Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moj tuner to SAGEMCOM UHD88 moze to da jasniejsza sprawe czy Inni abonenci z tym tunerem(chodzi o przesyl droga kablowa, nie satelitarna) tak samo nie maja power tv na liscie.

A moze sa tacy co maja, podziela sie tym na forum, a w ostatecznosci bede skladal reklamacje.

 

@PowerTV nie moga przyjac zadnej reklamacji na brak waszego kanalu, bo jak twierdza nie maja waszego kanalu oficjalnie w ofercie(w zadnym pakiecie, ani sat ani kablowo) ja juz nie rozumie o co chodzi, jedni twierdza ze maja wasz kanal w ofercie orange, a tu mi konsultant mowi ze nie ma takiego kanalu??? CO JEST GRANE, ONI ROBIA ZE MNIE IDIOTE CZY WY??? Byl przeciez komunikat na sat kurierze ze orange dolaczyl wasz kanal dla wszystkich w orange!!?? prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irek123

Niekodowana wersja HD na satelicie nie ma uzasadnienia biznesowego. Ile znasz polskich rentownych kanałów FTA w HD? Data startu kanału Power TV została wybrana bardzo starannie, w oparciu o otoczenie rynkowe i już teraz wiemy, że była to bardzo mądra decyzja.

 

@PharellMan

Dlatego od czasu do czasu na jakieś Ani be ani me ani kukuryku idzie trafić ;)

 

@draco_san

Nie wykluczamy takiej możliwości. Wczoraj robiliśmy sporo przyłączeń światłowodowych HD.

 

@szakmakrs1

Zweryfikujemy sprawę w poniedziałek w kierownictwie Orange TV. W weekend o tej porze już nikt ważny nie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorący news: Power TV na satelicie Hot Bird ma już EPG! Jesteśmy coraz bliżej zakończenia emisji testowej i uruchomienia właściwej ramówki ze wszystkimi zapowiadanymi programami.

 

Dziś odbył się finał castingu na prezenterkę Power TV:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 604&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu zebym nie byl goloslowny, artykul satkuriera, https://satkurier.pl/news/93261/power-tv ... ge-tv.html a odpowiedz konsultanta orange ze nie maja waszego kanalu w zadnej z ofert i sat i kabel(pakiet, wykaz kanalow nic o Power Tv), no i na moim dekoderze kanal o numerze 325 nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawy kanał. Jednak jak dla mnie - za dużo disco polo, za mało eurodisco, italodisco itp. TV Disco na początku to była taka stacja, którą mogłem oglądać nałogowo ale później poziom muzyczny się strasznie pogorszył. Potrzebna jest stacja, która zaspokoi zapotrzebowanie na muzykę disco ogólnie.

P.S. Po południu (18.00-19.00) graliście naprawdę rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem spłaszczenie obrazu z niepotrzebnymi pasami na górze i na dole podczas teledysku DJ BOBO - "Everybody"... czemu tak? nie widzą różnicy?

 

poza tym jeśli będą mieszać gów.no z miodem tzn. disco-polo z eurodance w jednym paśmie to dziękuję bardzo - już to przerabiałem na tv disco. albo jasno wyodrębnione pasma albo usuwam z listy ulubionych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian1981

Nie ma planów, aby wprowadzać jakiekolwiek gry lub czaty SMS. Nasz system emisyjny nawet tego nie wspiera, bo nie potrzebujemy takiego śmietnika na ekranie. Oprawa graficzna Power TV ma być nowoczesna, czytelna i minimalistyczna (flat design).

 

@lotus

Zapraszamy w takim razie do oglądania pasma EXTRA KLASYKA codziennie od 10:15 do 12:00 oraz od 18:15 do 20:00. Tam nie ma ani jednej polskiej piosenki. Za to jest dużo eurodance.

 

Sprawdzimy klip DJ Bobo Everybody w poniedziałek. On jest z partii teledysków, która była remasterowana do HD w Niemczech. Może coś się źle wciągnęło i stąd jakieś pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...