Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z tym VOD? W VOD C+ mam 3 pozycje, w "premierach" 7 - mediabox. I tak już od ok miesiąca, zero nowości w vod tylko filmy ubywaja.

 

Też miałem ten problem, pisałem o nim parę dni temu. Pogrzebałem trochę tu i ówdzie i znalazłem przyczynę problemu i jego rozwiązanie. Okazuje się, że po ostatniej aktualizacji softu coś nie zagrało i konieczne jest przywrócenie dekodera do ustawień domyślnych, włącznie z czyszczeniem dysku. Po tym u mnie pojawiły się nowe filmy, w liczbie 5 zaledwie ale zawsze to coś. Dodam że trzeba być cierpliwym, filmy pobierają się na dysk dość wolno. W sumie w usłudze "ncplusgo-TV" też masz dostęp do filmów VOD, o ile masz dekoder podłączony do internetu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

@maq a u mnie tak

 

"Seriale"

 

DSC_0175.jpg

 

 

"Dokument"

 

DSC_0177.jpg

 

Może po cyfrowe pudełka mają jakąś awarie?;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa C+ VOD to największe nieprozumienie w ofercie NCplus.

 

Jak  można zapychać dysk filmami W MYDLANEJ JAKOŚCI SD,  skoro te same pozycje każdy abonent może sobie w dowolnym momencie nagrać w HD??!!

 

Gdzie tu jest sens?

Edytowane przez Nasir
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ratu przeczytaj/zobacz posty wyżej to nie wymaga jakiegoś specjalnego wysiłku...

Na zdjęciach przeze mnie umieszczonych widać ile jest faktycznie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

posiadam opcje 6xC+, sprawdzilem sprawe C+VOD na WifiPremiumBox+, na samym dekoderze gdy odpalam:

-> nc+ go - film - canal+ vod - filmy odpalaja sie bez problemu

-> gdy wybiore na pilocie przycisk 'vod', jest troche inne menu z wyborem kilku rodzaji vod w tym 'C+ vod' po wejsciu do tego mam wszedzie kłódki i ten sam film, ktory dziala przez nc+go przez przycisk 'vod' juz nie działa,

 

jak to sie ma do kwestii 6xC+ vs 8xC+ ?

 

czy ktos sprawdzal czy w obu miejscach jest taka sama liczba filmow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...