Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czerstwy Tyle, że wszystkie prawa Eleven na 3 lata tańsze niż to miesięczne Euro.

 

Eleven 10 mln Euro za 3 lata hiszpańskiej i po 3 mln Euro za 3 lata włoskiej i francuskiej. To razem 16 mln euro za 3 lata dobrego produktu.

 

Natomiast Polsat 35 mln euro za tą miesięczną imprezę.

 

Więc to produkt o tyle lepszy od innych bo to jednak wielka impreza lub też UEFA za bardzo się ceni skoro Eleven o połowę taniej kupił praw na 3 lata.

 

Zatem Eleven chce za to 300 zł na 3 lata.Chcą 300 zł a wydali 16 mln euro. Natomiast Polsat chce 100 za coś za co zapłacił 35 mln euro. Zatem w przeliczeniu Polsat tańszy od Eleven.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o F1 w Eleven a także o tym, że płacisz właściwie za 27 spotkań, bo 24 będą w otwartej TV. A zakupiony przez Polsat pakiet obejmuje też el. EURO 2016 i el. MŚ 2018 a wspomniane reklamy jeśli są to tylko między połowami meczu, gdzie spokojnie można poświęcić czas na coś innego - wzięcie oddechu nie zaszkodzi

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus - płacisz za 51 spotkań bez reklam, ze studiem, dyskusjami, analizami! Co mnie np rekompensuje wszystko. Do tego studio na żywo od 13. Takie budowanie napięcia i atmosfery jest super, a nie 20 min reklam, skład, 1 połowa, 15 min reklam, 2 połowa, końcowy gwizdek, 20 min reklam.

 

To co oferuje otwarta to produkt wybrakowany, bo po gwizdku po 1 połowie czy to TVP czy Polsat wcisną 10-15 min reklam, a mnie takie cos meczy i psuje święto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim będą 3 niezależne od siebie studia: w Warszawie, w La Baule i na stadionach, gdzie mecze rozgrywać będą Polacy. Więc spokojnie będą mogli dzielić tematy pomiędzy 3 osobne ekipy. Do tego jeszcze dziennikarze terenowi. Także spokojnie 2 godziny między meczami wypełnią.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio macie zamiar oglądać przez miesiąc oprócz wszystkich meczów także te kilkugodzinne studia, materiały, analizy? Jakim cudem znajdziecie na to czas? Mnie osobiście jak się uda oglądnąć z połowę fazy grupowej i większość meczów fazy pucharowej to będzie istny cud. Niestety ale praca, uczelnia zabierają mi tyle czasu. Większość osób w Polsce pewnie ma podobnie jak ja, mecze to maks co mogą oglądnąć.  Z resztą jak mam słuchać ekspertów pokroju Kowalczyka to chyba wolę już te denne, polskie reklamy.

 

Normalnie  :D Jest przecież opcja w Ipli dzięki której klienci Plusa mogą płacić  :) I nie tyczy się ona tylko klientów abonamentowych ale i też tych na kartę  :) Normalnie bierze środki z konta na kartę, zawsze kupuję tak pakiety na Ipli, bo wychodzi taniej niż przelewem/kartą  :)

 

 

Ile kosztuje prepaidem z plusa? Jak wchodzę i próbuje to mi dalej wyświetla 99 zł.

 

To jest świetna rzecz, ze wreszcie ktoś pomyślał - 250 pln dla mnie tez spoko. Oprawa, studio, gadające głowy i wszystko bez reklam no cudownie sie bedzie oglądało.

Dla Ciebie może 250 złotych za brak reklam i gadające głowy to spoko cena, dla przeciętnej, polskiej rodziny już raczej nie. Ceny należy dostosowywać do rynku. Polsatowi i tak się pewnie opłaci ta stówka, przez wszystkie bary i inne tego typu miejsca. 

 

Natomiast naprawdę mam ubaw z zezów na Astre czy oglądanie w CT. Ludzie to juz nie te czasy - w latach 90 sam oglądałem CT ale wtedy 100 zł to była duża kasa, a dzis naprawdę patrzę na was z politowaniem bo 80-100 dopłacić raz na dwa lata i miec po polsku bez reklam...to Wy będziecie ogladac z niemieckim czy czeskim komentarzem? Takie typowe polskie i nieważne, ze jakościowo do D - przeciez za free..

