Jump to content

Recommended Posts

test Power TV SD w MPEG-4 z TP ITI/TVN ma b. dobrą jakość jak na SD :-) Roz. 720x576 bitrate obrazu 2.35 MB/s, audio 192 KB/s. Mam nadzieję że poprawią audio na 256 KB/s bo w końcu to ma być kanał music! :-)

192 VBR/ABR to dobra jakość. Nie przesadzaj. Poza tym, i tak większość z nas ma telewizory/kina domowe z automatu podbijające dynamike ;)

widocznie dla nadawcy pozyskanie teledysków z poszczególnych krajów jest zbyt czasochłonne, wiec lepiej serwować to co łatwo zdobyć i to niskim kosztem.

Nagrodę dla najlepszego wykonawcy na świecie na MTV EMA Awards zdobyła chińska piosenkarka Li Yuchun. Czy dalej stacje muzyczne chcą się upierać przy wykonawcach anglosaskich i polskich? :wink:

Ciekawe czy MTV Polska zacznie więcej grać laureatkę swojej nagrody?

Chyba nadawca planuje pobić rekord Guiness w wielkości logotypu ekranowego... :?

Guest Anonymous

A ja się zastanawiam, czy po zakończeniu testów nadal będzie sypało pikselizacją. :) Jeśli tak, to nie wiem po co się przechwalają cyfrową rekonstrukcją. :)

A ja się zastanawiam, czy po zakończeniu testów nadal będzie sypało pikselizacją. :) Jeśli tak, to nie wiem po co się przechwalają cyfrową rekonstrukcją. :)

Gdyby tak było jak mówisz, to by była największa głupota. Sam jestem ciekaw tego startu a przede wszystkim tej zapowiadanej ramówki programowej :)

Podobno logo Power TV zostanie zmniejszone - tak piszą na forum cyfrowypolsatnews.pl. I oby to była prawda , bo obecne logo jest tak wielkie jak Big Ben w Londynie. Słowem : logo jest paskudne. :evil:

Coś czuję że do Power TV będę zaglądał tylko dla "High Score" BTW jakość tego testu nie jest zbyt dobra, oby od jutra było lepiej :)

Ramówka stacji z fb:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

06:00-10:00 Muzyczny Poranek!

10:00-10:15 DISCO GWIAZDY

10:15-12:00 Extra Klasyka

12:00-18:00 Power Mix

18:00-18:15 DISCO GWIAZDY

18:15-20:00 Extra Klasyka

20:00-23:00 100% Power

23:00-06:00 Hot Power

No tak logo przeraża, dla wersji SD powinno być logo POWER TV, a jakby pojawiła się wersja HD to dopiero takie jakie jest. Powinni logo zmniejszyć m.in. dwukrotnie.

Ramówka całkiem niezła, przypomina początki TV.Disco. Jakość pewnie zostanie poprawiona, podobnie jak logo. W końcu do dopiero emisja testowa.

O 22 włączenie systemu emisyjnego z małym, przezroczystym logo.

żr.: admin na profilu POWER TV na Facebooku.

Jest to nowa stacja dlatego logo powinno być WIĘKSZE by stacja była bardziej zauważalna przez nowych widzów...

jakie parametry ma teraz power tv bo na tych testowych na których ID to test1 nadal lecą fragmenty ramówki reklam tvn-u

Guest Anonymous

Wow. Stacja robi wrażenie. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś puszczą kawałek Bożenka w wykonaniu zespołu Bracia Figo Fagot. :lol2: