Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy my nie jesteśmy jednym krajem w Europie który płaci za oglądanie Euro na zasadzie PPV? A te ochlapy o 15 to tak dla smaczku by ludzie kupili pakiet. Nie nie to z filantropi.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunkore masz gdzieś linka do info?

No tak jak myślałem. Dlatego uważam ze Stolarz to pasożyt i tyle. A najbardziej mnie dziwi że coś co jest wyjątkiem na skalę europejską (a może światową) i to niechlubym wyjątkiem u nas tak łatwo się usprawiedliwia.

Przez tych idotow co to kupują od tego złodzieja. Już nawet swoich klientów ograbia. Dziki kraj i tyle.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie chciałem płacić, ale jak zobaczyłem listę meczów w otwartej TV to jednak się zdecydowałem.

 

Dla mnie to prosta matematyka - i tak za TV obecnie płacę 50-80 zł / mc, zatem realnie w skali dwóch lat (bo żadnego PPV przez kolejne dwa lata nie kupię na pewno) będzie to raptem niecałe 5 zł miesięcznie czyli +5-10% obecnych rachunków.

 

Rozważałem zabawę z Astrą lub CT, ale musiałbym trochę pozmieniać instalację - koszty sprzętowe większe niż te 99 zł dla Solorza, a czy lepiej? Niekoniecznie. Pewnie satysfakcja większa, ale Solorzowi to i tak wszystko jedno czy ma 20 czy 30 mld na koncie, nikt kasy do grobu nie zabierze, ani on ani ja. Owszem, sprzęt zostałby mi na stałe, ale ja i tak generalnie TV nie oglądam poza sportem i 'newsami', zatem kanały niemiecko czy czeskojęzyczne średnio by mi się pewnie przydały.

 

Ostatnia kwestia to czas - zamówienie pakietu to 3 minuty. Wykonanie działań pod kątem Astry / CT to kilka godzin zabawy, jeśli nie kilkanaście. W tym czasie bez problemu zarobię te 99 zł, a pozostałą część czasu poświęcę rodzinie.

 

IMO trochę za bardzo roszczeniowo podchodzimy do tematu na zasadzie 'nam się należy, powinno być wsjo w TVP za darmo'. Może i powinno być w TVP, ale czy za darmo? Tu się znowu kłania matematyka - abonament roczny za TVP to o wiele więcej niż 99 zł, a gdy rząd wprowadzi abonament to będzie jeszcze drożej i co gorsza dla większości z nas - nie do uniknięcia. Wtedy zatęsknimy do czasów gdy jednak mieliśmy te 200 zł rocznie w portfelu i mogliśmy nimi dowolnie dysponować czy to na piwo czy na Euro 2016 PPV.

Edytowane przez Mr. Orbita
Polityka - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak podchodząc do tematu to ma sens. 15 zl co miesiąc to faktycznie drożej i nie ma pewność czy będzie dobrze spozytkowane. Tylko czy w każdym kraju europejskim warunkiem euro w otwartej telewizji było posiadanie opłacanej telewizji publicznej? Opłacanej przez wszystkich.

Raczej myślę że to polska mentalność. Nas się okrada na każdym kroku. Co byś nie chciał załatwić to zawsze jakas dodatkowa oplata. Chociażby pójście do lekarza. Wiadomo że możesz iść na nfz, ale wygodniej i szybciej (i odpłatnie) prywatnie. Tak samo tutaj nike nie płaci abonamentu tvp a 5 mln ma Polsat i nc plus.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunkore masz gdzieś linka do info?

No tak jak myślałem. Dlatego uważam ze Stolarz to pasożyt i tyle. A najbardziej mnie dziwi że coś co jest wyjątkiem na skalę europejską (a może światową) i to niechlubym wyjątkiem u nas tak łatwo się usprawiedliwia.

