Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
U mnie ma mediaBOX+ jest 13 tytułów, czyli chyba w normie :wink:

Na moim "prądożernym" :wink: "turbaczu" też jest w normie 8)

 

Widać po "cyfrowe" pudełka nie zdają egzaminu jeśli chodzi o usługi "vod" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Aluzja" do cyfrowych pudełek akurat nie dotyczyła postu @boogiman86 8)

Tylko @PWojciechowska i reszty "po cyfrowych" posiadaczy dekoderów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepsze są dekodery bez dysku, nie pobiera prądu, nie słychać pracy dysku, wszystko leci od razu przez internet i nie trzeba czekać na ściąganie danych przez satelitę, VOD ma sens tylko przez internet. Sagecom DSI83 pobiera śladowe ilości prądu, małe pudełko, a wszystko śmiga bardzo szybko i konkretnie, jakość bardzo dobra. Miałem i testowałem kiedys VOD na Pace z dyskiem wbudowanym i zawsze się coś zawieszało, mało filmów spadało, a słychać było że dysk ciągle pracował, później dali nowy soft i było nieco lepiej, ale nocami słychać było cały czas dysk, pobór prądu spory, a VOD i tak nie ogląda się wszystkich filmów więc dysk tylko mieli bezużytecznie, teraz testuje Sagecoma bez dysku, jak chcę coś nagrać to podłączam dysk zewnętrzny, a VOD działa super przez internet i pobór prądu prawie zerowy, nie dość że mały to jeszcze szybciej dużo działa niż Pace, a jakość ta sama..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nie aneksowałem tylko podpisałem całkiem nową umowę. Dobra, napisałem do nich, zobaczymy co zrobią. 

 

EDIT: No i jednak odblokowali mi dostęp. Fajnie, bo przynajmniej trochę miejsca na dysku zaoszczędzę ;)

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się trochę dzisiaj zastanawiałem czy Canal+ zrobi kiedyś tak jak HBO czyli czy w Canal+ VOD będą wszystkie seriale jakie były emitowane u nich, tak jak jest na HBO GO. Fajnie by było móc obejrzeć od pierwszego sezonu kilka seriali. A nie szukać na necie i męczyć się z wyskakującymi reklamami co chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...