Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cezary ani mnie ziębi, ani grzeje. Jest dla mnie neutralny. Więc mój organizm jest na to obojętny a układ nerwowy sobie jakoś tam działa.

 

Co do Ziobera. No nie trawię typa. On i Żewłakow jako eksperci mnie niesamowicie irytują. Wielu nie cierpi pazurzastego Czarka, ja nie mogę słuchać Szpakowskiego. Dlatego najlepszą opcją jest świergolenie na ZDF/ARD lub CT Sport XD

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do planszy mają Ci co wykupili pakiet za 79 zł. Dziś powoli zaczynają mieć dostęp osoby co przedłużyły umowy bądź wykupiły pakiet Premium Max. EPG podaje rozpiskę ale błędną , bo według EPG dziś jest na żywo mecz Francja - Rumunia.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do abonentów Vectry. Mam te kanały wykupione od 2 tygodni, jednak dotychczas mam tylko planszę reklamową na tych kanałach. Czy Wy też tak macie? Czy powinienem zacząć się martwić?

U mnie jest tak samo. Jutro od 8 rano kanały zaczynają nadawanie. Jak nie będą działać, to trzeba będzie do Vectry dzwonić. Bo ich ostatnich cyrkach z PPV, lepiej dmuchać na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na Premium Max jakoś w połowie maja i od dziś na dekoderze głównym mam dostęp do plansz kanałów Polsat Sport 2HD oraz 3HD, na dekoderze dodatkowym Multiroom ciągle brak.
Dzwoniłem do BOK, dziś wysyłają uprawnienia, do końca dnia będzie na wszystkich dekoderach oraz CP GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo. Jutro od 8 rano kanały zaczynają nadawanie. Jak nie będą działać, to trzeba będzie do Vectry dzwonić. Bo ich ostatnich cyrkach z PPV, lepiej dmuchać na zimne.

 

Na kanale 250 i 251 masz kanały w HD. Na 252 i 253 w SD. Przed wykupem miałem odkodowane (plansza reklamowa) 250, 251 i 252, natomiast 253 był zakodowany. Wczoraj wykupiłem i kanał 253 został odkodowany z informacją o wykupieniu pakietu. 

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę więc jak to wygląda na kanale 253 i dam znać, bo na SD raczej nie zaglądam.

 

A co do wcześniejszych postów. Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD rozpoczynają nadawanie jutro (w piątek) o 7 rano. Więc jeśli ktoś wtedy nie będzie "odbierał" sygnału (a kanały wykupił), to spokojnie może gnębić operatora.

Edytowane przez miragepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla wszystkich użytkowników z wykupionym pakietem Euro 2016 w Vectrze.

 

U mnie wszystkie 4 kanały (250,251,252,253) są już aktywne, tzn. nie ma już tej durnowatej reklamy z numerem telefonu, tylko duże logo kanału i info, że start kanału w piątek, 10 czerwca o godzinie 7:00 (standardowa plansza, taka jaką pokazywali m.in. na satkurierze). Także chyba wszystko gra i kanały na Vectrze powinny działać od jutra bez problemów.

Edytowane przez miragepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziober i Cezary gbur z pazurem to dramat, że w ogóle coś takiego jak oni dwaj są na Euro i tyle meczów dostali :o

 

No, ale już nie zgłębiajac tego, mam jedna nadzieję odnośnie studia. Owa nadzieja wiąże się z tym, by studio było danego dnia o meczach z danego dnia! 
Kurcze nie chce by była powtorka z eliminacji, że każdego dnia studio to bla bla w kółko to samo o Polakach! Ileż można? Rozumiem jakiś 10-15min skrót i newsy z kadry, ale nie że 80% czasu będą nawijać o kadrze. 

#NADZIEJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cyfrowy Polsat Go dodało mi te kanały ale jak włączam to wyskakuje:

 

"Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.
Jeśli chcesz go oglądać, zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta i sprawdź ofertę przygotowaną dla Ciebie!"

 

Też tak macie? bo niewiem czy dzwonić do CP.

Umowę przedłużyłem 28 maja (przeszedłem na Premium Max).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny mam dodane, ale tylko czarne ramki i też informacja, że nie mam ich w abonamencie. Dzwoniłem wczoraj na infolinie i powiedziano mi, że będę je miał dopiero z nowym okresem rozliczeniowym (dziwne trochę, bo na dekoderze już śmigają). Pytałem o Euro i zapewniał mnie, że kanały będę najpóźniej dzisiaj.


Przedłużałem w sobote 4.06, na Premium Max, świeca już HBO, Eleveny, a Polsaty Sport nie, pisze dalej ze nie ma w abonamencie, tak na TV jak i w CP GO

Eleveny w CP GO działają Ci?

Edytowane przez matiz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...