Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam dziwny problem z nc+: zepsuł mi się dekoder i poszedłem go wymienić. Podpisałem tylko odbiór/pismo wymiany dekodera. Po miesiącu zaczęli naliczać opłaty w z związku z wynajmem dekodera. Za stary takich opłat nie było. Przy wymianie nikt mnie nie informował o takich kosztach, na infolinii informują tylko, że mam prawo do reklamacji. Jednak wiem, jak wygląda u nich proces reklamacji. Miał ktoś podobny problem?

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rodzice podpisali dziś nową umowę z NC+ na 24m, a stara umowa idzie do kosza i nie będzie już rozmów z DUKiem na temat przedłużenia. Zaczynamy więc od nowa bo stary pakiet był strasznie nadmuchany a NC+ nie lubi jak klient schodzi z najwyższych pakietów na coś za prawie 1/2 ceny...

 

Pytanie natomiast o samą umowę. Czy na niej powinna widnieć cena wybranego pakietu? Jakoś jej nie widzę na umowie, którą mi pokazali... Do tego wzięli też Eleven i Multi Man Pack... tego też nie widać na umowie. Czy tak to powinno być, że na podpisanym dokumencie nie ma żadnych cen ani dodatkowych pakietów, tylko widnieje nazwa pakietu E+C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice podpisali dziś nową umowę z NC+ na 24m, a stara umowa idzie do kosza i nie będzie już rozmów z DUKiem na temat przedłużenia. Zaczynamy więc od nowa bo stary pakiet był strasznie nadmuchany a NC+ nie lubi jak klient schodzi z najwyższych pakietów na coś za prawie 1/2 ceny...

 

Pytanie natomiast o samą umowę. Czy na niej powinna widnieć cena wybranego pakietu? Jakoś jej nie widzę na umowie, którą mi pokazali... Do tego wzięli też Eleven i Multi Man Pack... tego też nie widać na umowie. Czy tak to powinno być, że na podpisanym dokumencie nie ma żadnych cen ani dodatkowych pakietów, tylko widnieje nazwa pakietu E+C+?

 

Na pierwszej stronie umowy masz podaną nazwę pakietu z nazwą promocji, następnie opcje dodatkowe i dekoder.

 

Jeśli chodzi o konkretne ceny to masz "dodatek" do umowy czyli Szczegółowe warunki promocji (tutaj twoja promocja z pierwszej strony umowy). Masz w nich zawarte wszystkie ceny przez okres gwarantowany czyli obowiązkowy jak i po tym okresie: pakietu, dekodera i opcji dodatkowych. Przed ostatnia strona to symulacja opłat rozłożona na poszczególne miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie. Jedyne co mam to 4 strony spięte. Na pierwszej są dane osobowe i wyszczególniony jest pakiet oraz nazwa oferty promocyjnej, na ostatniej zaś podpis. Co ciekawe na pierwszej stronie na dole widnieje napis "5z12" a na ostatniej "8z12".

 

Gdzie teraz najlepiej sprawdzić co dokładnie i za ile jest ustalone skoro nie ma tego w umowie, którą otrzymali moi rodzice? Rozumiem, że podpisując umowę u przedstawiciela nie mają możliwości już wycofania się jeśli coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kompletna, natomiast brakuje szczegółowych warunków promocji.

 

Podaj wszystkie dane z umowy kolejno:

1) Model dekodera

2) Długość trwania umowy

3) Pakiet

4) Usługi

5) Nazwa oferty promocyjnej

6) Kwota aktywacji i data

 

Pierwsze 5 pozycji na pierwszej stronie, ostatnia na ostatniej stronie. Na podstawie tych danych można określić ile będziesz płacił.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 5 pozycji na pierwszej stronie, ostatnia na ostatniej stronie. Na podstawie tych danych można określić ile będziesz płacił.

 

1) Premiumbox+/PVR

2) 24m

3) Extra+ z Canal+

4) Puste (choć uzgodniono Eleven za 11.90zł oraz Multi Man Pack za 20zł)

5) Extra+ z Canal+ 22U 24m

6) 49zł, wczoraj (23.04)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Premiumbox+/PVR

2) 24m

3) Extra+ z Canal+

4) Puste (choć uzgodniono Eleven za 11.90zł oraz Multi Man Pack za 20zł)

5) Extra+ z Canal+ 22U 24m

6) 49zł, wczoraj (23.04)

 

1) Za dekoder 24 m-ce po 5 zł

2) Za pakiet 9 m-cy po 77,99 później do końca 24 m-ca 99,99

3) W umowie nie masz Eleven więc o ile są włączone po umowie to są trzy możliwości:

- Eleven 11,90 zł /12 m-cy później też 11,90 zł

- Eleven 11,90 zł /12m-cy później 15,90 zł

- Multi ManPack 20 zł / 12 m-cy później 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
14 kwietnia zawarłem telefonicznie umowę z uruchomieniem nowej oferty od razu.
Rachunek ze wcześniejszej umowy zapłaciłem 4 dni wcześniej. Czy w związku z tym należą mi się jakieś zwroty kosztów z poprzedniej umowy z ostatniego rachunku?
Do tego na moim koncie ICA widnieje nadpłata 102 zł.
A wcześniej zapłaciłem 131-132 zł rachunek. Te 4 dni przed zawarciem nowej umowy z uruchomieniem od razu.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek zawsze jest wystawiany za cały miesiąc. Jeżeli uruchomiłeś od razu to kwota umowy zmieni Ci się z dniem 1.05.2017. Nadpłata zostanie uwzględniona przy następnych rachunkach.

Edytowane przez roberttosat
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W cenę abonamentu jest wliczona zniżka 5zł za zgodę na marketing i przekazywanie przez NC+ danych klientów firmom zewnętrzmym, prawda? A czy przekazywanie danych prywatnej firmie jaką jest Poczta Polska w zamian za gratyfikację finansową to nie jest przypadkiem handel danymi klienta? Czy przypadkiem Ci klienci (zapewne ponad 90%), którzy mają zaznaczone zgody marketingowe, nie będą mieli nic do powiedzenia, gdy nc+ przekaże Poczcie Polskiej ich dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżka 5zł nie zależy od zgody na przekazywanie danych podmiotom współpracującym z nc+. Poza tym jest to zgoda na przekazywanie danych w celach marketingowych, a przekazanie danych Poczcie Polskiej będzie w celu realizacji obowiązku ustawowego, a nie marketingowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W listopadzie 2015 uruchomilem usluge Eleven i skorzystalem z promocji: "Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów".

Po tym okresie place za Eleven obecnie 15,90zł.

 

Wiem, ze obecnie Eleven jest po 11,90zł.

Czy moge po prostu zrezygnowac z Eleven i po wylaczeniu uruchomic go ponownie po cenie 11,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Był u mnie kurier z umową, na której jest podany tylko jaki pakiet i za ile. Natomiast najem dekodera i opłaty za multiroom brak (nowy klient). Jak to powinno wyglądać?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...