Jump to content

tobi505

Users
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About tobi505

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dokładnie. To jest chore. Nie dość, że dostali router, chcą ode mnie za niego pieniądze to jeszcze go pewnie wykorzystają ponownie..
 2. Tak, ale to pracownik CP mnie wprowadził w błąd. Jak mam zapłacić za ten router, to chce go spowrotem. Oddałem go, i mam jeszcze drugi raz płacić za nie oddanie?
 3. Jest to kara za nie zwrócony sprzęt w terminie 30 dni. Dlatego, że czekałem na pismo z rozliczeniem o którym poinformował mnie Pan na infolinii. Po otrzymaniu pisma dzwoniłem jeszcze raz. Pani kazała mi oddać sprzęt w punkcie co uczynilem w czerwcu. Dwa dni temu znów otrzymałem wezwanie do zapłaty a nie zwrócony sprzęt. Wczoraj zadzwoniłem, to koleś mi mówi, że mimo oddania routera muszę zapłacić 400 zł kary, bo nie zmieściłem się w 30 dniach
 4. Złożyłem rezygnację miesiąc przed zakończeniem umowy, bo nie chciałem przedłużać już. Był to standardowy wzór wypowiedzenia umowy.. Nie pamiętam już treści. Niestety nie pamiętam daty
 5. Witam mam problem z CP z usługą internet. Przed zakończoną umową dzwoniłem do CP na infolinię i zapytałem jak mam rozwiązać umowę. Pan mnie poinformował, że mam wysłać pismo 30 dni przed, i czekać na pismo z rozliczeniem. Po otrzymaniu pisma mam 30 dni na odesłanie sprzetu. Takowy list nie przyszedł. Otrzymałem za to pismo z zapłatą 400zl. Zadzwoniłem na infolinię powiedziałem o co chodzi. Pani kazała mi oddać sprzęt w punkcie. Oddałem go 4 czerwca. Dziś dostaje znów wezwanie do zapłaty 400 zł w ciągu 7 dni. Na. Infolini powiedział mi że potwierdzenie zerwania umowy zostało wysłane na icok, i w regulaminie jest napisane, że mam 30 dni od wyłączenia sygnału. Ewidentnie pracownik wprowadził mnie w błąd. Co mam zrobić???? Oddałem sprzęt, i jeszcze mam płacić???
×
×
 • Create New...