Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Nie do końca się z tobą zgodzę. Pamiętam, że kilka osób zrobiło tak jak piszszesz a potem mieli problemy by wrócić do ceny 5zł za Man Pack.

Z tego co kojarzę kolega @lecho składał reklamację, choć mogę się mylić. Pamięc zawodna jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie te + sa z jednej strony niezłe jak ktoś ma małe pakiety, a z drugiej strony pełno wiecznie niedomówień.

Korzystam stale z History i H2 i na czacie ICA pan Michał Naróg po moim pytaniu które wynikało z tego co pisze w regulaminie o kanałach wchodzących w skład Man Packa stwierdził, że jak wyłączę opcję + miesiąca to w.w 2 kanały znikną z mojej oferty i będę je musiał włączyć z powrotem bez żadnej gwarancji ceny promocyjnej za jaką je dostałem.

Zawsze coś, ktoś kto u nich wymyśla te regulaminy jest wyjątkowo niedorobiony :/.

 

Nie wiem jaki jest problem dla nc+ wyłączyć opcję jak abonent tak zadecyduje i jednocześnie zostawić mu dotychczasowe kanały.

Co ma do rzeczy, że ktoś ma część promocyjnego pakietu? Czy to za trudne dla systemu nc+ aby zostało po staremu po wyłączeniu promocyjnego Man Packa?

Tak ja wiem 2x History to żadna kasa, ale jednak fakt jest faktem.

Dodajmy do tego problemy innych abonentów związane z opcją + miesiąca i mamy co mamy.

Żenada.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter dlatego trzeba brać pakiet Comfort za 22,5, a resztę dobierać według uznania. Wtedy można korzystać z plus miesiąca :D. A poważnie - plus miesiąca jest dla niezdecydowanych, ubogich w pakiecie aby ich zachęcić do dodatkowych pakietów a tym samym wyższych opłat :P.

 

Co do MP i MMP, to również pamiętam, że rok temu konsultanci jedno a rzeczywistość drugie. Chyba wszyscy co mieli MP i dobierali MMP, musieli składać reklamację - przynajmniej taka tendencja była w postach rok temu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wynika pewnie z tego, że o ile Pakiet Extra+ może współistnieć z MultiManPackiem o tyle ManPack i MultiManPack nie mogą być włączone na koncie abonenta. Abonent, który zdecyduje się włączyć MMP a ma MP w promocji, to niestety system pozwala na zastąpienie jednego drugim ale nie pozwala wrócić już na nieistniejący pakiet w dotychczasowej cenie. Po prostu jeżeli nie potrafią inaczej, każdemu abonentowi powinni ręcznie korygować cenę i przywracać dotychczasowe kanały, skoro z automatu to się nie zadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie do sierpnia też nie mam, na drugiej do października opcja jest. Może telefonicznie?

 

Odpowiedz z info1.ncplus.com.pl

Witam,

 

informuję, że promocję +miesiąca można aktywować jedynie z poziomu moje nc+ przez zakładkę po lewej stronie /Poszerz swoją ofertę/.

 

Natomiast sprawa z brakiem możliwości włączenia tej opcji została przekazana do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak to jest z tym + miesiąca. Mam umowę do końca lipca i chciałbym z tej oferty specjalnej skorzystać, ale u mnie jest tylko oferta cennikowa MMP za 30 pln/miesiąc i po wyborze tej opcji w symulacji kosztów za lipiec jest to od razu naliczane. Czyżbym nie mógł skorzystać z tej opcji? Wypowiedzenia nie wysyłałem. Wie ktoś o co chodzi?(oprócz tego, że o pieniądze :mrgreen:)

A, i jeszcze jedno: w zeszłym roku, też w czerwcu, korzystałem z takiej promocji 1 m-c gratis... może to ma znaczenie?!

Edytowane przez Pablito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz z info1.ncplus.com.pl

Witam,

 

informuję, że promocję +miesiąca można aktywować jedynie z poziomu moje nc+ przez zakładkę po lewej stronie /Poszerz swoją ofertę/.

 

Natomiast sprawa z brakiem możliwości włączenia tej opcji została przekazana do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.

Wczoraj wieczorem pojawiła się możliwość właczenia promocji i po kilkunastu minutach już działało. umowa do końca sierpnia więc nie jest prawdą, że musi byc dłużej niż 3 m-ce. Trzeba tylko wywierać na nich nacisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można włączyć opcje online i do końca lipca pakiet będzie świecił za free a na koniec trzeba samemu wyłączyć ja?

Z wpisów poprzedników wynika, że udało się jedynie tym z umową do końca sierpnia.

Więc jeśli masz do końca umowy =>3msc to możesz mieć ~2msc MMP za 0zł.

(ja mam do końca lipca i brak możliwości włączenia +msc)

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...