Przez tych idotow co to kupują od tego złodzieja. Już nawet swoich klientów ograbia. Dziki kraj i tyle.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Euro w pewnym sensie w PPV będzie w Singapurze na kanale Eleven Euro

 

@robert w 90% krajów Europejskich prawa kupił nadawca publiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego niektórzy zakładają, że skoro ktoś decyduje się na zakup Euro, to musi siedzieć od 13 do północy? Ja wykupiłem, ale na pewno nie będę siedział 12 godzin przed TV, pewnie nawet nie obejrzę wszystkich meczów. Wykupiłem dlatego, że chce mieć komfort oglądania i mam w głębokim poważaniu tych, którzy od trzech tygodni na siłę próbują udowodnić, że się nie opłaca.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętego offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że [beep]o burza trwa w najlepsze. Ten kto będzie chciał, to sobie to wykupi, a ten kto nie, to tego nie zrobi. Proste. Po co więc ta dalszą dyskusja? Jeden kupi, drugi nie i tyle. Powiedzcie lepiej czy już komus, kto na 2 lata przedluzyl umowę przyznali prawa do oglądania tych kanałów. Z tego co czytałem osoby przedłużające maja to niby na samym końcu mieć odkodowane dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Chiquita pisze o tym,że dano mu wybór,że może zapłacić i mieć EURO bez reklam. Ja nie mogę się z tym zgodzić do końca. Wybór byłby wtedy gdybym ja mógł np. wybrać wszystkie mecze EURO 2016 z reklamami lub EURO 2016 bez reklam za to z dodatkową opłatą. Jeśli jedyną opcją by obejrzeć wszystkie mecze z polskim komentarzem jest dodatkowa opłata to nie jest to dla mnie możliwość wyboru.

Masz jakieś dziwne przeświadczenie, że za darmo należy ci się to samo, co mnie za opłatą (tym bardziej, że oglądanie Euro nie jest rzeczą niezbędną w życiu). Zastanów się trochę. Gdyby wszystkie mecze były odkodowane, to niewiele osób wybrałoby płatną opcję. Zawsze musi być coś ekstra na zachętę. Dłuższe studia w tym wypadku, to za mało. Tak działa świat - chcesz mieć wszystko, to płać. Będąc mniej zasobnym zawsze będziesz czuł niedosyt.

 

Polsat jako właściciel praw w naszym kraju, może robić z nimi co zechce. Nie mają obowiązku wszystkiego odkodować.Sport nie jest za darmo. Turniej nie rozgrywa się charytatywnie.

niewolnictwo w zamian za postęp?

Co za bzdura. Nie musisz mieć rzeczy zbędnych do życia. I to nie wina tych, co kuszą. Tylko osób dających się skusić.

PPV może i ma sens gdy masz jakieś ekskluzywne treści. Problem w tym ze tutaj płacisz 100 zl za coś niedawno było za darmo. Ostanie imprezy w tvp i były ogólnie dostępne.

Przeczytaj mi jakiekolwiek prawo, nakaz, regułę, czy cokolwiek mówiącego, że coś raz udostępnione w otwartej telewizji - musi być takie już do końca?

Co do pakietu to nie da się obejrzeć wszystkiego. Większość ludzi pracuje. Poza tym jest rodzina, dzieci i obowiązki domowe. Żona rozumie że interesuje się piłka, ale to nie upoważnia mnie do oglądania telewizji od 13 do 26 dzień w dzień. Czasami zastanawiam się kto na tym siedzi i pisze ze wykupuje za 100 zl pakiet i będzie od 13 oglądał? No chyba młodzież szkolna.

Skąd przeświadczenie, że trzeba obejrzeć wszystko, wykupując? Niby się zastanawiasz, ale brak ci wyobraźni. Nie każdy ma tak jak ty. W mojej pracy, to ja jestem szefem i ustalam reguły. Nie mam żony, tylko partnerkę. Jest wyrozumiała - ona przymyka oko na moje dziwactwa, ja na jej. Dzieci - powiedzmy, że dopiero w drodze. :P

 

Mam wrażenie, że niektórzy za dużo główkują nad życiem innych.

Przez tych idotow co to kupują od tego złodzieja. Już nawet swoich klientów ograbia. Dziki kraj i tyle.

Łaskawie licz się ze słowami. Z czego cię Solorz-Żak okradł? Mógłbyś to wszystkim wyjaśnić? Wykupił coś, co było do wykupienia i udostępnia na swoich zasadach. I tyle. Pretensje miej do UEFA, że organizacja nie działa charytatywnie. Polska w moim odczuciu jest dzikim krajem, bo nie szanuje się zasad. A nie dlatego, że ktoś na czymś chce zarobić.

Może tak podchodząc do tematu to ma sens. 15 zl co miesiąc to faktycznie drożej i nie ma pewność czy będzie dobrze spozytkowane. Tylko czy w każdym kraju europejskim warunkiem euro w otwartej telewizji było posiadanie opłacanej telewizji publicznej? Opłacanej przez wszystkich.

