Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Man Pack za 5 zł na całą umowę i to w trakcie umowy a nie przy przedłużeniu. Dość ciekawa oferta.

Był przy przedłużeniu proponowany ale ja zapytałem czy mogę temat przemyśleć.I konsul powiedział:cena 5zł obowiazywac dla pana będzie do konca marca 2017 do tego czasu może pan uruchomić na całą umowę. Więc  telefon  i aktywacja.Po aktywacji email z reklamacją ;) i rabat 1zł na całą umowe 4zł rabatu z tamtych 2 opcji+ minus 5zł daje mi 1zł za manpack. dokładną cenę podali mi 0,99gr do kwoty 69,99 do 31.12 2018 :) dziękuje za uwagę i życzę udanych reklamacji.( ps uprzedzę kolejne durne posty: Reklamację odwalałem celowo miałem cel : uzyskać konkretnie Adwenture i History za darmo na całą umowę.( przy okazji) Nie zależało mi na tych 2 kanałach to był tylko pretekst do grubszego planu. Podsumowując za 70,98 PLN miesięcznie mam : Extra 6x C+Multiroom + Manpack (+hbo na 6miesięcy za 0zł z opcją rezygnacji) Przy przedłużaniu za to wszystko chcieli 74,99 ;)   więc cena mi spadła do akceptowalnego pułapu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Final reklamacji uznano.Dano zest tv i sport klub za darmo tj 1,99x2 100% rabatu na całą umowe.Nie jestem usatysfakcjonowany.Pytanie do was czy poza tymi dwoma sa jeszcze jakies różnice Extra sprzed prawie dwoch lat kontra obecne extra?Mam w planie zdobyc kolejne kanały w ten sposob.Na oko wpadl mi filmbox flightbox? Ale pewny nie jestem.Mam pomysl kolejny tj Manpack 5zl miesięcznie a ze mam rabat 4zl na oba kanaly i dublowane by bylo to zlozyl bym reklamacje na podwojne opłaty.Aby doliczyli 4zl rabatu.Finalnie placil bym 1zl do umowy wiecej a.zyskal np adwenture czy history.Tylko czy komus to przeszło?Teoretycznie powinno

Najlepiej nie płacić nic i mieć TV za darmo, aby kto inny za to dopłacał! Może nie pisz tak oczywiście ze chcesz coś ugrać przez te reklamacje, bo konsultant tez czlowiek i ma prawo się pomylić nikt nie jest ideałem!! może od razu chciałbyś hbo? albo najlepiej wszystko za darmo, to co sobie upatrzysz?

Ciekawe czy te kanały wgl ogladales sportklub i zest??? :D a na podwójne kanały i na dublowanie no niestety nie wyjdzie Ci :) Masz to zapisane w umowie i konsultant nie musi Cię poiformować i tym że podwójnie się nalicza, bo wymienia Ci co wchodzi w skład manpack :) Więc przykro mi mozesz się pozegnać z manpackiem za 1zł

Tak 

 

Z tego co dostałem na piśmie Opcja jest dla mnie dostepna za 5zł na całą umowę.Konsultant mowił że widzi że mam aktywne 2 kanały z tego wiec mogę domagac się obniżki opłaty...I właśnie 1zł jest realne to tak gdyby ktoś też chciał zyskać.Celem moim było uzyskanie kanału Adwenture i History* stąd te pokrętne cyrki z reklamacją...Uzyskałem połowicznie.Skrobłem aktywację za 5taka + reklamację na duble;) i jest 99% pewności ze dostanę to co chcę :PHBO akurat mam na 6mies.

napewno, bo konsultant to złota rybka która spełnia zyczenia :) , takim kombinowaniem napewno duzo zyskasz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dokladnie 6 lat temu związałem sie z nc+ (jeszcze wtedy Cyfra), i przy tej okazji wziąłem od nich dekoder Philipsa. Wziąłem go na własność, zapłaciłem jednorazowo 99PLN, i nigdy wiecej nie płaciłem za niego dodatkowo w abonamencie. Po jakims czasie zakupilem wlasny dekoder a tamtego Philipsa sprzedalem. Ostatnio dzwonia do mnie z nc+ z propozycja wymiany tego dekodera za darmo na nowszy, gdyz z obecnego nie bede mógł korzystac w 100%. Sciemniam im w odpowiedzi ze ten mi wystarczy, ze i tak odbieram tylko SD itd. No bo w sumie mam jakas mala niepewnosci czy ja moglem sie pozbyc tego sprzetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie. Potrzebuję tego do zalogowania się w aplikacji na telefon C+Sport online. Tyle, że od kilku lat umowę przedłużam telefonicznie. Macie jakieś pomysły? Czy wystarczy ta z pierwotnej umowy z Cyfrą+?

Edytowane przez tomekb1976
Przeniesiono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam dość nietypowy problem. Osoba, z którą mieszkałem i na którą była umowa NC+ zmarła. Umowa trwa do 30.04, więc zaczęły się wyświetlać komunikaty proszące o pilny kontakt w sprawie umowy. Wiem, że dzwonią z propozycją jej przedłużenia, jednak ja jako ja nie mogę nic zrobić w tej sprawie. Czy warto zatem robić cesję na mnie, a może po prostu zerwać umowę i wziąć nowa? Mam pakiet superpremium i w punkcie zapewniono mnie, że przez telefon "nie dostanę sporo lepszej oferty".

Edytowane przez Olek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...