Zaczniesz wydawać swoje pieniądze to zrozumiesz o czym wiele osób tutaj mówi. A i co do jakości, to akurat ten zez na Astrę, z którego masz taki ubaw da o wiele lepszą jakość niż HD produkcji Cyfrowego Polsatu  :lol2:  Co do języka, dla mnie i dla wielu innych ludzi komentarz to tylko dodatek, z resztą znam niemiecki więc dla mnie to żaden problem.

 

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prepaidem to chodziło mi konkretnie o to, że Plus często robi promocje doładowań przez Internet np. 100% do pierwszego doładowania, gdzie płacisz 50zł dostajesz dodatkowe 50 w prezencie i masz w sumie 100, a z portfela rzeczywiście ubywa Ci 50zł :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałbyś miesiąc może dwa przy takim modelu. a później byłoby wkurzenie, oburzenie i wreszcie rezygnacja. Polsat uwiązałby cię na smyczy od której sam byś się udusił

I tu się mylisz. Tyle mniej więcej, płacę obecnie za kablówkę i 2 serwisy streamingowe. Kupuję też regularnie filmy na płytach BD. ;) Dla mnie cena nie jest wielkim mankamentem. Bardziej cenię sobie jakość i mniejszą ilość reklam.

 

Szczególnie na galach KSW i boksu, gdzie zawodnicy to chodzące słupy reklamowe. Nie ma przerw na reklamy, ale za to są na zawodnikach. Pytanie ile trzebaby było dopłacić do tych 40zł, żeby reklamy zniknęły z zawodników. Obawiam się, że nie ma takiej ceny. Ile byśmy nie zapłacili to reklamy będą. Tylko je inaczej nazwą... sponsor, partnter strategiczny itp itd

Nie lubię MMA, więc nie kupuję gal KSW. Tylko piłkę, siatkę, czy klasyczny boks. Reklamy na zawodnikach, to już nie sprawa Polsatu, tylko ich samych. Nawet gdybyśmy płacili 200 i tak by nie zniknęły. Pretensje mniej do zawodników, że chcą sobie dorobić.

 

Na Euro 2016 też będziesz miał banery na boisku, a tym samym w transmisji reklamy. Niestety, całkowicie komercji się nie pozbędziesz. Takie czasy.

 

Nie uwierzysz, ale nie każdego stać dołożyć jeszcze stówkę.

Jak cię nie stać, to nie musisz mieć. Euro to nie towar pierwszej potrzeby. Zadowalasz się tym co poleci na otwartych kanałach TVP i Polsatu.

 

Zapomniałeś o F1 w Eleven a także o tym, że płacisz właściwie za 27 spotkań, bo 24 będą w otwartej TV.

Nieprawda. Płacę za 51 spotkań, bez reklam i z niezłą oprawą wokół.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio macie zamiar oglądać przez miesiąc oprócz wszystkich meczów także te kilkugodzinne studia, materiały, analizy? Jakim cudem znajdziecie na to czas? Mnie osobiście jak się uda oglądnąć z połowę fazy grupowej i większość meczów fazy pucharowej to będzie istny cud. Niestety ale praca, uczelnia zabierają mi tyle czasu. Większość osób w Polsce pewnie ma podobnie jak ja, mecze to maks co mogą oglądnąć.  Z resztą jak mam słuchać ekspertów pokroju Kowalczyka to chyba wolę już te denne, polskie reklamy.

Nie mam takiego tendencyjnego myślenia jak ty. Przede wszystkim, co ma mnie obchodzić większość? Każdy działa według swoich możliwości. Nie muszę tego wszystkiego oglądać, ale zamierzam wszystkie mecze nagrać i wypalić sobie na płytkach BD. Mam już kilka turniejów w ten sposób utrwalonych. I nie będę czuł żadnej straty, gdy czegoś nie zobaczę na tych kanałach PS2 HD i PS3 HD. Liczy się luksus wyboru. Włączam i oglądam kiedy chcę, bez kombinatorki.

 

Ceny należy dostosowywać do rynku. Polsatowi i tak się pewnie opłaci ta stówka, przez wszystkie bary i inne tego typu miejsca.

Jaka jest granica dostosowywania ceny? CP ma zrobić tak, żeby wszyscy mogli sobie na wykup pozwolić? To nie tak działa. Cena jest pochodną możliwości rynkowych, ceny zakupu praw i zarobków dla nadawcy (oraz pośredników). Polsat ma na pewno wyliczone, ile osób musi kupić, żeby się PPV opłaciło. Mają już doświadczenia z poprzednich lat, więc wiedzą, na co mogą liczyć. Nie muszą robić dobrze wszystkim.

 

Zaczniesz wydawać swoje pieniądze to zrozumiesz o czym wiele osób tutaj mówi. A i co do jakości, to akurat ten zez na Astrę, z którego masz taki ubaw da o wiele lepszą jakość niż HD produkcji Cyfrowego Polsatu :lol2: Co do języka, dla mnie i dla wielu innych ludzi komentarz to tylko dodatek, z resztą znam niemiecki więc dla mnie to żaden problem.

A ty, jak zaczniesz cenić pracę innych, to też zrozumiesz płacących. Dla mnie niemiecki także nie jest problemem i odbieram Astrę. Dlaczego więc zdecydowałem się wykupić? Bo chcę polski komentarz. Euro nie będę oglądał sam, w wielu przypadkach w gronie znajomych. A tu ze znajomością niemieckiego bywa różnie.

 

I nie wiem, jak będzie na sat. Ale w mojej kablówce wartość bitrate ma być dwucyfrowa. Tak mi powiedzieli technicy MM.

 

to teraz patrz, jakiś człowiek na przykład pracuje do godziny 16 więc i tak żadnego meczu nie obejrzy bo jest pokazywany ten 15 więc to dla takiego bez różnicy.

Przecież można sobie nagrać spotkanie.

 

Zaczyna się robić małą wojenka między płacącymi i niepłacącymi. :roll:

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczyna się robić małą wojenka między płacącymi i niepłacącymi. :roll:

 

Jak to zwykle w naszym społeczeństwie. W polityce podział wiadomy, tu na forum podział pomiędzy abonentów nc+ a CP, teraz się tworzy na płacących i niepłacących za EURO. A przecież nikogo poza zainteresowanym nie powinno obchodzić, czy użytkownik x wykupił, czy nie wykupił. Każdy kupuje za swoje i jeśli będzie lipa, to straci on.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Polsat 35 mln euro za tą miesięczną imprezę.

 

Dobra, możemy rozmawiać, dyskutować,ale opierajmy się na faktach, czyli Polsat kupił pakiet eliminacji ME, EURO 2016 i eliminacji MŚ 2018. Kwota jest niewiadomą, Polsat twierdzi,że to było dużo mniej niż 35 mln euro. Z tego co pamiętam to kupił pakiet ponad 500 meczów w latach 2014-2018. 

@wislok ale żadne prawo nie definiuje kiedy mogą dać ofertę więc nie ma się czego czepiać w tej kwestii

Nie, ale chyba zna realia i powinien uwzględniać to. Kto Ci powiedział,że taka strefa kibica była by przez cały turniej?? Zdaje się,że podczas EURO 2012 tak nie było. Mam swoje zdanie na temat tych cen i jego nie zmienię. 

Jak mam oglądać Ziobera, Łapińskiego i innych wypasionych ekspertów do tego wszystko okraszone kiomentarzem Cezarego Kowalskiego, Tomasza Włodarczyka to naprawdę przynajmniej w przerwie wolę zobaczyć .. Lewandowską :) Poza tym wiem,że zwyczajnie nie będę miał czasu śledzić bez przerwy TV (w moim przypadku internetu) od 13:00-01:00 by oglądać gadające głowy, które okazują się najważniejsze. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy Tyle, że wszystkie prawa Eleven na 3 lata tańsze niż to miesięczne Euro.

 

Eleven 10 mln Euro za 3 lata hiszpańskiej i po 3 mln Euro za 3 lata włoskiej i francuskiej. To razem 16 mln euro za 3 lata dobrego produktu.

 

Natomiast Polsat 35 mln euro za tą miesięczną imprezę.

 

Więc to produkt o tyle lepszy od innych bo to jednak wielka impreza lub też UEFA za bardzo się ceni skoro Eleven o połowę taniej kupił praw na 3 lata.

