Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Familijny HD przedłużony na 2 lata i od dziś kanały wreszcie odkodowane. Spokojnie ludzie, do jutra Wam to udostępnią pewnie. Dzisiaj po 15 sprawdzałem i nie miałem, teraz jest 21 i już odkodowane są te kanały.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały sportowe PS 2 i 3 dostępne już w CP GO. Przynajmniej u mnie. Chociaż kanały nie są już zszarzałe, lecz po włączeniu w dany program pokazuje się informacja, że "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Chociaż w ICOKu jest już wbita data dostępu pakietu CPGO EURO2016 (11 lipca 2016), ale wszystko będzie ok z dniem jutrzejszym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji jestem ciekawy ile wg Was powinien kosztowac pakiet tych dwóch kanałów Polsat 2 i Polsat 3.  Myślę tu o podaniu ceny dobrej dla obu stron tzn nadawcy i kibica. Jaka ( jesli nie 99 zł) byłaby "dobra" do przyjęcia? Tak z ciekawości zapytam, zobaczymy jaka będzie przez nas że tak powiem ustalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecą Wam kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD?

Ja przedłużyłem umowę 2 tygodnie temu z CP, mam też nc+ i kanały ciągle zakodowane.

Edytowane przez Mr. Orbita
O transmisje na zagranicznych kanałach proszę pytać w stosownych wątkach - wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...