Jump to content

Jack777

Users
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About Jack777

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @kedar1 napewno działają te wszystkie aplikacje na nvidia pro, bo jeszcze w kwietniu tego roku HBO go nie było dostępne na Polskę
 2. Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, trochę z innej beczki: czy działa HBO GO? Bo czytałem w sieci, że są z tym problemy.
 3. Witam, czy ta usługa działa na NVIDIA SHIELD TV PRO? Jeśli ktoś ma to na tym sprzęcie to proszę o opinię.
 4. Byłem już wcześniej i chciałem wymienić i powiedzieli mi że tylko przy aneksowaniu umowy, a skoleii w DUK, że wogóle. Może pujdę jeszcze raz i zrobię tak jak piszesz (reklamacja) tylko jestem na wypowiedzeniu do końca września.
 5. Jestem na wypowiedzeniu i nie chcą mi wymienić gołego Cameleona z multiroomu na moduł CI. Miałem już cztery rozmowy z DUK i idą w zaparte, że tylko ten ich szrot wifibox mogą mi dać. Jak to jest naprawdę?
 6. Dzięki Pawel, chyba tak zrobię, jestem na wypowiedzeniu to może uda się bez opłat za tego Ultrabox-a.
 7. Ludziska, wasza rozmowa nie ma nic wspólnego z moim zapytaniem, czy ktoś może mi pomóc, chodzi mi tylko o jakość obrazu na TV full HD - Wifi Premium czy Ultrabox 4K, co lepsze?
 8. To, że jest szybszy wiem, chodzi mi o jakość obrazu programów HD na TV FullHD (nie 4K), który lepszy Ultrabox 4K czy WifiPremium.
 9. Witam, obecnie posiadam PVR Pace i mam zamiar wymienić na inny dekoder i tu jest dylemat, 4K ABD czy Technikolor, a może na WifiPremium. Możecie mi pomóc co wybrać. Mam telewizor bez 4K tylko full HD, czy na dekoderach 4K jest dobry jakościowo obraz na takim TV czy może lepiej wybrać WifiPremium. Zależy mi wyłącznie na jakości obrazu inne wodotryski mnie nie interesują. Proszę o radę.
 10. Cenę Ci podnieśli za wynajem sprzętu czy za abonament pakietowy? Ja już jestem na bezterminówce od roku i po zakończeniu umowy terminowej cena wzrosła o 8zł.
 11. Pytanko, czy na bezterminówce też można wymienić gołą kartę na moduł CI+.
 12. Czy dalej można korzystać z tej usługi bez opłat na tym samym koncie i karcie, czy trzeba zakładać nowe konto?
 13. @Barti Spróbuj włączyć te nagrania na innym sprzęcie, np. kompie. Ja mam co prawda moduł CI+ UPC i pliki są nagrywane w formacie TS i też mogę je odtwarzać bez modułu w moim Openbox-e (linux) ale na innym sprzęcie są zakodowane.
 14. Czy u Was też w nc+go obraz jest wyświetlany w 570p, bo ja mam tak na wszystkich programach, czy obniżyli rozdzielczość w związku z epidemią?
×
×
 • Create New...