Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba wykupił polisę ubezpieczeniową na taką okoliczność?

 

A tak serio. Ja zapłaciłem. Nie będę siedział non-stop, co więcej dwa tygodnie z czterech spędzę za wielką wodą w delegacji i wrócę dopiero na finał. Zastanawiałem się nad Astrą *(niemiecka tv publiczna) i Tivusat, zastanawiałem się nad wycofaniem się z transakcji z Polsatem. W sumie to chcę obejrzeć mecze z grupy Polaków, pewnie jeszcze jakieś pojedyńcze sztuki. I stwierdziłem, że mnie stać na komfort zapłacenia za polski komentarz, brak reklam i może posłuchanie inteligentnych podsumowań meczów i kometarzy, że gramy mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. I jeszcze mi na piwo zostanie. A co tam - zaszaleję. Kasa jest po to, żeby czasem ją wydać. Ja zaoszczędziłem tyle na niepodpisywaniu umów, że mogę pirwszy raz od kiedy istnieje za to PayPerView zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam jeszcze jedno pytanie. Co jeśli w trakcie turnieju pyknie jakaś bombka i EURO zostanie odwołane? Trąbią o tym w wiadomościach, służby zatrzymują na granicy samochody wypełnione ładunkami wybuchowymi i bronią, swoje obawy mają dziennikarze, komentatorzy, którzy się tam wybierają. Z tego powodu na EURO nie jadą też ci, którzy są z Francją bardzo związani, którzy są z Francją kojarzeni. Na przykład ekspert/komentator

 

Dla mnie to jest jakaś zbiorowa paranoja jeszcze podsycana przez media. Przed wejściem na stadion ludzie będą pewnie tak sprawdzani, że igły w kieszeni nie przeszmuglują. Jedyne czego bym unikał, to dużych zgromadzeń, gdzie każdy może wejść bez rewizji np. strefy kibica w miastach organizujących mecze. A tak, to radzę odwiedzającym Euro we Francji po prostu odpoczywać, kupić po meczu wino, usiąść na ławce w centrum miasta i nie przejmować się zamachami. Szansa, że Ciebie trafi jest mniejsza niż trafienie szóstki w Lotto. Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 http://svgeurope.org/blog/headlines/on-the-ball-how-polsat-is-planning-coverage-for-polish-fans

ten tekst pojawił się na tej stronie jakiś czas temu, dzis został wrzucony ponownie. Zwróćcie uwage, na głównych komentatorów. jest tam wymieniony Bożydar. Widocznie coś rzeczywiście musiało się nagle stać, że nie ma go nawet w studiu w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorów (wyłączając Borka) i ekspertów to Polsat ma naprawdę żałosnych. Nie wiem za co tu płacić dodatkową kasę. Kowalski, Lubański i Ziober to ma być ten exclusive?  :crazy:  :roll:  :woot:  :lol2:

Dzisiaj pogadali sobie z Lubańskim podczas treningu reprezentacji i całkiem miło się go słuchało. Co do reszty pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentatorzy - temat rzeka w każdym wątku związanym ze sportem.... Jak ktoś płaci za Euro to robi to w celu słuchania jak gadająca głowa opisuje rzeczywistość którą kibic widzi? Czy też wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze w celu śledzenia wielkiego turnieju i obserwacji finezyjnych zagrań najpiękniejszego sportu świata? Każda transmisja sportowa powinna mieć alternatywne audio z dźwiękiem ze stadionu bez komentarza - wówczas jak kogoś taka czy inna gadająca głowa irytuje to mógłby ją wyłączyć. Jednak do chwili obecnej nikt się na taki krok nie zdecydował, bo komentarz to część marketingowej strategii w której to gadająca głowa przekonuje nas co kilka minut że produkt który zakupiliśmy jest premium :P Myślę że najważniejsze aby komentator nie przeszkadzał w śledzeniu boiskowych wydarzeń, nie robił podsumowania meczu w 80 minucie, był dobrze przygotowany -  nie mylił nazwisk, nie przeginał ze statystykami, starał się być tłem eventu a nie pierwszoplanową postacią - a reszta to kwestia gustu o którym nie wypada dyskutować - ale jak to na forum będzie to temat wiodący przez następny miesiąc. Apeluję - nie idźcie tą drogą!

Co do odwołania Euro w sytuacji zamachu - nie ma takiej opcji - za duża machina medialna, za duża kasa - skoro nie odwołano Igrzysk w Monachium to dlaczego UEFA miała by postąpić w tak  niefrasobliwy z punktu biznesowego sposób? Minuta ciszy, opaska czarna na ramię i biznesowa machina toczyła by się dalej.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "taksiegra" jest pełna rozpiska komentatorów na fazę grupową. Dziwi mnie to, że wiele spotkań jest komentowane bez ekspertów.

 

Na Euro 2016 miał jechać Jacek Zieliński - trener Cracovii, ale wygląda na to, że ostatecznie nie pojechał. Dlatego część meczy (które miał komentować) jest ustawiona bez eksperta.

 

Tutaj macie wszystko ładnie i czytelnie rozpisane:  http://naekranie.pl/aktualnosci/rozpiska-komentatorow-na-euro-2016-sprawdz-kto-komentuje-mecze-878669

 

Skontaktowałem się też z gościem od PR-u w Polsacie, by się do tego ustosunkował. Kanały premium za 99 zł, a oni nie potrafią nawet 2 komentatorów na stadion wysłać (aż dziw, że nie mieli nikogo w rezerwie za Zielińskiego).

Edytowane przez miragepl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam pakiet full max dekoder evobox  i dalej czarne plansze z napisem tego kanału nie ma twoim abonamencie  żeby nie było tak że w piątek będzie tak samo :-| bedzię można się zdenerwować gdy uprawnienia się nie pojawią !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie jakości tych kanałów w kablówce bo jak wiadomo jakość w kablówce czasami jest tragiczna. Dodam tylko, że od pewnej kablówki chciałem uzyskać szczegółowe informacje na temat kanałów to zostałem poinformowany, że takie informacje są wewnętrzne firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość w tych największych kablówkach (UPC czy Multimedia) ma być lepsza niż na sat. Bitrate będzie ok. 10 Mb/s. Nie wiem, jak w kablówkach osiedlowych, bo z tym bywa różnie. Jak to jest w praktyce przekonamy się później, bo na razie lecą statyczne plansze.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są to plansze identyczne jak w tym artykule https://satkurier.pl/news/129283/polsat-sport-2-i-3-juz-na-13e-zobacz-parametry.html to nie masz sie czym martwić. Kanały rozpoczną nadawanie dopiero w piątek (10 czerwaca)

 

Nawet jak nie ma plansz to też nie ma się czym martwić.

 

Jakaś fobia na forum zagościła na punkcie plansz.

Kanały mają działać od 10.06 ! 

 

Martwić się należy jeśli w piątek z rana nie będą świecić. Póki co niech planszowicze bacznie obserwują plansze a nóż coś się na niej pojawi przed piątkiem  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Euro 2016 miał jechać Jacek Zieliński - trener Cracovii, ale wygląda na to, że ostatecznie nie pojechał. Dlatego część meczy (które miał komentować) jest ustawiona bez eksperta.

 

Tutaj macie wszystko ładnie i czytelnie rozpisane:  http://naekranie.pl/aktualnosci/rozpiska-komentatorow-na-euro-2016-sprawdz-kto-komentuje-mecze-878669

Doliczyłem się 10 meczy komentowanych przez Ziobera. Masakra jak dla mnie. Podjąłem dobrą decyzję, aby położyć lagę na te kanały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...