Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie okienek! Sygnał zostanie zakodowany na dobre! Docelowym rynkiem dla nadawcy jest Polska i jej granice! Nie obchodzi ich reszta! Sygnał z satki był FTA bo nie mieli pełnego zasięgu naziemnie z nadajników a teraz dzięki DVB-T i obecności w MUX2 zarówno TV Puls jak i jej kanał Puls 2 mają pełne pokrycie kraju. Czy Puls 2 ma z satki okienka w kodowaniu? NIE! Bo po co? Tak więc nie liczcie na okienka na głównym Pulsie. Nie maja w tym interesu! Dzięki zakodowaniu sygnału z satki zmniejsza koszty licencji zakupów zagranicznych produkcji i zwiększą tym samym inwestycje w ramówkę! :-) SAME PLUSY!

 

Wiem że docelowym rynkiem dla nadawcy jest Polska i jej granice ale warto dodać że sygnał polskiego DVB-T da się wyłapać w krajach sąsiadujących z Polską oczywiście bliżej naszej granicy (o ile pozwalają moce nadajników), więc programy TV Puls uda się obejrzeć poza Polską. Tak więc będzie mimo to płaciła mniej za licencje programów? Ponieważ jeśli chcą płacić mniej za licencję to muszą ograniczyć odbiór sygnału stacji jedynie do Polski, a jak wcześniej mówiłem polskie kanały DVB-T (w tym TV Puls) da się odbierać blisko Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam smutną wiadomość niema pulsu w netvi rzecz kodowania choć i tak szło to tylko dla polski,widać właśnie jaki mamy chory kraj nie to co wielka brytania gdzie oferuje BBC i ITV na FilmonTV a u nas w nielegalnych serwisach.Trwajcie dalej gooddcast,w**b.tv sitem.tv goldvod .Niech żałują do czego doprowadzili platformy cyfrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie zimowym Tv Puls oglądałem bardzo rzadko, czasem wcale. Na szczęście niedługo zaczyna się wiosenna ramówka i z zapowiedzi widać, że będzie lepiej. Wczoraj obejrzałem Zasady walki, całkiem przyjemnie się oglądało, ciekawy film. Czego mi brakowało? Czego było za dużo, czego za mało? Podoba mi się, że po zakończeniu jednego programu zaczyna się drugi bez przerwy reklamowej. Wchodzą w profesjonalizm. Co mi się mało podoba. Ekscytujący się lektor promujący poszczególne pasma. Wszystkiego jest dużo, informacje są chaotyczne. Widz wie wszystko, a tak naprawdę nic. Promo Arrow jest świetne. Plansza z zapowiedzią startu, godzina. Inwestycja w zagraniczne produkcje/seriale/bajki to najlepiej spożytkowane pieniądze. Za Złotopolskich dziękujemy, mamy w "najlepszym" kanałem TVP - TVP Polonia. Przydało by się jeszcze coś zmienić w oprawie graficznej, np. belka po reklamie z bieżącym tytułem. Ten element jest wyświetlany dosłownie chwilę na ekranie, więc mógłby być większy, przez co stałby się wyraźniejszy. Oczywiście najlepiej Ala transparentny, biały. Nie oglądajcie się na TVP, Polsat, TVN bo oni już się przejedli. Róbcie swoje i będzie coraz lepiej. Mniej chaosu, więcej spokoju.

Ps. Mam nadzieję, że ktoś z Pulsu to przeczyta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu na pewno dawali najpierw o 22:00 wersję ocenzurowaną (bez fistaszków :? ), a o 23:00 powtarzali ten sam odcinek w wersji bez cenzury ( z fistaszkami :oops:).

Ale "Wikingów" nie będą cenzurować, bo tam golizny nie ma, tylko trochę krwi leci, ale z umiarem. Latających głów nie zauważyłem. Jak już mordują, to od razu tulą się do siebie z nożem lub z toporem. To powinni dać spokojnie o 22:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish, nie ma co porównywać Spartacusa do Wikingów bo Spartacus leciał w premium cable. Natomiast amerykańskie History nawet takich Wikingów cenzurowało, co jest śmieszne, u nas na szczęście poleciała wersja międzynarodowa.

 

@kolos22, ponoć późną wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zaskoczony.

 

Może to sprawka p. Dąbskiego. Tele Tydzień kupuję wprawdzie od święta, ale gdy raz zakupiłem go w wakacje wówczas zdarzyło mi się przeczytać wywalony na kilka stron ekskluzywny wywiad z prezesem i właścicielem TV Puls. Może się więc jakoś dogadali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...