Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kontynuując z sąsiedniego wątku:

 

https://forum.satkurier.pl/topic/10279-nc-–-pytania-początkującego/?p=1307593

 

to rozumiem, że skoro brat (jest na niego umowa) złożyć rezygnację osobiście, to również sprzęt powinien oddać osobiście?

Umowa do 30-11-2017, więc sprzęt też trzeba oddać do 30-11-2017?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej udaj się sam do APS'u. 

 

Chciałem wypowiedzieć umowę 6 miesięcy wcześniej (zwracając część ulgi). APS straszył mnie dotkliwą karą i na koniec powiedzieli, że mogą tylko przyjąć z miesięcznym okresem wypowiedzenia, a nie dwa miesiące przed rozwiązaniem umowy. 

 

Wysłałem wypowiedzenie pocztą.

Edytowane przez widex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wypowiedzieć umowę ... wcześniej ... APS straszył mnie dotkliwą karą i na koniec powiedzieli, że mogą tylko przyjąć z miesięcznym okresem wypowiedzenia, a nie dwa miesiące przed rozwiązaniem umowy. 

 

Wysłałem wypowiedzenie pocztą.

Wypowiedzenie można wysłać listownie , dwa , trzy miesiące wcześniej przed końcem obecnej umowy .

Edytowane przez Red.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dwa czy trzy... Oswiadczenie woli o niekontuowaniu umowy po okresie podstawowym na jaki zostala zawarta mozna zlozyc w punkcie lub listownie teoretycznie nawet chwile po ppdpisaniu umowy, praktycznie trzeba im dac kilka godzin na przetworzenie umowy w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzęt należy oddać w tym samym APS w którym składało wypowiedzenie, czy można w dwóch różnych?

Sprzęt zwracasz w dowolnym punkcie nc . Pamiętaj sprzęt do zwrotu ma być kompletny .

Wystawiane jest pokwitowanie zwrotu sprzętu .

Edytowane przez Red.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS nic nie piszesz, dajesz dowód i podajesz powód rezygnacji i obsługa robi to w systemie, ty dostajesz gotowe potwierdzenie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosku nie piszesz.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co z tym Universalem. Skoro znika z końcem roku to już powinna być wysyłana jakaś informacja o możliwości wypowiedzenia umowy, ponieważ o zmianach w ofercie abonenci chyba muszą być informowani na miesiąc przed zaistnieniem sytuacji, a więc w listopadzie. Czy ktoś ma jakieś informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym plusem miesiąca który rzekomo miał zmieniać kanały gwarantowane tak, że Universal się w nich nie znajdował? Było to bodajże w maju albo czerwcu i chyba to był Multi Man Pack. Pytam bo wtedy go aktywowałem i nie wiem czy teraz będę mógł złożyć rezygnację z końcem roku. Wiem, że było sporo zamieszania tu na forum bo nikt nie był do końca pewien jak to będzie. Coś się wyjaśniło?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...