Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jakieś teorie sobie dopisujecie. Ten serial wcale nie wylądował w usłudze c+seriale extra. Był dostępny w c+vod ale tak jak było przy tym serialu data jego wyłączenia już minęła więc został wyłączony. Dlaczego i czy słusznie nie wiem ale taki jest fakt. Na pewno jeszcze się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Playerze gdzie mam dostęp do oferty Canal+ Vod serial również zniknął. Pierwszy odcinek pojawił się na początku grudnia i teraz po emisji ostatniego odcinka zniknął. Trzeba oglądać od razu w chwili premiery, bo zaraz znika. 

To samo jest z filmami. Premiera "Kształtu wody" 22.12.18 i równo po 30 dniach 21.01.19 tytuł znika z Canal+ Vod. 

Oczywiście emisja live na kanale jeszcze później będzie, ale w Playerze już tylko z lektorem i bez możliwości cofania materiału. Napisy i dźwięk oryginalny tylko w Vod. 

Canal+ Vod nie równa się usłudze HBO GO i Netflix, gdzie tytuły są dostępne nawet przez rok i dłużej. Tak jakby mieli ograniczenie na swoich serwerach, że mogą w danym momencie mieć tylko 100 tytułów na żądanie, a nie 2000 jak jest w Netflix. 

 

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że "The First" znika 12 stycznia, wiadomo było od początku, trzeba tylko czytać. Niektóre filmy mają na miesiąc, niektóre na pół roku, to wszystko zależy od licencji, a nie od serwerów.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam , skorzystałem z promocji dopełnienia do C+VOD z Canal+LIVE 6, i mam problem z jakością filmów VOD z dekodera - jakość jest straszna , coś jak SD - takie widoczne piksele poziome podczas filmów. Sprawdzając ten sam film z VOD internet - jakość jest normalna HD - bez pikseli. Dekoder 4k ULTRABOX. W czym jest problem , jak jest u was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No mam nadzieje że tak nie będzie że sport będzie dominował a bardziej liczę na jakieś dobre filmy w 4K. Bo samych filmów w 4K na nośnikach jest dużo i  stąd liczę że i tak kwestia się zmieni na Canal+4K UHD że ten kanał będzie bardziej filmowy niż sportowy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam nadzieję, że tak będzie. Profil sportowy Canal+4K mi bardzo odpowiada zwłaszcza, że większość tych hitów filmowych 4K to upscale.

Nikogo@ircios nie interesuje twoje cwaniactwo na forum. Już nie jedna osoba Cię tu sprowadzała na ziemię i nie jedna jeszcze sprowadzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Neflix to co jest prawdzie 4K z takim bitrate 15mb/s , daj spokój z tym gadaniem.Porównaj sobie z nośnikiem a zobaczysz gdzie jest tak naprawdę jakość filmu . CANAL+4K póki co puszcza tam sport bo jest tego więcej ale mam nadzieje że i to się zmieni jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Teraz, XMAREKK30 napisał:

A na Neflix to co jest prawdzie 4K z takim bitrate 15mb/s , daj spokój z tym gadaniem.

Co ty piszesz o nośniku i porównujesz go do streamingu????? Nie raz ci było pisane , że płyta to co innego. Ty dalej brniesz w te kocopoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

Nikt mnie nie sprowadzał na ziemie. Do cwaniactwa mi daleko. Przestań w końcu pisać prawie wszędzie co Ty masz i co oglądasz. Nikogo to nie interesuje. 

@XMAREKK30 przedstawił ofertę, a Ty wyskakujesz z tym oglądasz.  Masz jakieś Ale, to pisz na priv, a nie jakieś wojenki publicznie tworzysz. ?

Edytowane przez ircios
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ircios napisał:

@kingofsouth

Nikt mnie nie sprowadzał na ziemie. Do cwaniactwa mi dalego. Przestań w końcu pisać prawie wszędzie co Ty masz i co oglądasz. Nikogo to nie interesuje. 

@XMAREKK30 przedstawił ofertę, a Ty wyskakujesz z tym oglądasz.  Masz jakieś Ale, to pisz na priv, a nie jakieś wojenki publicznie tworzysz. ?

 

Ja nie tworze tu jakiejś zaczepek ale mnie bardziej chodzi o te ciągłe ch[beep]a się Kingofsouth jako znawca wszystkiego i ciągłe podkreślanie co jest od czego do oglądania . Wszystko w temacie :) 

Edytowane przez XMAREKK30
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...