Jump to content
vibor

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Nie wiem, czy piszę to w dobrym wątku. NC+ w najniższym pakiecie (Start+) nie ma zupełnie oferty dla starszych dzieciaków. W Cyfrowym Polsacie jest Polsat JimJam (odpowiednik MiniMini+), Disney XD (odpowiednik teleTOON+) i dodatkowo Nickelodeon (brak odpowiednika w nc+). Jako rodzic wiem co mówię, moje dzieci powoli wyrastają i w nc+ najstarszy już w ogóle nie ma oferty. To przyznam dziwne. mogliby udostępnić jeden z istniejących już kanałów (np. Nickelodeon, Disney Channel), lub uruchomić swój autorski.

Na stronie "moje nc+", wyświetla się jako "+miesiąca"

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 0 zł przez jeden miesiąc, a następnie 25 zł do końca obowiązywania Umowy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów".

W sierpniu była identyczna promocja. Mam nadzieję, że w październiku będzie podobna, bo wrzesień jeszcze się łapie na sierpniową.

Trudno powiedzieć.U mnie pojawiła się pod koniec lipca.Na początku sierpnia zniknęła i pojawiła się ponownie po kilku dniach i wtedy aktywowałem.Teraz mógłbym ponownie aktywować ale nie włączam bo podnosi średnią abo a mam nieprzedłużoną umowę.Fakt że cienkie to HBO jak polsilver pominę ;)

Napisz żeby Ci wyłączyli z końcem września to powinno się pokazać ponownie do aktywacji. Włączasz jeszcze raz i za darmo październik
Zlecenie wyłączenia z końcem września złożyłem już dawno i oczywiście od razu pojawiła ponowna promocja. Ale, tak jak pisał Pawel, liczę że w październiku jeszcze będzie i wtedy do końca listopada będzie za free. Jak będzie to dobrze, jak nie będzie to drugie dobrze, bo to HBO/GO jakiejś wielkiej różnicy dla mnie nie robi.

Promocyjne HBO stało się +Miesiąca września, więc w październiku może być niedostępne.

do końca października w prezencie dla Abonentów middle-dot-2x18.png  

Zamów teraz, jeszcze we wrześniu, a otrzymasz 3 kanały HBO i dostęp do serwisu HBO GO do końca października bez opłat.

Wypróbuj kanały, na których znajdziesz filmy i kultowe seriale, a na HBO GO będziesz mógł oglądać to wszystko, kiedy chcesz.

Po okresie promocyjnym 25 zł/mies. lub możliwość rezygnacji. Szczegóły w Warunkach Promocji.

8xCANAL+

+ miesiąca
październik

Tylko teraz pakiet 8 kanałów CANAL+ w tak niskiej cenie. Zamawiasz teraz i oglądasz do końca listopada.

55 minut temu, Dawid1992 napisał:

Czyli w jakiej cenie? 

20zł

image.jpg

image.jpg

Edited by mxv1

Październik za free, listopad 20 zł. Wyłączyć można tylko w listopadzie, ważne żeby hajs wpadł 😂

Dobrze zuważyłeś. Takie kanały znajdziesz na Astra 2. Oczywiście na prywatnym sprzęcie.

Edited by ircios

Wyłączyć można później w każdym kolejnym miesiącu. Umowa na ten pakiet jest na czas nieokreślony. Czyli jeśli nie wyłączysz w listopadzie to możesz w grudniu itd. Tylko zapłacisz 40 zł za grudzień.

Możesz zadzwonić, zamówić i dać znać co dostałeś.

Jak odmówią, to będziesz miał dowód na oszustwo, jeśli znowu będą to reklamować hasłem "do dwóch miesięcy za darmo".