Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 czerwca o 20:00 w TV Puls ''Powrót do przyszłości'' :brawo:
Kolejna ''klasyka'' w TV Puls- 5 czerwca o 20:00 ''Miłość,szmaragd i krokodyl''.

Brawo TV Puls!

 

Jak już chwalę TV Puls to pochwalę też za puszczenie świetnego filmu ''80 milionów''.

Dodatkowo będą pokazane w czerwcu''Powrót do przyszłości 2'', ''Powrót do przyszłości 3'',warto też wspomnieć,że TV Puls''wykupiła'' 2 częsć ''Mad Max''-a, który do tej pory był pokazywany tylko w TVN i w TVN 7, więc TV Puls ma już całą trylogię(2 część sob. 22:00-premiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze się zdecydują na HD.

Chcą właśnie wejść w mux8 na jakość HD jak będzie decyzje UKE no i KRRiT chciałbym kanały HD niż kanały zamglone i niemieszczące się 16:9 jak to widać na telewizorach HD inaczej dekoderach czyli dostosowanie panoramy do telewizory przy pomocy HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje często podają takie info kiedy rozpoczynąjąc emisję hitowego serialu. A jeszcze w sytuacji, kiedy tak ostro ruszają z kopyta jak teraz TV Puls. Stąd myślałam, że ktoś coś wie, czytał... Ja nic nie znalazłam. Chętnie obejrzę po raz drugi pierwszą serię ale nie wiem czy mam trzymać rękę na pulsie Pulsu :wink: jeśli chodzi o serię drugą czy pilnować zapowiedzi na History HD (którą musiałabym specjalnie po to zamówić gdy zacznie się tam powtórka drugiej serii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś nt. oglądalności Wikingów na TV Puls?

 

Za satkurierem:

 

Serial „Wikingowie” emitowany od niedzieli, 1 czerwca br. w TV Puls, osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności. - Podczas emisji premierowych odcinków kanał zajmuje wysokie, piąte miejsce w Polsce z minimalną stratą do tzw. wielkiej czwórki (TVP1, TVP2, Polsat, TVN) - podaje nadawca. Cztery wyemitowane dotychczas premierowe odcinki „Wikingów”, które TV Puls pokazuje w każdą niedzielę po godzinie 22:00 (więcej tutaj i tutaj), osiągnęły średnio 6,89 proc. (SHR, 16-49) udziału w rynku telewizyjnym. Daje to stacji wysokie, piąte miejsce w Polsce w paśmie emisji „Wikingów” i plasuje TV Puls tuż za TVN-em (8,44 proc.).

 

Najlepszy jak dotąd wynik zanotował odcinek drugi, wyemitowany w niedzielę, 1 czerwca br., o godzinie 23:15. Obejrzało go ponad 263 tys. widzów (AMR, 16-49), co dało stacji 8,26 proc. udziału w rynku telewizyjnym (SHR, 16-49) i drugie miejsce w Polsce (wszystkie dane za Telewizją Puls).

 

Znając życie 2. sezon "Arrow" czy 2. sezon "Wikingów" pojawi się za rok, w rocznicę emisji premierowo 1. sezonów. To są seriale, które znoszą złote jajka reklamowe dla TV Puls, więc powinni zakupić. A jak nie będą chcieli, to widzowie upomną się o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzłem Powrót do przyszłości i bardzo zdenerwowalo mnie nowe tłumaczenie w bardzo wielu scenach. :evil:

Przykłady:

1.w scenie na parkingu supermarketu: normalna wersja: gorący- odp. nie lodowaty-wczorajsz odp. zimny

2.wczoraj:to jest nuklearne?- normalnie-ma napęd nuklearny?

3.cały czas mówienie 140 km/h zamaist 88 mil/h

4.mówienie kondensator strumienia zamiast kondensator przepływu

5. scena w barze:wczoraj :poproszę coś dietetycznego zamiast normalnie bez cukru

6.pisane twoją ręką, a normalnie pisane twoim charakterem pisma

7.nikt nie ma dwoch odbiornikow-zamist nikt nie ma 2 telewizorów

8.pluton można kupic w każdej drogerii zamiast pluton można kupić w każdej aptece

9.zapisuję to zamiast robię notatki

10.co to jest zamiast co to jest powtórka

11.mam go pod dostatkiem zamiast mam mnóstwo czasu

12.dozobaczenia za 30 lat zamiast dozobaczenia w przyszlości

 

Do tego jakieś dziwne dodatkowe informacje, których nie pamiętam, żeby były w tłumaczniu TVP:

Przykłady:

1.Uczulony na syntetyki

2.Nie walcze z paleniem trawki

3.Osiedle Lyon

4.Pepsi free

5.Damy ciała

6.Kosmiczny draniu

 

W jednej scenie dodatkowo powiedziane było na Libijczyków Libańscy terroryści czy ekstremiści(dokładnie już nie pamiętam)

 

Co oni z tym filmem zrobili, chcieli swoje tłumacznie i tak to sp*****yli, dla mnie, widza, ktory ten film oglądał wiele razy w TVP 1,TVP 2 ,TVN, Universal Chanel, Ale kino+ jest to strasznie irytujące przekręcanie zdań, a wtych wymienionych stacjach tlumaczenie bylo jedno i normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...