Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy mam? :roll: Tylko polecałem i uważam seriale za zacne... Być może niepotrzebnie użyłem sformułowania "te ich" - jak teraz czytam, faktycznie ma to negatywny wydźwięk. W każdym razie ja polecam te serie, wszystkim którzy jeszcze nie widzieli. Mają być też w ich serwisie VoD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby stworzyć kanał Puls Junior, a pasmo Junior TV wywalić z Puls 2 i dać więcej dokumentów ;)

icon_ok.gif

 

To akurat jest świetny pomysł.

 

Seriale animowane, które Puls ma w swoim repertuarze normalnie bomba. Oldskulowe produkcje z Warner Bros, Disney'a czy Hanny Barbery mógłbym oglądać bezustannie. Boomerangi, Cartoon Networki, Disneye Channele i inne twory się chowają.

 

Taki kanał pokroju dawnego niemieckiego Super RTL to byłoby coś! A nawet lepiej niż coś, bo Puls jak już wspomniałem zaopatruje się w wielu wytwórniach, a nie tylko jednych i tych samych.

 

Na Pulsie widziałbym jeszcze "Muminki". Zdaje się, że jeszcze nikt w Polsce nie wyemitował wszystkich odcinków tego anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tak każdy kanał miał VoD, Telewizja Puls idzie w dobrym kierunku :P

 

Mogliby stworzyć kanał Puls Junior, a pasmo Junior TV wywalić z Puls 2 i dać więcej dokumentów ;)

No tak, moda na VoD w Polsce rośnie w siłę.

 

Puls 2 od 07:00 do 16:00 nadaje tylko i wyłącznie dziecięce seriale animowane, to w sumie dość dużo w porównaniu z Telewizją Puls. Gdyby istniała koncepcja stworzenia kanału Puls Junior, to ten kanał nie znalazłby się w naziemnej telewizji cyfrowej, ponieważ kanał TVP ABC już wykorzystał miejsce kanału dziecięcego na multipleksach cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pauulo:

VoD to nie jest moda, to jest przyszłość telewizji. ;) Wcale się nie zdziwię, jak obecne kanały przekształcą się w coś rodzaju plansz z menu. W którym będziemy wybierać interesujące nas programy z puli danego dnia, i oglądać za pośrednictwem internetu. Sieć dość szybko się upowszechnia, za parę lat nie będzie to taki głupi pomysł. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś takiego, jak wideo na żądanie, generalnie nie jest mi potrzebne. Kiedy nie mogę obejrzeć swojego ulubionego programu lub treści, która mnie wybitnie zainteresuje, zwykle staram się to nagrać (jeśli termin mojej nieobecności jest znany już wcześniej, zazwyczaj nagrywam rozpowszechnienie premierowe, w innych przypadkach nagrywam powtórki, jeśli takie są) albo sobie odpuścić (co zdarza się zasadniczo częściej, zwłaszcza przy ulubionych programach, których obejrzenie nie jest zbyt istotne dla mnie). VoD wykorzystuję tylko w uzasadnionych przypadkach (np. przy rzeczach, które mnie zaciekawią do oporu, a nie będzie ich powtórki).

 

Kiedyś miałem oglądać na Polsacie serial „Na krawędzi”, ale pokonała mnie senność i postanowiłem to sobie odpuścić, ponieważ nie jest to dla mnie zbyt ważne.

 

Telewizora Smart TV sobie nie kupię, przynajmniej przez najbliższych kilka lat. Mam przestarzałego smartfona i nie zamierzam go zmieniać do momentu, aż się nieodwracalnie zepsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Puls od września 13 posterunek o 17:35 i 18:15 kolejna powtórka i premierowe seriale dokumentalne Doktorzy Sekret i Ocalić życie kolejno o 10:00 14:25 i 15:40 tu logika. 5 sezon Gwiezdne wrota o 16:30. heh gdzie Kupić premierowy serial i wrzucić w porze gdy ludzie są w pracy i szkole. Ocalic zycie ebdzie na Puls 2 to jeszcze ujdzie sekret chyba tez ale Doktorzy o 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większość hitowych seriali zagranicznych w Pulsie była/jest emitowana w płatnych kanałach

Walking Dead - FOX

Wikingowie - History

Hannibal - AXN

A.H.Story - FOX

Spartakus - HBO/AXN

Camelot - HBO

To nie ma znaczenia dla ludzi, którzy odbierają tylko niekodowane DVB-T, takich jak ja. Dla mnie osobiście kanały płatne są już zasadniczo niepotrzebne, FTA (potencjalnie też z satelity) w zupełności mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ten zapewne będzie miał nowe odcinki, gdy znajdzie się wśród jego ekipy osoba, która zechce go reaktywować, a gdy go zreaktywuje, będzie on nosił tytuł „Złotopolscy 2” lub „Złotopolscy: Reaktywacja”. Gdy drugie życie tej opery mydlanej będzie zakończone, trzecie życie będzie nosić nazwę „Złotopolscy 3” lub „Złotopolscy: Rewolucje”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...