Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Mam pytanko ile macie w tej chwili filmów na Canal+ VOD? Ile jest do wyboru?

........

 

 

20150106_111957.jpg

 

image.jpg

 

Filmy są ale..... jakość "sd" za czasów "nki" były tam również dodawane w "hd" niestety po fuzjii ,zostało jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do BOKu to Ci podłączą. Jeżeli masz w swoim abonamencie Canal+ Premium Film, to filmy w ramach Canal+VOD są bez dodatkowych opłat.

 

W wolnej chwili udałem się do punktu i jak się okazało Cana+Vod działa tylko z dekoderem wyposażonym w dysk. Ja mam Sagemcoma bez wbudowanego dysku, muszę aktywować konto podstawowe za 1,99. Czyli Canal+Vod ściąga filmy przez antene o ile mamy odpowiedni dekoder, natomiast do filmów z netVOD trzeba aktywować inny pakiet. Myślałem, że to jedno i to samo. Czy jest możliwość, żeby konsultant mi ten pakiet wymienił na netVOD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli ja mam 6xCanal+ to mogę mieć za darmo Canal+ VOD? Jestem od niedawna nowym klientem i płacę 79,90 z mediaboxem za Comfort+ Extra+ i 6x Canal+. Umowa na 15m, więc jak na nowego klienta tragedii nie ma. Ale nie widziałem, że mając Canal+ Film Premium mogę mieć Canal+VOD za darmo i nawet o to nie spytałem. Więc jest możliwość dostania go za 0zł? Warto dzwonić? A te filmy z kolekcji VOD pobierają się na dysk i zajmują na nim miejsce tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze tylko zapytam czy te filmy z VOD normalnie zajmują miejsce na dysku? I są w takiej samej jakości jak na kanałach C+? Jeżeli zajmują miejsce na dysku to ja dziękuje i wole sobie nagrać interesujący mnie film niż poświęcać miejsce na dysku dla filmów które mnie interesują. Z filmów które są obecnie w Canal+ VOD obejrzałem już praktycznie wszystkie pozycje które mnie interesowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plusy: nie trzeba nagrywać filmów na dysk i szukać filmów kiedy to leci

Minusy: BRAK NAPISÓW W POLSKICH FILMACH!! Dlaczego?! Skoro leci normalnie na C+ napisy to na C+ VOD już nie! (Trzeba nagrywać)

ps. Napisy mogło być tłumaczone wszystko włącznie z wulgaryzmami... dlaczego nie? Dobry przykład to Wilk z Walk Street w originale leci multum wulgaryzmow a na C+ w napisach to już ucięte... dlaczego?

 

 

ps2. potrzebuje polskie napisy w pl filmach bo jestem osobą która słabo słyszy co mówią w TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Potwierdzam, jeśli masz aktywowaną paczkę Canal+ to dzwoniąc na infolinie konsul bez problemu włączy Canal+ VOD

Tylko żeby Canal+ VOD działał trzeba mieć dekoder z wbudowanym dyskiem. Mam 6xC+ i opcje C+VOD ale mój dekoder Sagemcom DSI83 nie obsługuje opcji C+VOD.

Też dostałem Canal+ VOD a nie mam dekodera z dyskiem i technicznej możliwości by z tego skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż reklamację hehe :D Widzę, że na forum jesteś dopiero od sierpnia, więc możesz nie kojarzyć sytuacji, które miały miejsce w kilka miesięcy po fuzji. Dopisywali często ludziom posiadającym sprzęt po C+ usługę netVOD+ konto podstawowe za 0 złotych, czasem nawet o tym nie mówiąc. Wtedy netVOD+ można było oglądać tylko na ADB. Ludzie z forum składali reklamacje i dostawali jakieś gratisy :) Choć wtedy było dużo luk, na które można się było powołać, to była jedna z nich. No i najważniejsze, wtedy nc+ miała złą prasę, więc uznawała reklamację jak leci, teraz pewnie to by nie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wytłumaczyli?Ja zadzwoniłem i konsultantka stwierdziła że nic sie nie stało bo i tak mam za darmo.Czyli idąc jej tokiem myślenia skoro mam łamańca i pierwsze miesiace za darmo mogą wyłączyć całą ofertę bo przecież mam za darmo i ona nie widzi w tym problemu.A prosiłem się sam o Wifi Premiumboxa i nie chcieli dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...