Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jakość w C+ VOD jest akceptowalna. Tak jak kolega @jupiter

 nie rozumiem do końca tej pogoni za jakością. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu oglądałem trzy kanały w naziemnej analogowej. TVP 1/2 w miarę było ok, gdy na Polsacie oglądam "Predatora" to musiałem się domyślać który to jest Arnold na ekranie bo tak śnieżyło. To co jest obecnie to jest bajka odbiór. Fakt że w ramach abonamentu możemy obejrzeć to co się chce z oferty Canal+, kiedy się chce i ile razy się chce to jest duży postęp. Zostanę skrytykowany ale obecna jakość w C+ VOD i w TV jest dla mnie wystarczająca.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę jakość naszego polskiego internetu. Narazie dostęp do światłowodu gwarantujący strumieniowanie w pełnym full HD i 4K jest tylko w wybranych dużych miastach. W małych miasteczkach i wsiach jest albo internet kablowy lub radiowy od lokalnego dostawcy albo LTE od sieci komórkowej które działa jak działa, czyli super gdy sieć jest nieprzeciążona i prawie wcale w godzinach szczytów gdy wielu użytkowników korzysta z sieci. A teraz sami sobie odpowiedzcie jakich klientów najwięcej mają platformy cyfrowe? Tych z dużych miast (gdzie działają np. UPC, Vectra czy Multimedia) czy mniejszych miasteczek i wsi?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jupiter napisał:

Narazie dostęp do światłowodu gwarantujący strumieniowanie w pełnym full HD i 4K jest tylko w wybranych dużych miastach. 

Nie zgodzę się z tym.  Nie tylko światłowód gwarantuje strumieniowanie w pełnym Full HD i 4K.Neostrada Orange 80Mb/s jest wystarczająca do wszelakich usług streamingowych. Pisze to z własnego doświadczenia,  gdyż  tych usług mam bardzo dużo. I nie narzekam jeśli chodzi o takie łącze.

Edit:

Liczy się stabilne łącze,  tyle i aż tyle ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter każda technologia może mieć problem z obciążeniem bo liczy się też infrastruktura dalej (patrz ostatnie problemy UPC). Wiadomo, nadajnik LTE łatwiej zapchać, ale np. Orange ma sensownie zrobiony rate limiting i dzięki temu nikt nie zapycha całego nadajnika ściagajac coś 200 Mb/s całymi dniami tylko jest przycinany np. do 20, jeśli zbyt długo obciąża nadajnik.
A przy porządnej kompresji do HD wystarcza bitrate rzędu 4-5 Mbps (w Netflixie przy kodowaniu h265 i takim bitrate jakość jest znacznie lepsza niż na Canal+ HD, które ma średnio 6.5 Mbps w h264).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jupiter napisał:

 Narazie dostęp do światłowodu gwarantujący strumieniowanie w pełnym full HD i 4K jest tylko w wybranych dużych miastach.

A ja mam z Vectry po miedzi realny download 125 i nie ma problemu z FHD. Podejrzewam, że z 4k też by nie było najmniejszego kłopotu :-D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze napisać bo takie skoki na kasę mnie wkurzają......... serial polityka w C+ VOD jest za free film polityka jest w premiery vod+ za 14,99 nawiasem jedno i drugie tak samo "warte" obejrzenia  a serial jest po prostu filmem w odcinkach..... film "Diego" premiery VOD+ 14,99 ipla 9zł........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Artek_ napisał:

musze napisać bo takie skoki na kasę mnie wkurzają......... serial polityka w C+ VOD jest za free film polityka jest w premiery vod+ za 14,99 nawiasem jedno i drugie tak samo "warte" obejrzenia  a serial jest po prostu filmem w odcinkach..... film "Diego" premiery VOD+ 14,99 ipla 9zł........

Nie rozumiem po co masz kupować w VOD+ "Politykę" skoro masz to w C+, czy też C+VOD. Zauważ, że nie każdy ma włączoną opcję Canal+ i darmowy ten film i dla tych pewnie ta opcja może być ciekawa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Ile kosztuje jakaś opcja, żeby mieć dostęp do biblioteki Canal+ VOD?

 

Chodzi mi o takie coś jak NETFLIX, HBO GO czy Amazon Prime Video.

Interesują mnie tylko filmy i seriale.

 

I czy nadal trzeba instalować talerze czy można po ludzku przez internet?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Przeglądałem ich stronę i bardzo to nieczytelne tam jest, tak jakby bardziej promowali instalację antenową i kanały na żywo - czyli coś czego od dawna nie oglądam...

 

Pozdrawiam

kocurek7

 

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kocurek napisał:

Przeglądałem ich stronę i bardzo to nieczytelne tam jest...

 

To prawda. Straszny kocioł. Jeśli ktoś nieobeznany, będzie błądził. Nawet czegoś takiego nie potrafią ogarnąć, a paprzcież podobno najważniejsze jest pierwsze wrażenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym trochę jednak drogo jak za samo VOD. Nie potrzebuję kanałów na żywo i nie zamierzam za nie płacić.

Teraz mam Orange i nie ma opcji dostępu do Canal+ VOD nawet jak się wykupi pełną paczkę Canal+.

Tak więc zakup na stronie Canal+ to jedyna opcja dostępu do tego ich VOD. Szkoda, że nie dogadali się z operatorami kablówek..

No nic. Pozostaje czekać na bardziej elastyczną ofertę.

Pozdrawiam
kocurek7

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Poza tym trochę jednak drogo jak za samo VOD. Nie potrzebuję kanałów na żywo i nie zamierzam za nie płacić.

Tak więc zakup na stronie Canal+ to jedyna opcja dostępu do tego ich VOD. Szkoda, że nie dogadali się z operatorami kablówek..

To nie ważne, że nie chcesz kanałów, płacisz za dostęp do treści, nieważne czy w VOD, czy w TV.

UPC daje dostęp do C+VOD i to całkiem i jest tam kilkaset pozycji, ale wolałem dostęp bezpośrednio od C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...