Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nasir napisał:
Discovery (TVN) swoim działaniem osłabia markę C+ i działa na jego niekorzyść. W pewnym stopniu podcina gałąź na której również siedzi.

Chyba nie sądzisz, że to przez Discovery nie ma tych kanałów? To "zasługa" Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, michael112 napisał:

 

Tych kanałów nadal nie ma, to jest jakaś kpina.

Wiem, na infolinię Playera dziś dzwoniłem ale nie czynna... koniec końców wykupilem dostęp na playerze jaki jest , bo transmisje w telewizji przez większość dnia się dublowaly.  Prawie w ogóle nie było transmisji meczu w tenisa Majchrzaka. Jedynie ostatnie piłki w Eurosport 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nasir napisał:

Nikt tego tak naprawdę nie wie. Być może Discovery postawił zaporowe warunki dla C+.

 

Tak naprawdę, ja nie wiem, komu w tej sytuacji zależy bardziej: czy nadawcy, żeby miał dobrą dystrybucję swoich kanałów, czy operatorowi żeby mógł zaoferować swoim widzom pełniejszą transmisję z igrzysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michael112 napisał:

 

Tych kanałów nadal nie ma, to jest jakaś kpina.

 

Tak nieskromnie zapytam, po co Ci te kanały, skoro i tak masz dostęp do wszystkich dyscyplin? Jak naprawią komentarz to powinien być on dostępny w obu wersjach, zarówno tej telewizyjnej jak i internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz różnicy między HD a 4K to Twoja strata.

Poza tym, jest wiele dyscyplin niszowych (ciekawych) ale mniej spektakularnych które będą transmitowane na Eurosportach 3-9.

Np. jeśli ktoś lubi tenis stołowy lub ziemny i chciałbym zobaczyć najciekawsze spotkania ( nie tylko z udziałem Polaków) to ich nie zobaczy na Eurosport 1-2. Po prostu nie wystarczy tam miejsca na takie transmisje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest wiele dyscyplin niszowych (ciekawych) ale mniej spektakularnych które będą transmitowane na Eurosportach 3-9.
Np. jeśli ktoś lubi tenis stołowy lub ziemny i chciałbym zobaczyć najciekawsze spotkania ( nie tylko z udziałem Polaków) to ich nie zobaczy na Eurosport 1-2.

Przecież on to wszystko ma w Playerze, bo tego dotyczył post. Też uważam, że w tym wypadku te kanały są zbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawop napisał:


Przecież on to wszystko ma w Playerze, bo tego dotyczył post. Też uważam, że w tym wypadku te kanały są zbędne.

W tym momencie w Player jest aż 41 transmisji na żywo z olimpiady do wyboru.

Chyba tylko trzy są z polskim komentarzem...

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaobserwowałem że streamy z wydarzeń (praktycznie wszystkie oprócz linearnego ES1 i linearnego ES2) nie mają polskojęzycznego komentarza. Do wyboru jest komentator anglojęzyczny i brak komentarza (odgłosy z Tokio). Czasami dostępne są jeszcze komentarze w innych popularnych językach zachodnioeuropejskich.

W ogóle to wczoraj zajrzałem "pod maskę silnika", czyli do narzędzi programisty na Playerze i okazało się że streamy dodatkowe nie idą z serwerów Playera, tylko z centralnych serwerów Discovery. Polski Eurosport prawdopodobnie w ogóle ich nie dotyka, tylko przelinkowuje żywcem do Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączyłem na E2. Leci mecz Brazylia-Wybrzeże Kości Słoniowej (88 min.). Na ekranie pojawiają się takie jakby poziome dropy charakterystyczne dla przekazu analogowego. Już wcześniej widziałem coś takiego przy transmisjach z IO w Tokio. Skąd to się bierze? Przy sygnale cyfrowym jakiekolwiek błędy powodowałyby pikselozę a nie takie poziome dropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As for technical specs, all RHBs will receive the international signal in HD, based on the host city’s HD standards. For Tokyo, the SMPTE 292 standard is used to allow for bit rates of 1.485 Gbps for the produc­tion of the 1080i/59.94 HD-SDI signal (OBS will follow the 59.94 Hz specification). UHD takers will receive the international signal in UHD HDR, with 5.1.4 audio configuration. The UHD production will adhere to the SMPTE 2036-1 standard and follow the 59.94 Hz specification. The HDR standard will be Hybrid-Log Gamma (HLG).

Chodzi o częstotliwość używaną przez Japończyków. Używana jest 59.94Hz a nie 60 przez co mamy konwersje w Europie i stąd przy szybkim ruchu kamery takie właśnie dropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...