Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jacyś fani eurodance oglądają ten kanał? coś ciekawego można wyhaczyć? czy raczej tylko Haddaway - "what is love" i inne najpopularniejsze + disco-polo? raz widziałem Blumchen i Whigfield. może ktoś napisałby jakąś małą playlistę kawałków eurodance jakie tam leciały :) może puszczają m.in. MAXX, MO-DO, Masterboy, Culture Beat, DJ Bobo i np. "love is all around" a ja nic o tym nie wiem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę pochwalić ten kanał. Mało Disco Polo, i dosyć dużo dobrych hitów. Może wśród Disco Polo pojawi się Bohdan Smoleń. :P Wkurzają tylko z "Coco Jambo", na którego natrafiłem już kilka razy.

 

@Lotus, jak dotąd słyszałem z umcanek tylko 2Unlimited, ale nie wiem, czy to można zaliczyć do Eurodancu. Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Z tej strony Power TV. W imieniu całego zespołu telewizji dziękuję za bardzo duże zainteresowanie naszym kanałem. W ostatnich tygodniach byliśmy na maksa zajęci rozbudową oferty programowej, ale teraz przyszedł czas, aby zalogować się też na forum. Czytamy Wasze wszystkie posty i komentarze. Trafne uwagi pomagają nam polepszać ten program.

 

Zapraszam na naszą stronę http://www.powertv.pl oraz fanpage http://www.facebook.com/PowerTV , gdzie jesteśmy non stop :)

 

@lotus

Gramy piosenki wszystkich wymienionych przez Ciebie artystów.

 

@PharellMan

Mamy teledyski Bohdana Smolenia, ale są bardzo niskiej jakości technicznej i raczej rzadko się będą pojawiać na antenie Power TV. Kanał w kablówkach jest dostępny w jakości HD i z tego tytułu musimy bardzo dbać o jakość materiałów źródłowych.

 

Zapraszamy do oglądania POWER TV oraz dyskusji na temat kanału. To dla Was tworzymy tę telewizję!

 

Pozdrawiam,

Michał Winnicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akos22 Kanał jest produkowany w HD i tak nadaje od 19 listopada. Kablówki, które podpisały z nami umowę na HD i biorą ten sygnał światłowodem, to mają obraz żyleta, pozostawiający w tyle wszelkie inne polskie stacje muzyczne.

 

@jackie Pisz maila z prośbą o szybkie dodanie Power TV do Multimediów: https://www.multimedia.pl/napisz_do_nas

Czy możemy liczyć na Twoje wsparcie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródłem teledysków z wytwórni Omega Music są archiwalne... kasety VHS. Dlatego niezwykle rzadko na nie będzie można trafić. Wolimy emitować klipy wyższej jakości.

Aha, rozumiem. ;) Ale jeśli owe kasety nie są zniszczone, i mają jakość elegancką, to nie ma co się bać z ich emisją. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...