ES 3-9 można sobie czasem posłuchać rozmów "off the record", poza transmisją. I tak dziś show dał Karol Stopa, który w przerwie między gemami chyba nie zauważył, że jego głos wciąż jest na wizji - poszła ładna wiązanka przekleństw. Nagranie lata po TT

 

Nie zdziwię się jak to przyczyni się do jeszcze większych problemów nie tylko dla Eurosportu ale też  TVN24 i całej grupy. wirtualnemedia_pl już donosik zrobiły: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/eurosport-igrzyska-olimpijskie-komentator-karol-stopa-wpadka-przeklenstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kirk napisał:

 

 

Ja mam radę do Eurosportu. Nie przepraszajcie, to właśnie był prawdziwy komentarz. Tak to powinno wyglądać, a nie żadne słodkie ble ble. Brawo Karol Stopa! To jest Pan komentator...

Edytowane przez KENZO
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi afera. Trochę szczerości raz na jakiś czas i już oburzenie u niektórych. Patrząc po komentarzach w social mediach to ludzie jednak pozytywnie na to zareagowali. Przynajmniej mówił na temat, a niektórzy nawet chętnie by zobaczyli na co dzień takie transmisje ze szczerym komentarzem, szczególnie, że pasowałoby to bardzo do sportu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie odbije się to negatywnie na ilości komentowanych przez Pana Karola meczów. Mam wielki szacunek do jego pracy i taki incydent nie powinien powodować jakichś zawieszeń. 

 

A po drugie widać, że to są emocje, nawet z takim doświadczeniem za mikrofonem, człowiek który żyje tenisem. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...