Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ile razy jeszcze muszę napisać, ze STARS.TV się nie boi POWER TV bo to jest granie dla zupełnie innych ludzi :)

 

p.s.

zobaczcie co robi brak dyrektora Power na tutejszym forum, mam dziwne wrażenie, że przestrzelony start STARS zobaczyło i skomentowało tu znacznie więcej ludzi. A wszystko jedynie dlatego, że z dyrektorem można pogadać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV też zapowiedziało udzielanie się na forach medialnych w najbliższym czasie.

 

Cytat przedstawiciela POWER TV z Facebooka:

Jak tylko skończymy pracę nad stroną internetową, to wejdziemy też na fora. Dopiero wystartowaliśmy z emisją testową kanału POWER TV i jesteśmy zajęci pracą przez 48 godzin na dobę

 

Ja tam lubię zarówno POWER TV jak i STARS TV. Pewnie dlatego,że lubię różne gatunki i utwory z wielu dekad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od ok godzinki słucham tego kanału. Aktualny blok programowy przypomina mi starą VIVA DE, MTV2 POP, VIVA Zwei, ONYX TV. Macie u mnie DUUUUUUŻY + :)
Na początku TV.DISCO też przypominał starą VIVĘ GER. Oficjalny przedstawiciel mógłby podać dokładniejszą datę przybycia na fora :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPB, ja tam się za bardzo nie znam bo ja jestem od muzyki a nie techniki ale wydaje się, że im wyższa rozdzielczość tym więcej bitrate potrzebujesz. Czyli jeśli Power zmieni teraz na pełne SD a nie zwiększy bitrate to dopiero będzie pikseloza... :)

Ja napisalem tylko co mi na FB napisali. W nocy ma być przerwa techniczna więc będa cos przestawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-2,5 MB/s starczy! Tyle u nas mają kanały SD MPEG-4 w DVB-T i jakość jest ok :-) Jak będą mieli 2 MB/s to też będzie ok. Kodek MPEG-4 H264 ma spore możliwości byle by dopasować odpowiedni encoder do emisji :-)

Tyle to mają w DVB-T, ale średnio.

Bitrate minimalny dla kanału SD w DVB-T wynosi 1 Mb/s, ale już bitrate maksymalny dla samego video to ponad 4 Mb/s - np. taki Polsat Sport News bardzo często trzyma się tej górnej wartości ze względu na dużo dynamicznych scen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech twórcy Power TV przełączą na chwilę na jakiś brytyjski kanał FTA z Astry 2A/2B/2D/1N lub Eutelsata 28A (28.5°E) i zobaczą jak się powinno robić niekodowany kanał muzyczny w normalnej jakości.

 

Zgadzam się, teraz jak doszły jeszcze Smash hits, kerrang, kiss, the box, heat i magic (wiązka europejska) to rzadko oglądam nasze polskie stacje muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...