Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamówiłem Euro 2016 r ale kwotę mi pobrali z wolnych środków z, abonamentów co zapłaciłem i wyszło mi że mam zadłużenie a kwota, miała się pobrać do następnego rachunku a tak mam zapłacone Euro a nie, mam uregulowanych rachunków wszystko to dziwne ostatni rok w Cyfrowy Polsacie.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy plansza pojawia się osobom, które opłaciły 79zl i licencje komercyjne. Pozostali uzyskają dopiero dostęp za kilka dni do planszy.

A wystarczyłoby zamiast komunikatu "Nie masz tego kanału w swoim abonamencie" dać wszystkim komunikat np. "Kanał zostanie uruchomiony 8 czerwca 2016" i ile zbędnych telefonów, e-maili i straty czasu by w CP uniknięto? :)

Chyba, ze w obsłudze klienta CP się nudzą :)

Edytowane przez Zolmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał podejrzeć jak wygląda ramówka PS2 i PS3 to można tu:
http://www.telemagazyn.pl/polsat_volleyball_1/?dzien=2016-06-10#program

http://www.telemagazyn.pl/polsat_volleyball_2/?dzien=2016-06-10#program

Nazwa kanału wprawdzie nie ta, ale ramówka jak najbardziej wskazuje na to że to właśnie nowe kanały sportowe od Polsatu :D

Pozycja losowanie fazy grupowej Euro 2016 to po prostu studio, nie wiem czemu telemagazyn w ramówkach tak właśnie je oznacza...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Cyfrowy Polsat chyba przesadził: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/operatorzy-kablowi-skarza-sie-na-cyfrowy-polsat-do-uokik-u-hurtowa-cena-pakietow-z-euro-2016-wyzsza-od-detalicznej ;)


Jakby ktoś chciał podejrzeć jak wygląda ramówka PS2 i PS3 to można tu:
http://www.telemagazyn.pl/polsat_volleyball_1/?dzien=2016-06-10#program

http://www.telemagazyn.pl/polsat_volleyball_2/?dzien=2016-06-10#program

Nazwa kanału wprawdzie nie ta, ale ramówka jak najbardziej wskazuje na to że to właśnie nowe kanały sportowe od Polsatu :D

Pozycja losowanie fazy grupowej Euro 2016 to po prostu studio, nie wiem czemu telemagazyn w ramówkach tak właśnie je oznacza...

Czyli to nie do końca będą takie serwisówki, które sztywno nadawałyby coś na żywo, studio plus jakaś powtórka, a cała pewna ramówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że już miłej niespodzianki nie będzie....

Swoją drogą to jakaś paranoja w tej polskiej telewizji - 11 meczów będzie dublowanych na dwóch konkurencyjnych antenach - powiedzmy dwóch z czterech najpopularniejszych ogólnopolskich kanałach. Natomiast większość meczów pokaźne grono będzie oglądało na kanałach niemieckich z satelity, bądź na NTC np. czeskim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominacie o jednej rzeczy reklamy, ja szczerze miałem dość przerwy podczas meczu Polska - Holandia na Polsacie Sport(na TVP pewnie było podobnie) i zdecydowanie wole zapłacić niż być katowany 15 minutową dawką reklam. Więc nawet te mecze które będą w TVP/Polsat dla mnie i inni też się na pewno znajdą będą zyskiem i spokojem. 

 

Co do ramówki to podoba mi się ten program o historii w końcu, dokumentów na temat wydarzeń sportowych z przed lat jest bardzo mało w naszym kraju poza paroma na TVP Sport czy C+ praktycznie nie ma a takich już o mistrzostwach europy to praktycznie nie było wcale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak 23 z nich to mecze fazy grupowej, czyli jednak nie najważniejsze mecze turnieju. Trzeba będzie przemilczeć czy te 27 spotkań jest tego warte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie zamiast reklam? Pogadanki, zapowiedzi, jingle, filmiki promocyjne. Meczów przecież przerywać nie będą. Uczcie dalej Polsat a niebawem wszystko będzie bez reklam za...250 zł miesięcznie. życzę powodzenia Mr Chiquita i spółce.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oby się okazało,że chytry dwa razy traci. Polsat nie ustosunkowuje się, bo trudno zrozumieć taką dysproporcję między TVP,a obecnie CP. 

 

 

Co masz na myśli? Przecież TVP sprzedaje reklamy o wiele drożej niż Polsat więc kto tu jest chytry?

 

Ci co mówią, że płaci się też za to, że bez reklam mają racje. tak samo jak niektórzy płacą w IPLA za materiały dostępne bezpłatnie z reklamami to niektórzy za te bezpłatne materiały płacą aby nie mieć reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ceny za publiczne odtwarzanie, które są wielokrotnie wyższe niż 4 lata temu gdy oferowało je TVP miastom. One teraz nie zorganizują takich stref i Polsat na tym fakcie nie zarobi nic. 

Każdy podejmie decyzje w swoim zakresie i tyle, ja jeszcze decyzji nie podjąłem. Póki co Ipla "nacięła" mnie na 5 zł,a mam wydać 100 zł,a jak im serwer padnie jak to miało wielokrotnie miejsce w przeszłości?? Nie każdy ma czas na użeranie się, pisanie reklamacji, siedzeniu na infolinii. Innej możliwości niż Ipla jako osoba korzystająca z Naziemnej Telewizji Cyfrowej nie mam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni wprowadzić prawo aby można było wziąć tv na miesiąc a nie przymus wiązania się latami skoro interesuje tylko miesięczna oferta.

Chyba sobie żartujesz. Żadnemu operatorowi by się to nie opłacało. Płatna TV, to nie jest produkt pierwszej potrzeby.

 

...zarówno ja jak i Ty nie zobaczymy na tych kanałach nic przed 10 czerwca.

Jasna sprawa :)

 

W UPC kanały pojawiły się na kanałach 91, 92, oraz 505, 506 (503 - PS, 504 - PSE, 507-PSN) czyli wśród kanałów sportowych. Może to sugerować (choć nie musi), że kanały zostaną po Euro.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Ipli właśnie wykupiłem i oby im te serwery wyrobiły :) Płacąc prepaidem z Plusa, dzięki licznym promocjom na doładowania (choćby teraz 70% do doładowania) za ten pakiecik wychodzi w rzeczywistości milsza sumka niż te 99zł ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...