Jump to content

ShinobiQWE

Users
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About ShinobiQWE

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No za 30 zł, ale jak zrobisz włącz/wyłącz to wyjdzie 15 zł. Robią jakieś problemy z włączeniem w ten sposób czy można tak normalnie robić jak z każdą inną opcją dodatkową?
 2. Ale jest taka możliwość, czy też robią jakieś problemy? Dla mnie nawet jakby było za 15, ale mógłbym w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć to byłoby ok. Latem oglądam na tyle mało telewizji, że kanały z Extra mi niepotrzebne. Włączałbym tylko na okres jesienny i zimowy.
 3. Dopełnienie do Extra+ można dobrać jako opcje dodatkową? Z tego co czytam to są coraz większe problemy z dostaniem dopełnianienia do pakietu Comfort+ w dobrej cenie. Więc może by korzystał z tego jako opcji dodatkowej włącz/wyłącz.
 4. Rozumiem, że oferta na Comfort+ za 22,50 zł tylko po wypowiedzeniu umowy? Obecnie od maja jestem na czasie nieokreślonym za 26,50 zł, a wcześniej miałem Comfort za 22,50 zł. Teraz w ICA mam opcję Comfortu w ICA za 24,90 zł, a na infolinii to samo ale dorzucają gratisy. Podsumowując oferują mi: Comfort+ 24,99 zł na 24m Canal+ 3m za 0 zł potem możliwość odłączenia HBO + HBO GO 2m za 0 zł potem możliwość odłączenia Extra+ 1m za 0 zł Dwóch konsulatów dzwoniło i obydwaj nie chcą zejść z ceną poniżej 24,90 zł za Comfort+, a jeden to nawet tych gratisów nie chci
 5. A za 5,00 zł/msc tak jak miałem mediaboxa jest szansa wyrwać bo przeważnie widziałem w temacie oferty za 10 zł/msc? Opłaty aktywacyjnej rozumiem, że nie uda się ominąć? I jak w ogóle wygląda sytuacja z multiroomem? W przypadku zmiany dekodera głównego zostanę na obecnych dekoderach czy je również muszę wymienić?
 6. Witam. Obecna umowa wygasa mi z końcem kwietnia. Wypowiedzenie złożyłem pod koniec stycznia. Dotąd miałem: 1.Comfort+ 22,50 zł/msc 2.Dopełnienie do Extra+ 10,00 zł/msc do końca umowy 3.Canal+(8) 25,00 zł na 6m, ale akurat wygasa również z końcem kwietnia 4. Najem Mediaboxa 5,00 zł/msc 5. 2 x Multiroom - 20, 00 zł/msc Czasami dobieram Eleven, HBO i Mistrzowską Piłkę w opcji włącz/wyłącz ale obecnie nic z tego nie mam aktywne i na razie nie aktywuje żeby nie robić bałaganu przy przedłużaniu. Chciałbym aby podstaw
 7. Ja też pierwsze słyszę, a mam dwie umowy. Jednak podpisana ponad 4 lata temu, a druga podpisana w tym roku. Na obydwu można do woli korzystać z opcji włącz/wyłącz i żadnych opłat nie ma(nawet włączając pierwszego dnia miesiąca). Mógłby ktoś potwierdzić, że faktycznie coś takiego się pojawiło?
 8. ShinobiQWE

  TVP VOD

  Sprawdzałem wczoraj. Jest tam tylko kilka urywków, wszystkie są na YT więc nic nowego. Cóż, wygląda na to że obecnie jest to nie zdobycia. Wielka szkoda, co prawda siostrzenica pogodziła się raczej że nic z tego, ale liczyłem jednak, że coś wykombinuję i zrobię jej niespodziankę. Wczoraj napisałem do TVP na FB i maila czy jest jakaś możliwość aby dotrzeć do tych odcinków, ale zero odzewu. Przyznam szczerze, że nieco dziwna polityka TVP. Premiera tamtej edycji miała miejsce 1 stycznia 2018 roku więc niecałe 2 lata temu. Mam wrażenie, że niektóre dzieci miałyby ochotę to obejrzeć pi
 9. ShinobiQWE

  TVP VOD

  Witam. Moja 6 letnia chrześnica właśnie niedawno obejrzała w całości 2 edycję The Voice Kids na TVP VOD. Tak jej się to spodobało, że teraz ciągle ogląda na YT występy również te z 1 edycji i przy tym ćwiczy. Wiedząc jak bardzo podobały jej się występy z 1 sezonu zapytałem czy chciałaby obejrzeć wszystkie odcinki w całości? Oczywiście, że by chciała ale ja strzeliłem gafę bo byłem przekonany, że te odcinki będą na TVP VOD, a ich tam nie ma. Mała się trochę rozczarowała, ale nic nie mogłem wymyślić. Stąd wielka prośba. Nie wiecie skąd mogę zdobyć tą 1 edycję TVK? Myślę że byłby
 10. Ja uruchomiłem 1 grudnia i żadnych zmian w ICA nie widzę. Poza tym, że okres gwarantowany jest do 01.01.2020r to w zestawieniu ofert nadal jest oferta z regulaminem w którym wyraźne jest napisane, że styczeń 0 zł.
 11. A co robicie z tym, że okres gwarantowany HBO i MMP jest do 01.01.2020 a nie 01.02.2020? Na mailu mam regulamin w którym jest wyraźnie napisane, że miesiąc włączenia 0 zł, i następny też 0 zł. Zgłaszać to czy niech sobie wisi do stycznia i wtedy reagować? Edit. Obydwa pakiety włączone 1 grudnia.
 12. Dokładnie. W nc+ od zawsze w każdej opcji jest, że miesiąc włączenia za free, nie ważne czy ta oferta nazywa się +miesiące czy jest to zwykła cennikowa opcja to za miesiąc włączenia nie płacimy. Jak wół stoi w obydwu opcjach, że miesiąc włączenia za 0 zł i kolejny miesiąc też 0 zł. Jak chcą to niech naliczają opłatę za styczeń, zareklamuje się i w ramach rekompensaty poprosić się o luty gratis
 13. Nic się nie martwcie. Jak mam na mailu jaki regulamin zaakceptowałem i nie muszę siedzieć i przeglądać ICA bo to oni powinni zapewnić odpowiedni regulamin przy akceptacji. Jak w styczniu będzie opłata, to wystarczy reklamacja, że podczas aktywacji usługi był taki i taki regulamin. Bedę musieli wywiązać się z tego co zaaferowali i dodatkowo nawet jakiś bonus mogą dorzucić. Przerabiałem to nie raz.
 14. Może napisać choćby i dzisiaj, że zlecasz wyłącznie HBO z końcem stycznia. Ja jednak najczęściej zgłaszam w tym miesiącu w którym zrezygnuje. Czyli w tym przypadku zgłoszę w styczniu, że rezygnuje z końcem miesiąca z HBO i MMP.
×
×
 • Create New...