 

Zatem Eleven chce za to 300 zł na 3 lata.Chcą 300 zł a wydali 16 mln euro. Natomiast Polsat chce 100 za coś za co zapłacił 35 mln euro. Zatem w przeliczeniu Polsat tańszy od Eleven.

Na PS2 i 3 mam 50 kilka spotkań na Eleven mam 3-4 razy więcej w skali miesiąca. Już nie wspominając  o roku.Komentatorzy mam wrażenie że też są lepsi nie ma reklam.Co prawda jakość nie jest perfekcyjna ale w przypadku PS2 i 3 zapewne nie będzie wile lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego tendencyjnego myślenia jak ty. Przede wszystkim, co ma mnie obchodzić większość? Każdy działa według swoich możliwości. Nie muszę tego wszystkiego oglądać, ale zamierzam wszystkie mecze nagrać i wypalić sobie na płytkach BD. Mam już kilka turniejów w ten sposób utrwalonych. I nie będę czuł żadnej straty, gdy czegoś nie zobaczę na tych kanałach PS2 HD i PS3 HD. Liczy się luksus wyboru. Włączam i oglądam kiedy chcę, bez kombinatorki.

Bo mam inne zdanie od Ciebie to od razu mój tok myślenia jest tendencyjny? Nie musisz zwracać uwagi na innych, nigdzie nie napisałem, że powinno Cię to obchodzić. Wyraziłem swoje zdanie i tyle. Nie mam zamiaru też przez najbliższy miesiąc czasu całymi dniami przesiadywać przed telewizorem bo są też inne rzeczy, które muszę albo chcę robić. Nie rajcuje mnie oglądanie powtórek meczów, nie wyobrażam sobie, że za kilka lat powrócę do spotkania Albania - Rumunia. Jeśli Tobie się to podoba, jesteś zapalonym kibicem piłki reprezentacyjnej albo chcesz mieć te nagrania...bo tak, twój wybór i ja to szanuję :)

 

 

Jaka jest granica dostosowywania ceny? CP ma zrobić tak, żeby wszyscy mogli sobie na wykup pozwolić? To nie tak działa. Cena jest pochodną możliwości rynkowych, ceny zakupu praw i zarobków dla nadawcy (oraz pośredników). Polsat ma na pewno wyliczone, ile osób musi kupić, żeby się PPV opłaciło. Mają już doświadczenia z poprzednich lat, więc wiedzą, na co mogą liczyć. Nie muszą robić dobrze wszystkim.

Nie, jakbyś przeczytał dokładnie mój post i post, do którego się odnosiłem to byś wiedział o czym pisałem. Cena 250 zł, jaką inny użytkownik tutaj uznał za jak najbardziej do przyjęcia jest moim zdaniem mocno przesadzona. Tylko do tego się odnosiłem. Ceny w Polsce nie są dostosowane do możliwości rynkowych ludzi i nie mówię tu tylko o tej konkretnej sytuacji. Co do Polsatu, doskonale wiem, że im się to opłaci, z resztą sam to napisałem w moim poprzednim poście. 

 

Zaczyna się robić małą wojenka między płacącymi i niepłacącymi. :roll:

Ja już się przyzwyczaiłem do tego, że na forach w internecie trudno dyskutować. Teraz ludzie każdą osobę mającą inne zdanie od siebie odbierają za potencjalnego wroga. Tak jakby świat był czarno-biały :)

Zatem Eleven chce za to 300 zł na 3 lata.Chcą 300 zł a wydali 16 mln euro. Natomiast Polsat chce 100 za coś za co zapłacił 35 mln euro. Zatem w przeliczeniu Polsat tańszy od Eleven.

Już pomijając fakt, że tak jak pisał ktoś wyżej, Polsat za te 35 mln euro kupił eliminacje, same Euro i eliminacje MŚ. Jakim cudem Tobie w przeliczeniu wyszło, że Polsat jest tańszy od Eleven? Za Polsat zapłacisz 100 zł w skali MIESIĄCA, za Eleven za ten sam okres płacisz 15 złotych. Ilość transmisji w miesiącu będzie pewnie podobna. Fakt, za ile dany podmiot nabył prawa nie ma w tym przypadku nic do rzeczy. Określając, co jest tańsze nie bierzesz pod uwagę, kto ile musiał na daną rzecz wydać, ty bierzesz pod uwagę tylko to, ile Ciebie to będzie kosztować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych pewne kwoty są do przyjęcia, dla innych nie, Polsat swoją ofertę kieruje o czym pisałem w pierwszym swoim poście w tym wątku do określonego grona odbiorców. Ta liczba nie jest masowa,ale przeliczając ich razy kwota wyjdzie poważna suma w milionach złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dzis 100 to jest nic...to sa naprawdę śmieszne pieniądze. Kiedyś w 2002 roku trzeba było CP wykupić za ok 50-70 pln na 12/24 msc..to sie zgadzam to było duzo - wtedy takie 50 pln to jak dzis ze 200 pln.

