Jump to content
vibor

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna

Recommended Posts

@ircios

Miałem na myśli czy nie szykuje się wyłączenie kanału gwarantowanego 😉 wiem że operator łatwo odejść nie da, jednak kilka lat temu z CP udało mi się odejść z powodu usunięcia Fightbox 😉

W dniu 26.03.2019 o 09:08, Ozzy666 napisał:
[mention=110]ircios[/mention]
 Miałem na myśli czy nie szykuje się wyłączenie kanału gwarantowanego wiem że operator łatwo odejść nie da, jednak kilka lat temu z CP udało mi się odejść z powodu usunięcia Fightbox

No nie wiem, jestem.od wielu lat w nc+ pani do mnie zadzwonila i jej oferta nie byla nawet dobra wzgledem obecnej, ktora mam. Mowie pani, ze jak nic konkretnego nie zaproponuja to przejde do konkurencji...
Uslyszalem: "jak oferta nie odpowiada to zawsze moze pan zmienic operatora"
Fest im zalezy...

• Upvote 1

4 minuty temu, comandos21 napisał:

Mowie pani, ze jak nic konkretnego nie zaproponuja to przejde do konkurencji...

Uslyszalem: "jak oferta nie odpowiada to zawsze moze pan zmienic operatora"
Fest im zalezy...

Dlatego przez ich politykę w stosunku do abonentów jak i przez kontent na kanałach premium, myślę by znów uciec do konkurencji z mniejszym/tańszym pakietem.

Edited by Ozzy666

Tylko u konkurencji po zmianach w SmartDomach oferta już nie jest taka atrakcyjna, porównując ceny i zawartość ich oferty do oferty promocyjnej nc+. 

Tylko jutro ( początek kwietnia ) taka promocja +miesiąca wraz z Canal+ 4K dla tych co mają karty Conax.

Dla reszty ( Cayman - Seca ) będzie +miesiąca Polsat Sport Premium.

Gratis 2 miesiące.

Edited by tweed77

Na kartach conax raczej wielkie nic w 4k zobaczą . 😂

No tak...1 Kwietnia.

Edited by ircios
  • Like 1

HBO + HBOgo na 6 miesięcy. 1 miesiąc 0 zł następnie 5 miesięcy zobowiązania 20 zł. Po 6 miesiącach zostaje za 20 zł.

Jeśli dzisiaj dokonamy aktywacji to tak naprawdę wyjdą dwa miesiące za 0 zł. Natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że niemal ostatnie 4 miesiące można było mieć HBO za free to słaby ten +miesiąca :D

Ta promocja na HBO przez ostatnie miesiące to pewnie niedopatrzenie ze strony nc+ tak więc pewnie kiedyś się zorientują.

ta oferta (jak i wiele innych) pozwala na odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni - czy ktoś z Was ma praktyczne doświadczenie czy/jaka opłata jest pobierana? chodzi mi o sytuację kiedy oferta została od razu aktywowana - dzięki!

Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj pdfa z regulaminem tej promocji na HBO z HBO GO?

Niestety nie mam w ICA, bo mam jeszcze aktywne HBO z GO z innej promocji.

Regulamin taki sam jak dla innych opcji. Miesiąc aktywacji i kolejny za 0zł.Miesiące 2-6 płatne 20 zł i jest to jednocześnie okres gwarantowany.

Edited by Pawel
  • Like 1

Ok, dzięki za info. Ciekawe czy ta promocja utrzyma się do 1 maja. Poczekamy, zobaczymy :)

Pewnie nie bo jest to +miesiąca kwietnia. W moim ICA na pakiet HBO są jeszcze dostępne dwie inne promocje.

edit nawet trzy z tego co teraz widzę.

Edited by Pawel

@NobelM Jak aktywujesz dziś to masz:

Kwiecień za darmo.

Maj za darmo.

Czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik płacisz po 20 zł za miesiąc.

Czyli suma sumarum wychodzi po niecałe 15 zł miesięcznie przez 7 miesięcy.

Edited by tweed77

Już niejedna promocja, niedostępna była 1-wszego następnego miesiąca, ale dopiero w godzinach porannych, dlatego dało się ją spokojnie włączyć jeszcze 1-wszego, po północy lub wcześnie rano.
Może teraz będzie podobnie. Wtedy maj, czerwiec za darmo, kolejne 5 miesięcy po 20zł. Zobaczymy jak będzie.

A to prawda że płaci się czynsz za dekoder w nc? Nie mówię o jakimś turbo mega dekoderze tylko standardowym jakimś. Rodzice mają w CP z 15lat i nigdy nie płacili za sprzęt. Teraz też nie. Jest płatny nawet ten evobox. A patrzę na stronę i pisza że 2zl miesięcznie. Szukam najtańszej oferty bo jie potrzebuje i też finansowo szkoda mi. To jeszcze każą dopłacać :) czy to tylko jakis błąd albo stara oferta na stronie.. Nie chcę mi się wierzyć że chcą hajsiwo za dzierzawe

Prawda, że się płaci. W szczególności nowy abonent. Czasami można trafić na promo bez dzierżawy na kilka m.