Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Nie poprosilem o wlaczenie tej uslugi przy przedluzaniu aneksu wiec teraz nie ma opcji abym mial ja za darmo? Mam pakiet canal+.

Kolego nie wprowadzaj w błąd.... :roll: Usługę canal+ vod włączają za darmo nawet w trakcie trwania umowy... :):D Bez żadnych problemów :)

:mrgreen: Właśnie miły konsultant mi ją odpalił :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy nie wprowadzaj w błąd ? To że zdarzają się konsultanci, którzy włącza ją bezpłatnie (wykorzystując pulę swoich kuponów reklamacyjnych - które powinni spożytkować na rozwiązanie reklamacji abonentów) - to nie znaczy, że każdemu się należy taki kupon - i każdy konsultant go przyzna - spróbować można, ale usługa normalnie jest płatna i kosztuje 29 zł - i w takiej postaci skorzystać z niej może każdy abonent posiadający Canal+ Premium Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Vod jest usługą bezpłatną ,dla każdego posiadającego opcję "premium film"

Gdzie jest napisane że ona kosztuje 29 pln?

 

Ok widzę, że muszę cofnąć swoje słowa [przynajmniej częściowo] od 22.12.2014 czyli po wejściu w życie nowego cennika (związanego z wejściem ustawy o zmianie w prawie konsumenckim) widzę, że usługa jest bezpłatna. Przed tą datą korzystanie z tej opcji wg cennika (bez rabatu) kosztowało 29 zł - tak było w szczegółowych warunkach świadczenia usługi dołączonych do każdego aneksu i umowy i dostępnych na stronie nc+. Teraz usługa jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
.....Przed tą datą korzystanie z tej opcji wg cennika (bez rabatu) kosztowało 29 zł - tak było w szczegółowych warunkach świadczenia usługi dołączonych do każdego aneksu i umowy i dostępnych na stronie nc+.......

Po części masz rację :wink:

 

2nw1grd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś wystąpił problem dotyczący filmów C+vod . U mnie wszystkie ściągnięte nagrania odtwarzają sie z bardzo duża prędkością i ńie ma możliwość oglądania. Nawet podglad filmów C+vod jest przyspieszony. Dodam ze mam pace 500 GB i nie spotkałem sie z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Hey, jak już wcześniej pisałem wczoraj rano, podłączyli mi Canal+ VOD .... do dziś cisza nic nie mam oprócz takiego obrazu... :?

 

vm7okv9yo6uf_t.jpg

N(kowe) menu .... nie sądziłem że w 2015 są jeszcze takie dekodery,chyba że on ci się jeszcze nie "uaktualnił" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...