Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do oglądających TV Puls. Orientuje się ktoś może czy stacja emituje już spoty przedstawiające jesienną ramówkę?

Nie widziałem jeszcze jesiennej ramówki w tv, ale jest już na stronie internetowej :arrow:http://pulstv.eu/jesien-w-tv-puls/

W tej nowej jesiennej ramówce raczej nie ma nic specjalnego, no może poza „Strach się bać” to nowy program z cyklu ukryta kamera. W poniedziałki i wtorki o 20:30.(źródło pul.Eu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls z erotyką od września

Dawna katolicka stacja - TV PULS, od września br. emitować będzie filmy

erotyczne. Na razie to emisja raz w tygodniu, w piątki po 23.30. Nieoficjalnie, w jego ramach będą emitowane zarówno same erotyki, jak i np. erotyczne thillery. Stacja nie chciała ani potwierdzić tej informacji, ani jej komentować.

Na antenie TV PUls w dalszym ciągu emitowany będzie program rozrywkowy "Goło i wesoło", a także nowy program polskiej produkcji "Dziewczyny na ekran

". W każdym odcinku, trzy dziewczyny walczą o sympatię widzów. Tylko jedna z nich zdobędzie tytuł dziewczyny miesiąca.

Na zwyciężczynię całej serii czeka nagroda – sesją zdjęciowa w magazynie CKM.

 

tvsat24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne loga telewizji Puls

Puls1.jpgPuls-logo-2.jpgpuls-tv_logo-big.jpgtv_puls_logo.jpg

Jeżeli chodzi omnie to według mnie najlepsze są w kolejności:

1. logo numer 4

2. logo numer 1

3. logo numer 3

 

Szkoda, że jeszcze tak się nie zdarzyło żeby jakiś kanał wrócił do któregoś z poprzednio używanych znaków graficznych. Mnie marzy się jedno z w/w w takiej właśnie kolejności.

 

A jeżeli chodzi o nocną erotykę - jestem za. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że na pulsie nie ma żadnych programów motoryzacyjnych. Mogliby kupić jakiś z innego kraju , i wsadzić w niego jakiegoś lektora. Mogliby kupić także jakieś programy przyrodnicze. Puszczali by je w sobotnie , czy niedzielne popołudnia zamiast tych cyrków. Każdy może pójść do cyrku, natomiast nie każdy ma dostęp do animal planet. Co wy to tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satkurier.pl[/url]":1o5yr62y]Już w najbliższy poniedziałek, 30 sierpnia 2010 roku widzowie TV Puls zobaczą atrakcyjną, jesienną ofertę programową stacji, w nowej, bardzo dynamicznej i nowoczesnej oprawie audiowizualnej. Nowa oprawa graficzna TV Puls utrzymana będzie w kolorach niebieskim i zielonym. Zmiana obejmie całość identyfikacji wizualnej stacji, w tym otwarcia i zamknięcia bloków reklamowych oraz elementy autopromocyjne. Logotyp TV Puls przeszedł lifting. Zachowuje dotychczasową kolorystykę, lecz zmienia kształt.

 

Na bardziej dynamiczną i nowoczesną zmienia się również muzyczna oprawa stacji, która w połączeniu z grafiką podkreślać ma rozrywkowy charakter TV Puls.

 

Wprowadzanie nowej oprawy audiowizualnej to kolejny krok w realizacji naszej długoterminowej strategii mającej na celu zdobycie pozycji lidera stacji rozrywkowych pierwszego wyboru – mówi Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

 

Projekt logo TV Puls oraz cała oprawa graficzna powstała w studiu graficznym Telewizji Puls.

Oprawa graficzna w kolorach niebieskim i zielonym, a logo czerwono-szaro-białe? Jak dla mnie niezbyt udany dobór kolorów, ale poczekajmy do poniedziałku - może nie będzie tak źle jak mi się wydaje...

 

Edit: Na stronie http://pulstv.pl/ można zobaczyć filmik promocyjny z nową oprawą graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...