Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze :D. Innymi slowy przedłużyli agonię do grudnia, a w grudniu będzie to samo. Ale zawsze jest szansa że nadawanie w Polsce kanału Universal CH zostanie przedłużone do połowy przyszłego roku. :P

 

Ja bym raczej postawił na rebranding i już zamkną furtkę uciekinierom. Wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD Showcase itp podobne poznikały w Polsce na skutek rebrandingu a w niektórych krajach zostały.

Nie mówię nie :). Ale Universal na obecną chwilę wynosi się tylko z Polski, więc... Ale w sumie cuda sie zdarzają a odpowiedni marketingowiec z czarnego zrobi białe i na odwrót :P. Więc wszysko jest możliwe ;). Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

CHĘTNIE PRZEJMĘ W CESJI UMOWĘ Z DWOMA CAMELEONAMI

 

Mam do was pytanie i prośbę, czy ktoś może że śląska/małopolski rezygnuje z oferty nc+ z Multiroomem starym z dwoma niezależnymi Cameleonami?
Chętnie przejmę taką umowę w formie cesji. Bardzo mi zależy. Proszę pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@ksiaze351

Co się takiego stało, że musiałeś zrezygnować? Dlaczego ta kara i duża?

Hej wiesz przymusowa wyprowadzka z budynku a nie chce mi się targać talerza kara 494zł więcej bym musiał płacić za abonament bo został jeszcze rok.

Edytowane przez ksiaze351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
 
na stronie moje nc+ widzę taki wpis:
 
Bazowa kwota ulgi: 206,00 zł
Kwota ulgi na dzień 27.08.2017: 68,67 zł
 
Jeżeli rozwiążę umowę teraz, to zapłacę nie więcej niż 68,67 zł? Mam zgody marketingowe, które najwyraźniej nie zaliczają się do ulg. W regulaminie stoi to:

 

Ulgi: Pakiet Start+: 96 zł, Opcja dodatkowa Dopełnienie do Comfort+: 30 zł, Opcja dodatkowa CANAL+: 80 zł, (łącznie: 206 zł); oraz dodatkowo 12 zł w przypadku aktywacji Opcji dodatkowej Eleven Sports na warunkach niniejszej Promocji. Kwota ulgi stanowi różnicę między Opłatą standardową za daną Usługę (wskazaną w Cenniku, Szczegółowych Warunkach) oraz Opłatą promocyjną, wskazaną w niniejszych Warunkach Promocji (bez uwzględnienia obniżenia Opłaty za Pakiet przysługującej za udzielenie zgód marketingowych), pomnożoną przez liczbę miesięcy stanowiących Okres gwarantowanego kor  

 

Problem w tym, że mam tylko Start+ za 21 zł bez Canal+.
 
Należy również je spłacić?
 
Pozdrawiam
Edytowane przez widex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam w związku z przeprowadzka na nowym mieszkaniu nie mam możliwości instalacji cyfry a zerwanie umowy jest zbyt kosztowne może ktoś by był chętny na cesje mojej umowy? Mam multiroom z dwoma niezależnymi kartami (cameleon)dekodery wifi premiumbox + oraz pvr pace z pakietem extra+ z canal+. Umowa do 31.07.2018 79.99zl miesięcznie. Mogę gratis dorzucić antenę. Mieszkam w Gdańsku zainteresowanych prosze o kantakt na griszaboss@wp.pl

Edytowane przez griszagda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko odpalić googl'a ? Na stronie nc+ jest info:

by rozwiązać umowę wyślij na adres operatora nc+ wypowiedzenie listem poleconym lub zostaw taki wniosek w Centrum nc+.
Adres do wysyłki rezygnacji z umowy to:
ITI Neovision S.A. 
02-100 Warszawa 
skr. pocztowa 8
Wypowiedzenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko Abonenta,
- numer Abonenta którego dotyczy wypowiedzenie,
- oświadczenie Abonenta o chęci rezygnacji z usług nc+,
- data z którą Abonent chce zakończyć umowę,
- odręczny podpis Abonenta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe. Operatorom kablowym i satelitarnym nie jest w smak, aby ten kanał zniknął, bo u wiele kanał jest/był gwarantowany w umowach. Także wcale mnie nie zdziwi jak stacja przejdzie rebranding. Już raz mieli ten kanał zlikwidować, ale datę przesunięto. Myślę, że raczej nie bez powodu.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze oni nie mają zielonego pojęcia o tym co się dzieje w nc+. Od dawna testują Canal+ 4K oni twierdza że nie jest powiedziane że taki istnieje. Od dawna dekoder jest w nc+ i jest na ostatniej prostej by był z ofertą świąteczną, oni twierdzą że w styczniu. Zerowa wiedza, tak samo jak z Universalem. Zapewne nadawca może coś kombinować ale cięzko będzie bo zarząd ogłosił globalny koniec kanału w europie. Jednakże ci ludzie kompletnie nic nie wiedzą a tworzą bajki.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...