Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale studio w PS2 na starcie

Emeryci bez pojęcia

Ale sie motają dziadki

Ja mam nadzieję, że później przed poszczególnymi meczami będą wypowiadać się specjaliści od danych drużyn, bo na razie słabo to wygląda. Ja chcę ludzi, którzy powiedzą mi coś interesującego na temat Francji i Rumunii. Dlaczego nie zapraszają takiego Stefana Białasa, który o francuskiej piłce może powiedzieć najwięcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ICOK, telefon. Zaświeci jak zapłacisz, bądź masz wolne 79zł na koncie CP.

 

I skończcie już narzekać. Za duży napis, za słaby redaktor, kiepski ekspert, okropny obraz, dźwięk z d•••.

Zaczyna się EURO 2016 i możemy juz oglądać studio na żywo.

Obraz jest HD, dźwięk jest normalny.

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że później przed poszczególnymi meczami będą wypowiadać się specjaliści od danych drużyn, bo na razie słabo to wygląda. Ja chcę ludzi, którzy powiedzą mi coś interesującego na temat Francji i Rumunii. Dlaczego nie zapraszają takiego Stefana Białasa, który o francuskiej piłce może powiedzieć najwięcej?

 

 

Szczerze to watpie. Beda walkowac do oporu o Polakach. Sto rszy te same tezy bla bla. Moja obawa poki co sie spraedzila. Mecz otwarcua dzis a przez piec minut porozmawiali o Francja-Rumunia.... Zenada!! To samo co podczas eliminacju poki co. Ilez moznaaa???''!!

 

Teraz zaczęli o meczu.

Taa, zaczęli. Ale po pięciu minutach skończyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

@Barti, w Technisacie mam następujące wskazania poziomu sygnału: poziom: 101 (full), jakość 9,2-9,4 dB (prawie full). Może procesor tunera nie obrabia, ale nie wydaje mi się.

 

Mam podobny problem. Obraz przycina ale nie przez złe ustawienie anteny tylko rzeczywiście tak jakby procesor tunera miał problemy. Jest na to jakaś rada żeby obraz był płynny i nie przystawał ? Najbardziej objawia się to przy dynamicznych akcjach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...