Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Gość kingofsouth

Tak wygląda sama kolekcja Canal+ w NC+GO

234 pozycje do obejrzenia.

 

 

 

2019-01-01-102105.jpg

 

Materiały są w 720p

 

2019-01-01-102305.jpg

 

 

2019-01-01-102518.jpg

 

Na dekoderze tych pozycji jest 718

 

1.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

 

Niestety ale seriale są tylko w SD sa jest dość irtujące, gdyż operator obiecał sukcesywna podmianę już jakiś czas temu.

@kingofsouth

Czy są jakieś pozycje C+ 4K w VOD?

To by dobrze wróżyło na przyszłość jak wejdzie dekoder UHD do oferty kablówki.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
14 minut temu, lukimann napisał:

 

 

@kingofsouth

Czy są jakieś pozycje C+ 4K w VOD?

To by dobrze wróżyło na przyszłość jak wejdzie dekoder UHD do oferty kablówki.

Tak są , zobacz sobie screen z poprzednich moich postów.

Nic szczególnego , ale coś tam jest.  ;)

Tylko jest jedno małe, że by były kolekcje VOD Canal+4K  twoja kablówka będzie musiała mieć w swojej ofercie Canal+4K.

Jestem tego niemal pewny.

W NC+,  Canal+4K oraz kolekcje VOD Canal+4K  to jest pakiet. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To mi się w głowie nie mieści, ledwo skończyli emisję bodajże 10 odcinka w Canal+ i cały sezon od razu zniknął z C+ VOD. Jedyną odpowiedzią jaka mi się nasuwa, jest to, że nie porozumieli się z producentem serialu i musieli skasować całość. HBO też już miało takie wpadki, gdy np. musieli puścić inny film niż mieli zaplanowane w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
7 godzin temu, jupiter napisał:

To mi się w głowie nie mieści, ledwo skończyli emisję bodajże 10 odcinka w Canal+ i cały sezon od razu zniknął z C+ VOD. Jedyną odpowiedzią jaka mi się nasuwa, jest to, że nie porozumieli się z producentem serialu i musieli skasować całość.

Nic nie musieli skasować i jakie porozumienie z producentem, jak serial " The First. Misja na Marsa" jest na Canal+Seriale.

Usunęli z Canal+VOD , bo serwis ten jest powiązany z kanałem Canal+. 

Kto będzie chciał teraz serial obejrzeć wykupi Canal+Seriale, tak to sobie NC+ wymyśliło. Czysty marketing ;)

https://i.postimg.cc/3xM33bnR/2019-01-15-065209.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wodzu napisał:

Nie do końca tak jest ponieważ, żeby mieć Canal+ VOD, trzeba mieć w ofercie 8 Canal+, czyli między innymi Canal+ Seriale.
Jak nie masz w ofercie Canal+ Discovery i Canal+ Seriale to również nie masz Canal+VOD.

Opowiem moją historię z C+ VOD. Miałem kiedyś  6 x C+ i VOD. Tak było, wiem bo miałem 2 lata. Przy przedłużeniu umowy konsultant powiedział..,,będzie to samo co do tej pory". No to się zgodziłem. Oczywiście VOD zniknęło, moje odwołania nie poskutkowały, gdyż stwierdzono, że miałem nieprawnie, przez błąd systemu. warto walczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

...Kto będzie chciał teraz serial obejrzeć wykupi Canal+Seriale, tak to sobie NC+ wymyśliło. Czysty marketing ;)

https://i.postimg.cc/3xM33bnR/2019-01-15-065209.jpg

 

Raczej czyste naciagąnie na dodatkową kasę.  Myślę, że każdy kto ma dostęp do pełnej paczki C+ powinien mieć bez żadnej łaski dostęp do C+ Seriale VOD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, jasne jest, że film czy nowy serial pojawia się najpierw na Canal+ / Canal+ VOD a potem na Canal+ Film czy Canal+ Seriale. Ale powinno to być rozłożone w czasie, tu nagle zapadła decyzja i serial, który jak sądzę większość nie zdążyła nawet dooglądać do końca 1 sezonu, nagle znika z VOD i teraz ma się przenieść do Canal+ Seriale lub VOD C+Seriale Extra. I co mam teraz czekać aż kolejny odcinek poleci na C+ Seriale a może od razu ustawić nagranie bo nie zdążę obejrzeć a za 2 tygodnie będzie już leciał od pierwszego odcinka na C+ Family?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...