Jump to content

ShinobiQWE

Users
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About ShinobiQWE

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. To pewnie ten błąd pojawia się tylko u niektórych.
 2. Ja nic takiego nie mam. Pewnie już poprawili ten błąd.
 3. Dają jeszcze Canal+8 za 25 zł na 6 miesięcy? Z końcem lutego skończyło mi się pół roku za 25, a zrezygnowałem bo myślałem, że w marcu będzie jakaś promocja na Canal+ ze względu na urodziny. A tu cisza.
 4. Ale o jakim ryzyku mowa? Mi mogą wyłączyć HBO, a zostawić HBO GO za 5 zł, nie pogniewem się i nawet nie będę reklamował. Ale przecież wszyscy wiemy, że wyłączą i to i to. A Ty zuzik to taką rozmowę równie dobrze mogłeś wymyślić. Niech każdy zgłasza jak chce, ja też zawsze piszę,że proszę o wyłączenie opcji HBO wraz z końcem miesiąca. Robiłem już tak kilkanaście razy i nie było nigdy żadnych problemów.
 5. Nie chodzi o 2,50. Chodzi o to, że sporo osób( w tym ja) nie widzi sensu posiadania HBO z HBO GO przez cały rok. Za mało treści tam jest. Dodatkowo zdarza się często taka promocja jak obecnie, że HBO jest do końca marca za free. Mi wystarczą te gratisowe miesiące HBO jakie daje nc+ oraz jak sobie wykupią na 2 albo 4 miesiące w roku. I w ten sposób oglądam wszystko co tam jest, a nawet czasami nie mam nic nowego do oglądania(jak dla mnie oczywiście). W ten sposób oszczędność to nie 2,50 zł, a spora sumka w ciągu rok. Jednak jeżeli ktoś chce abonować HBO co miesiąc to faktycznie te 2,50 to nie jest zbyt dużo, a nie trzeba włączać/wyłączać.
 6. Kanał Eleven Sports 4 od początku jest w pakiecie Extra+.
 7. Ja robiłem dokładnie tak samo. Zresztą jak chcą zostawić HBO GO za 5 zł to proszę bardzo
 8. Czyli można to nazwać +miesiąca tylko, że to się tak nie nazywa. Zastanawiam się czy włączyć, ale jakby utrzymało się do marca to miałbym kwiecień gratis, a tak połowa lutego już za nami
 9. Ja pisałem na czacie z konsultantką i zapewniała mnie, że opłatę aktywacyjną za MP zapłacę tylko wtedy gdy zrezygnuje z opcji w ciągu pierwszych 14 dni od włączenia. Jeżeli nie skorzystamy z przysługujących nam 14 dni na odstąpienie od umowy to opłata nie zostanie naliczona. Zapis z czatu zachowałem sobie na kompie, gdyby jednak zachciało im się doliczyć taką opłatę.
 10. Ta opłata za aktywację podobno ma być naliczana kiedy zrezygnujesz z kanałów w ciągu przysługujących Ci 14 dni na odstąpienie od umowy. I wcale im się nie dziwię. Gdyby nie ta opłata to w lutym niektórzy wlączyli by te kanały tylko na mecze LM,a potem mogliby bez żadnych opłat zrezygnować.
 11. Jeżeli to działa w ten sposób to się wycwanili na wypadek, gdyby ktoś chciał włączyć np. w lutym i po kliku dniach zrezygnować, jak mecze LM się skończą. Ze względu na charakter tych kanałów, mogłaby to być częsta praktyka. Oby to 15 zł za aktywację było pobierane tylko wtedy, gdy zrezygnuje się z usługi do 14 dni od włączenia. Wtedy pełny miesiąc wychodziłby za 15 zł za włącz/wyłącz. Edit. Napisałem do doradcy na czacie i okazało się, że to 15 zł za aktywację faktycznie ma być doliczane tylko i wyłącznie kiedy ktoś zrezygnuje do 14 dni od momentu włączania. Mam zapisaną rozmowę gdyby w razie czego chcieli mi to później doliczyć. Czyli jeżeli korzystamy standardowo z włącz/wyłącz przez 2 miesiące to wyjdzie nam 15 zł/msc. I tyle to mogę im zapłacić.
 12. Na razie nikt jeszcze brał tej MP w opcji włącz/wyłącz bo i po co? Wszystko okaże się w lutym-marcu. Jak teraz ktoś w lutym skorzysta to zobaczy w marcu czy mu doliczyli 15 zł za aktywację do rachunku. A konsultantom to ja nie do końca wierzę, tam często każdy mówi co innego.
 13. No niestety, pewnie przypuszczali, że mało kto wykupi te kanały ze zobowiązaniem za 20 zł skoro są one przez pół roku praktycznie martwe bo tylko powtórki i plansze. Najkorzystniej wyglądało więc włącz/wyłącz za 15 zł/msc. Myślę, że w innych opcjach tego nie wprowadzą, tyle lat praktykujemy włącz/wyłącz i oni doskonale o tym wiedzą, ale to umożliwiają bo pewnie spora część osób która z tego korzysta nie wykupiłaby opcji ze zobowiązaniem po prostu rezygnując z różnych opcji dodatkowych(w tym ja). No cóż jak i tak skorzystam z włącz/ wyłącz w marcu i wyłączę z końcem kwietnia, wyjdzie 22,5 zł/msc, a w lutym i maju wystarczy mi to co na TVP. Na jesieni też pewnie włączę październik-listopad, a później kończy mi się umowa więc może wynegocjuje to za lepszą cenę.
 14. Oto regulamin promocji Mistrzowska Piłka https://postimg.cc/bGCnYZCc Ja to interpretuje tak, że miesiąc włączenia za 0 zł, następnie do końca czerwca 20 zł i można zrezygnować. Jeżeli nie chcemy rezygnować to do końca umowy nadal 20 zł, a w okresie nieoznaczonym 30 zł. Mam jeszcze inną ciekawostkę. Na dekoderze mediabox można dokupić sobie pakiety. I tam mam wymieniony pakiet Mistrzowska piłka, ale tylko z 2 głównymi kanałami PSP za 30 zł, ale bez zobowiązań. Dziwna ta oferta bo nie ma wszystkich 6 kanałów tylko 2 główne.
 15. Teraz zrzutu nie zrobię bo pisze z telefonu. Wieczorem wrzucę. W regulaminie jest,że okres gwarantowany do końca czerwca. A cena do końca okresu ozczonego również wynosi 20 zł. Jednak posiadanie tych kanałów za tącenę kiedy LM nie gra jest bez sensu.
×
×
 • Create New...