Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@czerstwy reklamacja na niedziałające vod na dekoderach po cyfrowych nie ma sensu ...

Gdybyś miał dekoder "adb" i usługa "vod" jakakolwiek by ci nie działała na 100% byś dostał coś w zamian 8)

Pytanie skąd ta pewność?Po prostu wiem to i tyle :wink:

Kiedyś wymienisz dekoder i po sprawie a teraz " albo rybka albo... " :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wytłumaczyli?Ja zadzwoniłem i konsultantka stwierdziła że nic sie nie stało bo i tak mam za darmo.Czyli idąc jej tokiem myślenia skoro mam łamańca i pierwsze miesiace za darmo mogą wyłączyć całą ofertę bo przecież mam za darmo i ona nie widzi w tym problemu.A prosiłem się sam o Wifi Premiumboxa i nie chcieli dać.

Ja mam dekoder z dyskiem, pace, składałem reklamację na to, że na HBO nie działają napisy. Odpisali mi, że nie działają napisy, ponieważ na HBO na dekoderze pace nie działają napisy. Ot, po prostu. Nic w zamian nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy reklamacja na niedziałające vod na dekoderach po cyfrowych nie ma sensu ...

Gdybyś miał dekoder "adb" i usługa "vod" jakakolwiek by ci nie działała na 100% byś dostał coś w zamian 8)

Pytanie skąd ta pewność?Po prostu wiem to i tyle :wink:

Kiedyś wymienisz dekoder i po sprawie a teraz " albo rybka albo... " :lol2::wink:

Tylko że ja posiadam ADB tylko bez dysku o czym doskonale wiedzieli bo to jest w systemie.Już powiedziałem sobie trudno przeżyję bez tego Wifi Premiumboxa ale o tym że ta usługa nie będzie działać nic ani słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy tak szczerze ...przecież jesteś tu już jakiś czas na forum,i nie ściemniaj że nie wiedziałeś żeby mieć "Canal+Vod" musi być dysk bo gdzieś te filmy są zapisywane 8)

Nie neguje ciebie ale sam wiesz jak jest :lol:

Bez urazy żeby nie było 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tymi opcjami się nie interesowałem.Opcji internetowych też nie znam i nie wiem która co zawiera tak samo jak o MR mam blade pojęcie.Wcześniej nie miałem podłączonej tej opcji nawet w icok jej nie posiadałem.Więc po co mam się interesować czymś czego nie posiadam?Teraz dostałem piszę na e-obsługę i się dowiaduje że to takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz a też mogę napisać a jesteś tyle na forum.Nigdy nie miałem dekodera z dyskiem więc co dla Ciebie jest oczywiste dla mnie już nie musi.Posiadałem już dużo dekoderów obecnie mam w domu cztery ale dysku żaden nie posiada bo nie czułem takiej potrzeby.Ale ostatnio dużo ciekawych filmów nakłada się ze sportem i chciałem podmienić ale nie wyszło.To że ta usługa jest dostępna w taki sposób pewnie gdzieś czytałem ale wiesz jak to jest jak Cię coś nie interesuje.Jednym uchem wpada drugim wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie pytanie. Posiadam Canal + VOD i mam pytanie, chciałbym pooglądać rozdanie Oscarów na zywo, lecz nie będzie mnie w domu, na stronie nc+ jest info ze jeśli posiada się canal + VOD w ofercie można pooglądać galę np na tablecie czy laptopie. Jak to odpalić na laptopie? trzeba się gdzies logować czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth
Podpowiedzcie prosze,czy film Głupi i głupszy bardziej po wykupieniu ma wersje z lektorem a moze dubbing bo w zwiastunie jest wersja z napisami ktora mi nie odpowiada. Prosze o odp. bo chcialbym po poludniu go kupic

Film jest z lektorem...nie lepiej zassać z neta :wink:

122.jpg

Takiej jakości nie uraczysz wypożyczając go w "vod" 8)

Szkoda kasy na tak "ambitną" produkcję :lol2::wink:

Jak chcesz dobry film obejrzyj :

12333.jpg

Trochę inne kino niż to co chcesz wypożyczyć ale warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość kingofsouth
Ile obecnie macie dostępnych filmów w tej kolekcji? U mnie tylko 4.

 

......Widocznie więc zmiana oferty i większość filmów już wypadło.

 

Filmów jest sporo czyli "16" więc nic nie wypadło ... 8)

 

DSC_0060.jpg

 

ps.Na screenie widać część kolekcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak mogły wypaść filmy z kolekcji kiedy widać ze zdjęcie było robione przed chwilą i jest "sporo" filmów 8)

Może twój dekoder "szwankuje" ja mam "turbo" i jest "git" :D

Ps.Nawet jest "Markiza Angelika" film ma niezłą reklamę w innym wątku :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogły wypaść filmy z kolekcji kiedy widać ze zdjęcie było robione przed chwilą i jest "sporo" filmów

 

Jedna rzeczywiście tak się stało 2 dni temu. Też mam Pace 500 GB. Czyli to nie wina dekodera tylko coś z dosyłem vod z ich strony. Poczekamy, jak się sytuacja rozwinie. Najwyżej pójdzie reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...