 

Jednak dzis ta kasa wyglada zabawnie bo pewnie większość z was wiecej przepije i przepali w miesiąc...

 

A jak nie stać cię na 100 pln to masz 24 w otwartej z milionem reklam - wiec skąd narzekania na CP?

 

@mrozio - ja mam biznes i tak poprzesuwalem ze mam msc laby i mogę każdorazowo od 13 ogladac, a na studiach to copa americe po nocach oglądałem, chociaż była sesja, wiec nie mów, ze nie masz czasu na euro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz takich tekstów jak życia nie znasz, nie masz dziecka niepełnosprawnego, dla którego musiałeś niestety zrezygnować z pracy, nie wiesz jakie są koszta rehabilitacji itd. Spotkałem wczoraj taką osobę. Jednak naprawdę wystarczy sobie włączyć np. "Nasz Nowy Dom" by zobaczyć jakie ludzie mają kłopoty, brak łazienki, ogrzewania, do tego często choroba w rodzinie. Naprawdę nie wszyscy mają tak różowo w życiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam inne zdanie od Ciebie to od razu mój tok myślenia jest tendencyjny?

Chodziło mi o tendencyjność w myśleniu, że jak kupujemy, to musimy w 100% wykorzystać. Ja też wyraziłem swoje zdanie, ale robię w dużo bardziej odpowiednim miejscu. ;)

 

I tak, jestem fanem futbolowych... turniejów. :D Z lekką nostalgią lubię powracać do np. Euro 2012.

 

Nie, jakbyś przeczytał dokładnie mój post i post, do którego się odnosiłem to byś wiedział o czym pisałem. Cena 250 zł, jaką inny użytkownik tutaj uznał za jak najbardziej do przyjęcia jest moim zdaniem mocno przesadzona. Tylko do tego się odnosiłem.

Ale ja stronę wcześniej też tak pisałem. I zdaje się, że zrobiłem to przed użytkownikiem @Electrixxx, więc sam czytaj dokładnie temat. ;) I podtrzymuje swoje zdanie w tej kwestii. Wszyscy nie muszą tyle płacić - wielu wystarcza telewizja bez reklam. Ale chętni powinni mieć wybór. I to się zdaje dzieje. Kto chce, ma HBO i Canal+ bez/mniej reklam, a ostatnio coraz więcej sportu.

 

Ceny w Polsce nie są dostosowane do możliwości rynkowych ludzi i nie mówię tu tylko o tej konkretnej sytuacji.

Skoro tak, to dlaczego platformy i kablówki mają tyle klientów? Będzie kilka ładnych milionów ludzisk. :)

 

Ja już się przyzwyczaiłem do tego, że na forach w internecie trudno dyskutować. Teraz ludzie każdą osobę mającą inne zdanie od siebie odbierają za potencjalnego wroga. Tak jakby świat był czarno-biały :)

To nie świat, tylko własne ograniczone horyzonty. :P Trudno uszanować zdanie innych. Dlatego najlepiej wejść do tematu o płatnych kanałach, i wyrażać swoje zdanie o plusach niepłacenia. To trochę narzucanie się, nie sądzisz? :>

@mrozio - ja mam biznes i tak poprzesuwalem ze mam msc laby i mogę każdorazowo od 13 ogladac, a na studiach to copa americe po nocach oglądałem, chociaż była sesja, wiec nie mów, ze nie masz czasu na euro ;)

O! Czyli jednak coś nas łączy. ;) Moja rola we własnym biznesie ogranicza się głównie do nadzorowania innych. A nie muszę tego robić non-stop, zatrudniam kompetentnych ludzi. Więc także mam sporo czasu dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz takich tekstów jak życia nie znasz, nie masz dziecka niepełnosprawnego, dla którego musiałeś niestety zrezygnować z pracy, nie wiesz jakie są koszta rehabilitacji itd. Spotkałem wczoraj taką osobę. Jednak naprawdę wystarczy sobie włączyć np. "Nasz Nowy Dom" by zobaczyć jakie ludzie mają kłopoty, brak łazienki, ogrzewania, do tego często choroba w rodzinie. Naprawdę nie wszyscy mają tak różowo w życiu. 

