Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój brat zamówił telefonicznie, w Święta ofertę NC+ z Canal+. Kurier przyjechał z umową w czwartek, gdy brat był w pracy. Zdzwaniali się telefonicznie i teraz przyjedzie dopiero 2 stycznia. Czy w związku z tym, będzie miał styczeń jako pierwszy miesiąc za darmo? Czy też liczy się dzień zamówienia oferty przez telefon i jako pierwszy miesiąc policzą grudzień? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była dosyć ciekawa sprawa Extra+8x C+ + hbo z adwenture i history hd za 64,90 z multiroomem umowa do 31.12.2016 aneksowane z dniem 11 grudnia. Umowa weszła od 1 stycznia w trakcie rozmowy było zapewnienie o  kanałach 2x C+ że wylatują że hbo tylko pół roku że Adwenture do konca kwietnia 2017 itd ale nie padło słowo że Extra+ jest inny niż miałem do obecnej chwili: brak np motowizji, zest tv flightboxa i cos jeszcze no z 5 kanałow jednym słowem.Konsultant powinien wyraźnie wytłumaczyć że obecny extra i nowy to nie to samo.Nie wytłumaczył.Złożono 2 stycznia reklamację.Poprosiłem o aktywację opcji dodatkowej w której znajdę ww kanały z rabatem 100% na całą umowę 24miesięczną.Mam nadzieję że uznają.Wina konsultanta jest jak dla mnie ewidentnia. ( z mojej strony to też jakby celowo przedłużone z wiadomym tematem że zareklamuję.Znam sie na ofertach więc wiedziałem że stracę.Ale i konsultant powinien wyraźnie oznaczyć że będą różnice.A nie umowa wchodzi a ja mam brak kilku kanałow które do tej pory miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie i przez to właśnie poszła reklamacja.W sumie wymienione było przezemnie kilka kanałow;) W sumie liczę na pozytyw;) Wtedy zyskam spowrotem History i Adwenture.Chyba że okroją mnie do tego najmniejszego pakietu....No cóż zobaczę i dam znac od 2 stycznia mają czas do 2 lutego:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat History to na bank nie było w Extra, Adventure podobnie. Pierwszy, jak mnie pamięć nie myli, dostałeś w ramach zadośćuczynienia, więc trudno go traktować, że był w Extra.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do NC+ i podajesz nr karty w automacie na infolinii jest jakiś automat ponawiający sygnał po wpisaniu karty.Można też na forum ncplus napisać nr karty do moderatora i ponowią ;)

 

No tak History miałem w ramach reklamacji poprzedniej umowy ( również nie zostałem powiadomiony że tracę ww kanał( migracja z Cyfry+ do NC+) Ale nie zmienia to faktu że miałem Sportklub ;) czy motowizje/zest jak zwał tak zwał brakuje kanałow i sa różnice extra stary i obecny;) Tym się poparłem w reklamacji. Ze nie było informacji ze strony konsultanta.( Wspomniał o History wspomnial i 2x C+ ale nie wspomniał słowem o włąaśnie tych rożnicach)

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci!

Nie znam języka polskiego :(

Używam Google translate :(Telefon do NC+ nie mogę. Na forum NC + moderator poprosił mnie nazwisko właściciela. pech!

Co wiecej zrobić?

Is  it possible for an answer in english? :)

Edytowane przez cristo4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final reklamacji uznano.Dano zest tv i sport klub za darmo tj 1,99x2 100% rabatu na całą umowe.Nie jestem usatysfakcjonowany.Pytanie do was czy poza tymi dwoma sa jeszcze jakies różnice Extra sprzed prawie dwoch lat kontra obecne extra?Mam w planie zdobyc kolejne kanały w ten sposob.Na oko wpadl mi filmbox flightbox? Ale pewny nie jestem.Mam pomysl kolejny tj Manpack 5zl miesięcznie a ze mam rabat 4zl na oba kanaly i dublowane by bylo to zlozyl bym reklamacje na podwojne opłaty.Aby doliczyli 4zl rabatu.Finalnie placil bym 1zl do umowy wiecej a.zyskal np adwenture czy history.Tylko czy komus to przeszło?Teoretycznie powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007 kombinujesz jak koń pod górę. Chłopie ogarnij się. Dostałeś zest i sport i nie jesteś usatysfakcjonowany - to po kiego grzyba skladałeś reklamację? No chyba że myślałeś że jeszcze obniżą Ci rachunek albo dadzą np. HBO i HBO GO gratis. Weź się już nie ośmieszaj z tym twoim kombinowaniem (dublowane kanały,rabat). Dostałeś co chiałeś i nic więcej nie dostaniesz bo nie ma na to żadnych podstaw. Sam nie mam obecnie w ekstra zest i sport club i nawet nie składałem reklamacji. Nie potrzebuje tych kanałów bo tam nic nie ma. Ale gdybym zlożył reklamację to do głowy by mi nie przyszło tak kombinować jak tzw. "janusz"

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final reklamacji uznano.Dano zest tv i sport klub za darmo tj 1,99x2 100% rabatu na całą umowe.Nie jestem usatysfakcjonowany.Pytanie do was czy poza tymi dwoma sa jeszcze jakies różnice Extra sprzed prawie dwoch lat kontra obecne extra?Mam w planie zdobyc kolejne kanały w ten sposob.Na oko wpadl mi filmbox flightbox? Ale pewny nie jestem.Mam pomysl kolejny tj Manpack 5zl miesięcznie a ze mam rabat 4zl na oba kanaly i dublowane by bylo to zlozyl bym reklamacje na podwojne opłaty.Aby doliczyli 4zl rabatu.Finalnie placil bym 1zl do umowy wiecej a.zyskal np adwenture czy history.Tylko czy komus to przeszło?Teoretycznie powinno

 

Proponuję wyjść z domu, przemrozić i wywietrzyć głowę... potem wrócić i zapytac się "po co?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dostałem na piśmie Opcja jest dla mnie dostepna za 5zł na całą umowę.Konsultant mowił że widzi że mam aktywne 2 kanały z tego wiec mogę domagac się obniżki opłaty...I właśnie 1zł jest realne to tak gdyby ktoś też chciał zyskać.Celem moim było uzyskanie kanału Adwenture i History* stąd te pokrętne cyrki z reklamacją...Uzyskałem połowicznie.Skrobłem aktywację za 5taka + reklamację na duble;) i jest 99% pewności ze dostanę to co chcę :PHBO akurat mam na 6mies.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...