Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.03.2019 o 09:08, Ozzy666 napisał:
[mention=110]ircios[/mention]
 Miałem na myśli czy nie szykuje się wyłączenie kanału gwarantowanego wiem że operator łatwo odejść nie da, jednak kilka lat temu z CP udało mi się odejść z powodu usunięcia Fightbox

No nie wiem, jestem.od wielu lat w nc+ pani do mnie zadzwonila i jej oferta nie byla nawet dobra wzgledem obecnej, ktora mam. Mowie pani, ze jak nic konkretnego nie zaproponuja to przejde do konkurencji...
Uslyszalem: "jak oferta nie odpowiada to zawsze moze pan zmienic operatora"
Fest im zalezy...
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, comandos21 napisał:

Mowie pani, ze jak nic konkretnego nie zaproponuja to przejde do konkurencji...

Uslyszalem: "jak oferta nie odpowiada to zawsze moze pan zmienic operatora"
Fest im zalezy...
 

Dlatego przez ich politykę w stosunku do abonentów jak i przez kontent na kanałach premium, myślę by znów uciec do konkurencji z mniejszym/tańszym pakietem.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tylko u konkurencji po zmianach w SmartDomach oferta już nie jest taka atrakcyjna, porównując ceny i zawartość ich oferty do oferty promocyjnej nc+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NobelM Jak aktywujesz dziś to masz:

Kwiecień za darmo.

Maj za darmo.

Czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik płacisz po 20 zł za miesiąc.

 

Czyli suma sumarum wychodzi po niecałe 15 zł miesięcznie przez 7 miesięcy.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niejedna promocja, niedostępna była 1-wszego następnego miesiąca, ale dopiero w godzinach porannych, dlatego dało się ją spokojnie włączyć jeszcze 1-wszego, po północy lub wcześnie rano.
Może teraz będzie podobnie. Wtedy maj, czerwiec za darmo, kolejne 5 miesięcy po 20zł. Zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda że płaci się czynsz za dekoder w nc? Nie mówię o jakimś turbo mega dekoderze tylko standardowym jakimś. Rodzice mają w CP z 15lat i nigdy nie płacili za sprzęt. Teraz też nie. Jest płatny nawet ten evobox. A patrzę na stronę i pisza że 2zl miesięcznie. Szukam najtańszej oferty bo jie potrzebuje i też finansowo szkoda mi. To jeszcze każą dopłacać :) czy to tylko jakis błąd albo stara oferta na stronie.. Nie chcę mi się wierzyć że chcą hajsiwo za dzierzawe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...