Wskaż mi kraj, który udostępnia obywatelom EURO 2016 za darmo, nie żądając od ludzi opłaty, w ten czy inny sposób? Raczej nie ma takiego.

Raczej myślę że to polska mentalność. Nas się okrada na każdym kroku. Co byś nie chciał załatwić to zawsze jakas dodatkowa oplata.

Kolejny stek bzdur. Polską mentalnością jest właśnie rozumowanie, że nam się coś należy za darmo. Większość narodów świata zdaje sobie sprawę z tego, że aby mieć, trzeba za to zapłacić.

 

Nie musisz oglądać EURO 2016, nie musisz wykupywać dostępu do kanałów PS2 i PS3.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to było dzień przed Euro, bo jak w dzień Euro nadal będzie "tego kanału nie ma w Twoim abonamencie", to mogę być lekko zdenerwowany.
A tak już zapytam w ramach ciekawostki, może ktoś coś wie z osób bardziej zorientowanych o której w ogóle w piątek ma coś ruszyć na tych kanałach ? Bo mecz to o 21, a wcześniej może jakieś materiały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że [beep]o burza trwa w najlepsze. Ten kto będzie chciał, to sobie to wykupi, a ten kto nie, to tego nie zrobi. Proste. Po co więc ta dalszą dyskusja? Jeden kupi, drugi nie i tyle. Powiedzcie lepiej czy już komus, kto na 2 lata przedluzyl umowę przyznali prawa do oglądania tych kanałów. Z tego co czytałem osoby przedłużające maja to niby na samym końcu mieć odkodowane dopiero...

Wątek zmienił się niestety w temat "narzekamy na CP", a nie można uzyskać odpowiedzi na podstawowe pytania dot. tytułowych kanałów. W czwartek przedłużyłem umowę na premium max. Umowa została wprowadzona do systemu bo Eleveny działają, natomiast na PS 2 i 3 brak uprawnień. W ICOK są dane starej umowy, ale w cyfrowym polsacie go w zakładce pakiety nie mam przycisku dokup pakiet euro, a taki przycisk pojawia się przy pozostałych pakietach, co wskazywałoby na to, że dostęp do pakietu Euro jest zapisany w systemie. Podsumowując - denerwujący bałagan.

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

Przedłużałem umowę tydzień temu i uprawnienia mam w On the GO też pokazuje że mam dostęp,może teraz mają więcej przedłużających/kupujących i się nie wyrabiają...

[...]

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu zawierający wycieczki osobiste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w imieniu mamy aneksowałem umowę 23 maja na Premium Max (umowa na 29 miesięcy) i póki co też cisza i na ICOK, na CP GO i na dekoderze. Ale może za dzień, dwa wszystko będzie ok. Gwarancja widzenia planszy wielu z nas by po prostu uspokoiła, gdyż każdy dzień bez zmian powoduje powolne podenerwowanie...

 

EDIT. Nawiasem mówiąc, na ICOKu to ciągle pojawia się opcja kup Euro za 79 zł...

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przechodziłem na pakiet Premium Max zaraz jak się tylko pojawił i również nie mam jeszcze planszy. Ale tak jak mówił @swojadroga że plansze mają na razie tylko Ci co wykupili pakiet, a reszta za kilka dni. Pozostaje czekać i mu wierzyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita, swięta prawda. Wszyscy by chcieli Euro za darmo, ale wyzywanie ludzi, którzy kupują Euro, od idiotów, a Solorza od złodziei, świadczy tylko o ogromnej frustracji piszącego. Już widzę, jak narzekający mieliby platformę i oferowali wszystko za darmo :D To jest biznes.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przywracam kilka postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też będzie w ogólnodostępnej. Oczywiście w takiej ilości, na ile opłaca się nadawcom. Jestem przekonany, że TVP by to kupiła, gdyby miała na to pieniądze. Wystarczyłoby opłacanie solidarnie abonamentu RTV przez wszystkich. Ale skoro ludziska na tym oszczędzali, to teraz mają "oszczędne Euro". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w nc+ na liscie kanalow (pozycje 108 i 109) pojawily sie kanaly PS2 i PS3 .

 

Wyswietlana jest plansza kanalu z info ze bedzie dostepny od 10 czerwcsa.

 

Niech ktos kto ich nie wykupil napisze co sie mu wyswietla czy wszyscy maja ta plansze czy jest taka jak ktos aktywowal kanaly a nie kupiwszy ich do tej pory ma cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...