Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce też będzie w ogólnodostępnej. Oczywiście w takiej ilości, na ile opłaca się nadawcom. Jestem przekonany, że TVP by to kupiła, gdyby miała na to pieniądze. Wystarczyłoby opłacanie solidarnie abonamentu RTV przez wszystkich. Ale skoro ludziska na tym oszczędzali, to teraz mają "oszczędne Euro". :D

 

Wolę zapłacić raz od wielkiego dzwonu 99 zł za dużą imprezę niż opłacać abonament 15 zł/miesiąc, czyli 180 zł/rok...Czyli wychodzi na to, że nawet można zapłacić prywaciarzowi 2 razy w roku. Bo ja już nic oprócz sportu w TVPiS nie oglądam. Od filmów i seriali mam kanały premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przypominam, że niniejszy wątek tyczy się tylko i wyłącznie stacji Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD.

Wątek ten nie służy dyskusji o tym, czy warto dodatkowo płacić za dostęp do tych kanałów, czy też nie. Nie służy też dyskusji o tym, jaki to Cyfrowy Polsat, vel. jego właściciel jest niedobry i tak dużo sobie liczy za dostęp do turnieju Euro 2016 na swoich kanałach. To jest prywatny biznes pana Solorza i ustalił sobie ceny takie, a nie inne. Ma do tego pełne prawo. Kto będzie chciał to zapłaci i te kanały sobie dokupi, a kto nie będzie chciał to tego nie uczyni. Właściciel Cyfrowego Polsatu nikogo do tego nie przymusza. Dodatkowo też zostały ustalone warunki darmowego dostępu do tych kanałów.

 

Dalsze posty niezwiązane z tematem niniejszego wątkiu będą lądowały w Koszu, a ich autorzy będą od razu otrzymywać Ostrzeżenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w nc+ na liscie kanalow (pozycje 108 i 109) pojawily sie kanaly PS2 i PS3 .

 

Wyswietlana jest plansza kanalu z info ze bedzie dostepny od 10 czerwcsa.

 

Niech ktos kto ich nie wykupil napisze co sie mu wyswietla czy wszyscy maja ta plansze czy jest taka jak ktos aktywowal kanaly a nie kupiwszy ich do tej pory ma cos innego?

Ja nie wykupiłem i mam: "Brak uprawnień do odbioru programu".

Edytowane przez andywal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm .Ja natomiast wykupiłem dzisiaj dostęp do Euro w CP przez ICOK i kanały zostały uaktywnione po paru minutach na dekoderze podstawowym,na multiroomie musiałem ponowić uprawnienia bo coś nie załapał  i też zaczęło działać a do zapłaty mam 79 zł płatne do 16,07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci którzy przedłużali umowę otrzymają kanały w dniu 10 czerwca. na razie nie ma na nich żadnych treści.

Widzę w tym zalążek dużych problemów. Bo skoro wszystkim przedłużającym włączą dopiero 10 czerwca, to nie ma bata, żeby nie było wpadek, narzekań, błędów z aktywacją kanałów. Typowo po polsatowsku, na ostatnią chwilę i po  bałaganiarsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy meczów Euro 2016(10-12.06):

10.06(piątek):

21:00 PS i PS2 Francja-Rumunia(M.Borek i W.Lubański)

11.06(sobota)

15:00 PS i PS 2 Albania-Szwajcaria(T.Włodarczyk i J.Ziober)

18:00 PS 2 Walia-Słowacja(C.Kowalski)

21:00 PS 2 Anglia-Rosja(M.Borek i C.Michniewicz)

12.06(niedziela):
15:00 PS 2 Turcja-Chorwacja(C.Kowalski)

18:00 PS i PS 2 Polska-Irlandia Północna(M.Borek i T.Hajto)

21:00 PS 2 Niemcy-Ukraina(T.Włodarczyk i J.Ziober)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce to płaci p. Solorzowi za PS2 i PS3, kto nie chce, przestawia antenę dvbt na południe (będąc w zasięgu nadajników) i ogląda wszystkie mecze w ogólnodostępnej czeskiej telewizji.  :popcorn:

Komentować będzie pewnie jakiś śmieszny Czech  :mrgreen:  będzie ubaw

Edytowane przez theSpeech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .Ja natomiast wykupiłem dzisiaj dostęp do Euro w CP przez ICOK i kanały zostały uaktywnione po paru minutach na dekoderze podstawowym,na multiroomie musiałem ponowić uprawnienia bo coś nie załapał  i też zaczęło działać a do zapłaty mam 79 zł płatne do 16,07

Jeśli zamówie telefonicznie to termin zapłaty do kiedy jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy meczów Euro 2016(10-12.06):

10.06(piątek):

21:00 PS i PS2 Francja-Rumunia(M.Borek i W.Lubański)

11.06(sobota)

15:00 PS i PS 2 Albania-Szwajcaria(T.Włodarczyk i J.Ziober)

18:00 PS 2 Walia-Słowacja(C.Kowalski)

21:00 PS 2 Anglia-Rosja(M.Borek i C.Michniewicz)

12.06(niedziela):

15:00 PS 2 Turcja-Chorwacja(C.Kowalski)

18:00 PS i PS 2 Polska-Irlandia Północna(M.Borek i T.Hajto)

21:00 PS 2 Niemcy-Ukraina(T.Włodarczyk i J.Ziober)

Komentatorów (wyłączając Borka) i ekspertów to Polsat ma naprawdę żałosnych. Nie wiem za co tu płacić dodatkową kasę. Kowalski, Lubański i Ziober to ma być ten exclusive?  :crazy:  :roll:  :woot:  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te Wasze dyskusje o sensie płacenia za dostęp do Euro 2016. Ja mam kablówkę, więc i tak wyjścia nie mam jak zapłacić tę stówę. Ale każdy niech sobie sam odpowie na pytanie czy warto. Po pierwsze, ważnym czynnikiem jest to, czy będzie się miało czas na zobaczenie większości kodowanych spotkań. Jeżeli, ktoś jak ja pracuje w godz 8-16, a potem nie ma wielu obowiązków, to chyba warto wykupić dostęp. Ja na miesiąc odizolowuję się od społeczeństwa, zarzucam wszelkie imprezy, wyjścia do kina itp. i od godz. 16.30 do północy spędzam przed TV. Ewentualnie zaproszę znajomych na wspólne oglądanie meczów, a trochę głupio byłoby ich zapraszać na niemiecki komentarz..

Świetny post. 

 

Ja zadam jeszcze jedno pytanie. Co jeśli w trakcie turnieju pyknie jakaś bombka i EURO zostanie odwołane? Trąbią o tym w wiadomościach, służby zatrzymują na granicy samochody wypełnione ładunkami wybuchowymi i bronią, swoje obawy mają dziennikarze, komentatorzy, którzy się tam wybierają. Z tego powodu na EURO nie jadą też ci, którzy są z Francją bardzo związani, którzy są z Francją kojarzeni. Na przykład ekspert/komentator Ligue 1, Stefan Białas, który boi się o własne życie (info od Matiego Święcickiego).

 

No właśnie, co jeśli będzie jakiś zamach i ME zostaną odwołane? Co wtedy z tymi, którzy wykosztowali się 79/99 złotych. Solorz będzie im zwracał?  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...