Oczywiście szkoda takich ludzi, ale co to ma do tematu Euro? Jak już pisałem, płatna TV to nie produkt pierwszej potrzeby i nie każdy musi ą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport 2 i 3 w Orange TV, nie widzę ich jednak jeszcze na liście w technologii satelitarnej. Jak zawsze Orange na samym końcu, widać że telewizja satelitarna to dla nich tylko dodatek i kompletnie to olewają.

 

Ale ja stronę wcześniej też tak pisałem. I zdaje się, że zrobiłem to przed użytkownikiem @Electrixxx, więc sam czytaj dokładnie temat. ;) I podtrzymuje swoje zdanie w tej kwestii. Wszyscy nie muszą tyle płacić - wielu wystarcza telewizja bez reklam. Ale chętni powinni mieć wybór. I to się zdaje dzieje. Kto chce, ma HBO i Canal+ bez/mniej reklam, a ostatnio coraz więcej sportu.

Być może, ja odnosiłem się do danego postu, nie czytam tego tematu od początku do końca, wszedłem, zobaczyłem post do którego chciałem się odnieść i to zrobiłem. Oczywiście, że nie muszą wszyscy za to płacić ale ja pisałem o czymś innym. Równie dobrze CP mógłby sobie za te kanały zażyczyć 1000 zł. Każdy tych kanałów mieć nie musi, kto będzie chciał, ten wykupi. Co z tego, że cena jest zawyżona. Uważam, że cena 100 zł jest do zaakceptowania, 250 złotych nie. 

 

 

Skoro tak, to dlaczego platformy i kablówki mają tyle klientów? Będzie kilka ładnych milionów ludzisk. :)

Jaki procent z tego to najtańsze pakiety? Z resztą to nie temat na dyskusję o poziomie cen w Polsce, więc nie będę kontynuował.

 

 

To nie świat, tylko własne ograniczone horyzonty. :P Trudno uszanować zdanie innych. Dlatego najlepiej wejść do tematu o płatnych kanałach, i wyrażać swoje zdanie o plusach niepłacenia. To trochę narzucanie się, nie sądzisz? :>

Nie, wcale tak nie sądzę :) Dyskusja o cenie tych kanałów moim zdaniem jest jak najbardziej na temat. Nie można dyskutować o minusach danych kanałów w temacie o nich? Tylko plusy można wspominać a minusy trzeba przemilczeć? :) W sumie teraz tak się w naszym kraju robi. Masz rację w tym, co piszesz. Ludzie mają problem z uszanowaniem zdania innych, właśnie mamy tego przykład  :lol2:

 

@mrozio - ja mam biznes i tak poprzesuwalem ze mam msc laby i mogę każdorazowo od 13 ogladac, a na studiach to copa americe po nocach oglądałem, chociaż była sesja, wiec nie mów, ze nie masz czasu na euro  ;)

No właśnie uwierz mi na słowo, że wielu meczów nie będę mógł oglądnąć przez brak czasu. Oprócz studiów mam również pracę, gdy będą rozgrywane mecze o 21 to ja będę wówczas pracował. Grafik ustaliłem sobie pod Polaków i ich mecze, wszystkich nie będę w stanie oglądnąć. Ty masz ten komfort i ustaliłeś sobie 'terminarz' :)

Gdyby nie to, pewnie sam wykupiłbym dostęp do tych kanałów ale powtórki mnie nie interesują, gadające głowy, które często mają znikome pojęcie o tym, o czym mówią też są dla mnie zbędne. Interesuje mnie sam mecz i tylko mecz, idealnym posunięciem byłoby dla mnie, gdyby Polsat oprócz komentarza zaoferowałby drugą ścieżkę bez żadnego komentarza, tylko odgłosy ze stadionu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...