Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie wypowiedzenia umowy gdyż muszą to zrobić rodzice, a w najbliższych miesiącach przed zakończeniem minimalnego czasu obowiązywania nie będzie ich w kraju. Czy umowę mogą zatem wypowiedzieć np. z 6-7 miesięcznym wyprzedzeniem?

 

Przychodzą z dowodem osobistym, mówią, że ma być rozwiązanie na koniec OKRESU MINIMALNEGO (wygaśnięcie umowy).

Dostają kopię wypowiedzenia i tyle. :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą, a kończymy odpowiednim znakiem przystankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odwiedzając dany punkt NC+ można utargować aby dostać zamiast tego nowego Cayman, tą starą kartę Cameleon. Czy to prawda, że po jakimś czasie przesyłąją jednak tą nową, nawet w wypadku kiedy decyduje się wziąć na umowę bez dekodera z samą kartą jeśli tak można oczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonicznie skontaktowałem się z jednym z punktów nc+ i dowiedziałem się, że można wziąć Cameleona, bo mają jeszcze je w zapasie. Podobno tak jest, że podmieniają na Caymany, robiąc nas w [...], ale sam nie wiem, czy to prawda.

Edytowane przez Barti
Na forum nie stosujemy wyrażeń wulgarnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi Premiumbox to jeden z pierwszych dekoderów w którym mogą być ewentualne podmiany kart.I nie ma to znaczenia czy brany w sierpniu czy wcześniej np w kwietniu.Nie ma żadnych wymian na dzień dzisiejszy nawet podmiany Pace na Wifi P. wyglądają tak że pomnienia się dekoder a karta zostaje stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki oto problem.

 

Posiadam pakiet Comfort + plus opcje dodatkowe Extra +, Premium Sport Film +, Multi +. 31 lipca kończyła mi się umowa, więc wysłałem wypowiedzenie. Zrobiłem to jednak na 2 tyg przed końcem czasu podstawowego umowy, a powinno być minimum miesiąc przed, więc na jeden miesiąc umowa przeszła na czas nieokreślony. Do tej pory płaciłem, przez pierwsze 5 miesięcy 55 zł, przez następne 10 - 80 zł, co dawało średnio 70 zł/miesiąc. I teraz. Wedle tego co zawarte jest w ICA, za sierpień 2016, czyli za ten jeden miesiąc przedłużony extra, ze względu na za późno wysłane wypowiedzenie, mam zapłacić ni z gruchy, ni z pietruchy... 173 zł. Nie mam pojęcia skąd ta kwota i z jakiej racji. Przypomnę, że przez ostatnie miesiące płaciłem dokładnie 79,90 zł. Napisałem do NC+ z prośbą o wysłanie mi regulaminu i podaniu punktów tego regulaminu, które są podstawą do tego, by naliczyć mi tę sumę z kosmosu. Coś mi tam wysłali, ale jest to tak pogmatwane i niejasne, że nie jestem w stanie do tego dojść. Czy wedle waszego doświadczenia, takie coś jest w ogóle mozliwe ? Czy to jakaś pomyłka ? 173 zł, to jest o 93,10 zł więcej extra, niż płaciłem przez ostatnie 10 miesięcy. Nie wiem skąd to i na jakiej podstawie. Coś ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości czy da się w NC+ wymienić dekoder (akurat mam stary dekoder Nbox z hdd) na nowszy/inny bez przedłużenia umowy?

 

W domu mamy 3 abonamenty i odzyskałem z piwnicy jeden aktywny lecz nieużywany dekoder, akurat ten nbox. Umowa ważna jeszcze ponad rok tak więc nie wiem czy da się jakoś zmienić dekoder czy lepiej się przemęczyć i zakończyć tę umowę definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...