Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

To studio to jakaś masakra. Iwańczyk jakiś taki dziwny, Dziekanowski naburmuszony jak by mu coś nie pasowało, i trzech leśnych dziadków, którzy się spierają o jakiś wydumany faul na bramkarzu. Szczerze to tego się nie da oglądać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest Strejlau, Piechniczek czy Gmoch. Problem jest inny - nie może być tak, że 3/4 gości to osoby starsze, bo mówiąc wprost - ciężko się to ogląda. Gdyby było tak, że 1, max 2 z nich jest codziennie + jacyś młodzi to zdecydowanie lepiej by to się oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Racja, będę.. tylko nie będę się pchał żeby robić z siebie pośmiewisko...Do widzenia z takim studiem.. Chętnie pooglądam mistrzostwa po niemiecku. Widać od razu profesjonalizm na ZDF..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest Strejlau, Piechniczek czy Gmoch. Problem jest inny - nie może być tak, że 3/4 gości to osoby starsze, bo mówiąc wprost - ciężko się to ogląda. Gdyby było tak, że 1, max 2 z nich jest codziennie + jacyś młodzi to zdecydowanie lepiej by to się oglądało.

Masz racje, ja nawet powiedziałbym inaczej, że jeden z nich + ktoś młodszy  trener/analityk + jakiś piłkarz + ktoś nie związany z piłką ktoś z innej dyscypliny czy coś.  I byłoby różne spojrzenie. 

Z 2 strony jestem zaskoczony tym co mówią Gmoch czy Piechniczek, Polsat im więcej płaci, że po prostu da się ich słuchać w przeciwieństwie do tego co wyprawiali w TVP ?

 

Jacek Magiera - klasa, ale oprócz analiz, powinien tam być z nimi przy stole w studio.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic, o meczu proszę w temacie Euro, a nie w temacie kanału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 - oni się sami wyrywają i świetnie dyskutują - mam na myśli "dziadków". Powiedziałbym, że lepiej to studio wyszło niż po LM w nc+, jest naturalne. Bardzo przyjemnie się to ogląda pomimo tej trójcy, którą z resztą bardzo lubię, bo już nie jedno Euro i Mundial z nimi "przeżywałem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TVManiac ale wiesz jak zawsze słucham Gmocha (którego zawsze bardzo szanuje choćby z tego, że pochodzi ode mnie) to nie dobrze mi się robiło. Dziś pełna profeska tak samo on jak Piechniczek jakby to nie oni i zastanawia się czemu tak jest czy to kwestia kasy czy tego, że w TVP zawsze mieli niewiele czasu, więc mówili cokolwiek.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic dot. samego meczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nieco przegina. Urząd miejski w Wieluniu podczas tegorocznych Dni Wielunia chciał na telebimie wyświetlić tylko i wyłącznie jeden pierwszy mecz z udziałem Polaków(Polska-Irlandia Płn). Polsat tylko za ten jeden mecz zawołał aż 498 tysięcy 150 zł brutto. Urząd miasta z wiadomych przyczyn nie mógł się zgodzić. Link: http://www.radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=20875

 

 

Wracając do tematu. Nie u wszystkich abonentów CP Polsat Sport 2 i 3 działają. U mnie na jednym z dekoderów MR nie chce działać i nie pomaga całodzienne ponowienia uprawnień. Jutro idę wymienić dekoder.

 

PS. Życzę wam miłego oglądania meczów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperci rodem z TVP- wyszydzani przez lata teraz stanowią Premium . Brak studia w przerwie to standard dla anten z reklamami. No i ten Iwańczyk- teraz stał się ekspertem od piłki- to kanały dodatkowe płatne, więc dobrze by było gdyby były prowadzone przez dziennikarzy, którzy zjedli na futbolu zęby.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nieco przegina. Urząd miejski w Wieluniu podczas tegorocznych Dni Wielunia chciał na telebimie wyświetlić tylko i wyłącznie jeden pierwszy mecz z udziałem Polaków(Polska-Irlandia Płn). Polsat tylko za ten jeden mecz zawołał aż 498 tysięcy 150 zł brutto. Urząd miasta z wiadomych przyczyn nie mógł się zgodzić. Link: http://www.radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=20875

Jakim coś prawie PÓŁ MILIONA sobie zawołali za JEDEN mecz?! To jest chore! Przecież cała licencja jest bodajże o jakoś połowę niższa, przy tym maksymalnym pułapie. Co jest także przegięciem, ale to swoją drogą. UEFA tego nie widzi? W końcu to ich rozgrywki i chyba powinni wiedzieć jak są lub mają być rozpowszechnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie studio 2h przed meczem, kanały w pełni skoncentrowane na ME. Bez reklam, w dobrej jakości obrazu, a i tak narzekacie. Żal mi tu co niektórych. 

Żal? Sama pisałaś tak https://forum.satkurier.pl/topic/15937-polsat-sport-2-hd-i-polsat-sport-3-hd/page-44?do=findComment&comment=1147095  i tak https://forum.satkurier.pl/topic/15937-polsat-sport-2-hd-i-polsat-sport-3-hd/page-44#entry1147095  a był jeszcze jeden który znalazł sie w koszu. Tam też nie byłaś zadowolona z jakości. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nieco przegina. Urząd miejski w Wieluniu podczas tegorocznych Dni Wielunia chciał na telebimie wyświetlić tylko i wyłącznie jeden pierwszy mecz z udziałem Polaków(Polska-Irlandia Płn). Polsat tylko za ten jeden mecz zawołał aż 498 tysięcy 150 zł brutto. Urząd miasta z wiadomych przyczyn nie mógł się zgodzić. Link: http://www.radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=20875

 

 

Wracając do tematu. Nie u wszystkich abonentów CP Polsat Sport 2 i 3 działają. U mnie na jednym z dekoderów MR nie chce działać i nie pomaga całodzienne ponowienia uprawnień. Jutro idę wymienić dekoder.

 

PS. Życzę wam miłego oglądania meczów. Pozdrawiam.

 

Nie jeden a wszystkie. Polsat nie sprzedaje licencji na pojedyncze mecze, to że ktoś puści jeden to jego sprawa.

 

Jakim coś prawie PÓŁ MILIONA sobie zawołali za JEDEN mecz?! To jest chore! Przecież cała licencja jest bodajże o jakoś połowę niższa, przy tym maksymalnym pułapie. Co jest także przegięciem, ale to swoją drogą. UEFA tego nie widzi? W końcu to ich rozgrywki i chyba powinni wiedzieć jak są lub mają być rozpowszechnianie.

To  są normalne stawki.  Średnio wychodzi około 55 zł za dostęp dla jednej osoby dla strefy kibica przez cała euro, więc znacznie taniej niż ktoś ma sobie wykupić w domu. A żeby zostawić 55 zł przez 20 dni w strefie kibica komercyjnej wcale nie trzeba kupić dużo, więc to kwestia jedynie inteligencji urzędników.

 

Piłka to nie dobro publiczne i nie każdy musi oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym to było spowodowane, ale mecz Polska - Niemcy był kiepskiej jakości. Studio, jak i sam mecz Francja - Rumunia wg mnie obraz lepszy, tylko dźwięk w I połowie kiepski.  :popcorn:

Edytowane przez martusia83
Nazwy krajów piszemy wielką literą. W ogóle post napisany bardzo niechlujnie. Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...