Jump to content

Jack777

Users
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About Jack777

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @mario02Canal+ przeważnie jest w pakiecie z Extra lub Comfort lub Start i wtedy cena nie wzrasta, a cena Eleven i HBO zgodnie z terminową promocją. Prognoza w ICA pokazuje właściwą cenę.
 2. @ircios - wydaje mi się, że jeśli ktoś ma 2x Pace to musi dostać na wymianę dekodery o tych samych parametrach czyli z dyskiem do nagrywania, gorzej jeśli ma tylko same karty.
 3. Prawdopodobnie tak, ale nie znam tego Mi Boxa i nie wiem jakiego ma pilota, ja posiadam FBOX ATV Fergusona i do tego pilot SR400 i działa to bardzo dobrze, oczywiście najlepiej internet po kablu a nie Wi-Fi, Ferguson ma wejście RJ-45 a z tego co wiem Mi-Box tylko Wi-Fi.
 4. Wersja nc+go na tablet działa na Adnroid TV w tych box-ach tylko trzeba mieć pilot z myszą
 5. @czerstwy, taka oferta nie jest często oferowana, nawet ta którą się chwalisz jest gorsza cenowo i sprzętowo.
 6. @hans 22/sat, jest aplikacja nc+go w sklepie Play na tablet i działa na TV box-ach z androidem które się podłącza do telewizora przez HDMI, sam używam Fergusona FBOX ATV i działa bardzo dobrze, jedyny minus to musi być obsługiwany pilotem z myszką (SR 400 lub SR 410) przez to, że jet to aplikacja na tablet.
 7. Wszyscy tak mają już od dawna, ale napewno z początkiem startu Ligi Mistrzów się to skończy.
 8. Nie mogę się już nawet ruszać ze śmiechu, dawno nie było tu takiej komedii
 9. Człowieku napisz po prostu, że nie chcesz już korzystać z nc+, a nie wymyślaj jakiś "usprawiedliwień" dla siebie. To o czym piszesz jest śmiechu warte, jaki to problem przegrać soft na pena, tak jak wspominali wcześniej koledzy zawsze można to gdzieś zrobić w obecnych czasach.
 10. @lexus26 - wejdz sobie do ICA i w zakładce "moje płatności" masz prognozę płatności i tam sprawdzisz cenę po zobowiazaniu
×
×
 • Create New...