Jump to content

marceliszpak

Users
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About marceliszpak

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 03/03/1979

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wawa
 1. Pytanie jakie audio leci na Netflix bo jeszcze nie miałem możliwości sprawdzenia tak jak na HBO GO tylko stereo? Poza brakiem na HBO GO min.1080p porażką jest dźwięk bez DD.
 2. Obłęd to porównywać platformy np. Android tv i Tizen różne odbiorniki TV z ich scalerami, ten sam materiał na 42 calach wygląda inaczej jak na 55, 65 itd. Do tego dochodzi jakość łącza internetowego i adaptacja jakości do możliwości łącza. Często różnicy dobrego 720p vs kiepskie 1080i nie da rady zobaczyć z określonej odległości. W dodatku nie wszyscy mają idealny wzrok.
 3. marceliszpak

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  "Fallout się nie zmieści, bo trwa 2:27, a okienko jest na max 2:10.
 4. marceliszpak

  Netia

  Router ma zarezerwowane pasmo na usługę TV, tak to jest u mnie przez HFC. Netia Player jest odbiornikiem, który musi dostać stream IPTV z routera Netii. Działa i przez WiFi ale to już wtedy jest ruletka czy nie ma zakłóceń. W umowie mam zapis, że nie mogę używać Netia Player na innej sieci jak Netia. Jeśli jest światłowód Netii to router na wbudowany modem jeśli to jest FTTH i nie masz możliwości rozdzielenia przed routerem.
 5. marceliszpak

  Netia

  LAN to jest wszystko za routerem Netia czyli w sieci domowej . Nie sądzę aby. NETIA na jednym abonamencie dawał dwa routery.
 6. marceliszpak

  Netia

  U mnie na HFC nie wiele lepiej na Polsat Sport jak wcześniej na innych podczas meczów czyli trawa rozmazanana, zawodnicy biegają w "polu siłowym" i widać zmianę jakości przy jeździe kamery. Jakbym był mega fanem kopanej to bym sobie pluł za decyzję o przedłużeniu umowy. Niestety na większości filmowych jest niewiele lepiej.
 7. marceliszpak

  Netia

  Czy ktoś ostatnio przedłużał umowę na internet + TV? Zadzwoniłem kontrolnie, bo umowa wg systemu kończy mi się 3 sierpnia, przełączyli mnie do działu utrzymania klienta i tam albo to co mam za tyle co teraz, czyli internet 100MBit + Telewizja całość ok. 91zł (sam internet ok. 25zł na fakturze). Jeśli bym chciał wybierać pakiety od nowa to tracę rabat na multiroom i Giganagrywarkę (teraz mam 5+0, a będę miał 10+15). Jedyne, co chyba mogę wyrwać to podniesienie internetu do 150, jeśli zostawię pakiety jakie mam. Czy wypowiedzenie coś jest w stanie zmienić, jeśli chodzi o warunki i jak jest jeśli wyślę teraz, tzn. pewnie będę miał koniec umowy z dniem 3 września, czyli miesiąc później?
 8. marceliszpak

  Netia

  Mam pytanie czy komuś przy przedłużaniu umowy udało się wymienić Netia Player 7700 na 7800? Czy Netia dzwoni w sprawie przedłużenia i jeśli tak to ile wcześniej bo wg strony umowa kończy mi się 3 sierpnia a kontaktu żadnego nie miał em jeszcze?
 9. marceliszpak

  Netia

  A jaki masz teraz model Netia Player? Da radę wymienić przy przedłużeniu na 7800?
 10. marceliszpak

  Netia

  U mnie pytanie o zgody pojawiło się dopiero po przywróceniu ustawień fabrycznych.
 11. marceliszpak

  Netia

  Ja zgłosiłem na FB I zaraz zadzwonili i podobno to przez brak akceptacji zgód. Po akceptacji i resecie dalej brak. Pani oddzwoniła i przyjęła reklamację do dalszego sprawdzenia.
 12. marceliszpak

  Netia

  U mnie na N7700 nie ma.
×