Jump to content

MaRIO84

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MaRIO84

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

56 profile views
 1. Prośba do posiadaczy opcji dodatkowej Canal+(10)za 25zł.Czy możecie sprawdzić czy macie je wszystkie gwarantowane,czy nie?Mam umowę do zaakceptowania i nie wiem czy ją klepnąć,ponieważ dwa są niegwarantowane.Jak pytałem o nowe umowy z Canal+ ,to mówią że wszystkie gwarantowane.
 2. Na kończącej się umowie wszystkie kanały Canal+ mam gwarantowane,a na przyszłej C+Seriale i C+Dokument nie.Jak u was jest?
 3. Jestem w trakcie przedłużenia umowy i mam propozycje Comfort za 22,50 + Paczka Canal+ za 25,00.Moje pytanie dotyczy opcji dodatkowej Canal+,doczytałem,że Canal +Dokument i Canal+ Seriale jest niegwarantowany.Czy w normalnych pakietach(nie jako opcja dodatkowa)też tak macie?
 4. Witam,czy biorąc w przedłużeniu umowy comfort 22,50,canal 25,00,dają za darmo najem dekodera?Obecnie posiadam Wifi PremiumBox,ale chcą piątaka. .
 5. Hej,mam obecnie wifi Premiumbox+ i jest możliwość wymiany na 4K Ultrabox,czy warto?
 6. Witam,umowa do końca miesiąca. Obecnie posiadam -Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł -MR 10zł -Najem Wifi Premiumbox+ 5zł Proponują Extra+ z CANAL 8 za 69,99 i najem Premiumboxa za 0zł.Czy taki pakiet w tej cenie jest ok?Czy może lepiej bawić się w składaka?
×
×
 • Create New...