Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie problem napisać do rzecznik Universal Channel

jesli kontakt jest dostępny i tak tez zrobiłem

 

Niestety dla wielu to prawdziwe info oto odpowiedz w całości

 

"Dzień dobry Panie Dariuszu, Universal Channel będzie dostępny w Polsce do końca 2017 roku. Brak informacji od operatora, to prawdopodobnie tylko kwestia przepływu informacji - bardzo prosimy o cierpliwość i ponowny kontakt z operatorem w prawie daty zakończenia emisji kanału na jego platformie. Pozdrawiam, Eliza Świderska PR Manager Poland "

 

Szkoda trochę ale zobaczymy co dalej

Z tej wypowiedzi nie wynika do kiedy będzie ten kanał np w NC+

Jesli chodzi o wyłączenie to-jak już pisałem na początku czerwca -termin wakacyjny jest najkorzystniejszy dla NC+ na to by jak najmniej ludzi się dowiedziało w ogóle o tej możliwości a termin koniec roku przeciwnie

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej będę twierdził ze

nawet pora roku ma znaczenie i mam doświadczenie w tym temacie i z UPC i Orange itd

a co do powiadamiania to chyba tez nie wiesz jaka jest praktyka ....

Napewno nie będą to listy polecone ,zamiast tego będzie to wysyłka do części ,,uprawnionych"

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że nie ma.To że latem jest sezon ogórkowy nie oznacza że Poczta Polska nie dostarcza listów a ludzie ich nie czytają.Forma powiadomienia może być również mailowa,smsowa,wraz z rachunkiem itd.To, że nie będą to listy polecone jest pewne bo nigdy takie nie były.Nawet karty do dekodera wysyłali zwykłą przesyłką.

Pomijam już sam fakt możliwości skorzystania z odstąpienia od umowy.Większość podpisuje umowy i korzysta z usług a nie czeka na "furtkę" aby ją rozwiązać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Dzisiaj byłem w punkcie dowiedzieć się kiedy złożyć wypowiedzenie związku z zakończeniem nadawania kanału w punkcie powiedziano mi że dopiero złożyć pismo jak kanał faktycznie zostanie wycofany z oferty bo jak się złoży wypowiedzenie wcześniej to karę naliczą.

 

Chyba bez prawnika się nie obejdzie.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez ksiaze351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne u kazdego operatora, nikt nie wymaga od sprzedawcow dokladnej znajomosci regulaminow, jak ktorys ambitniejszy to sobie poczyta. Oni sa sprawdzani z aktualnych promocji i jechaniu po skrypcie zeby jak najwiecej "korzysci" sprzedac.

 

Jeszcze nie raz Cie zycie zadziwi cos czuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić dla operatorów m.in. nc+ wycofanie kanału to byłaby swego rodzaju katastrofa.Na koniec okaże się, że kanał zostanie w tej lub innej zmienionej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzisiaj dostałem wiadomość od kanału Uniwersal Channel HD przedłuża nadawanie kanału do końca grudnia 2017 br.

Wiedziałem że to się tak skończy. :P   :cool:

NC+  nie pozwoli wam od tak sobie odejść. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze :D. Innymi slowy przedłużyli agonię do grudnia, a w grudniu będzie to samo. Ale zawsze jest szansa że nadawanie w Polsce kanału Universal CH zostanie przedłużone do połowy przyszłego roku. :P

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem potwierdzenie, że Universal będzie nadawać do końca roku. Swoją drogą ciekawe, dlaczego zmienili zdanie... Pewnie doszło do rozmów na szczycie... Pozostałe kanały nadawcy dostępne są w obu platformach i wielu sieciach kablowych więc obie strony miały dużo do stracenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem potwierdzenie, że Universal będzie nadawać do końca roku. Swoją drogą ciekawe, dlaczego zmienili zdanie... Pewnie doszło do rozmów na szczycie... Pozostałe kanały nadawcy dostępne są w obu platformach i wielu sieciach kablowych więc obie strony miały dużo do stracenia...

Przepraszam za offtop ale gdyby u Universal Channel nie był 13 Ulicą bis to może miałby większą oglądalność. Zlikwidowano u nas Hallmark Channel, chyba Movies24 też od Universal a nie wypełnione luki. Zawsze mogliby uruchomić Diva Universal, a na Universal puszczać to co puszczają na NBC albo Universal w Stanach. Mają olbrzymi potencjał szkoda że go nie wykorzystują. Fox jakoś potrafi dawać premierowo odcinki krótko po premierze w Stanach i nie jest czysto kryminalny jak teraz Universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden portal jeszcze chyba nie napisał oficjalnie, że Universal znika jednak dopiero z końcem roku. Myślicie, że te maile to już przesądzają? Ja strasznie liczylem na tego 1 września nie ukrywam :-\ Wiem, moja wina, że mam taką umowę czy inną ale cóż, obecnie nie oglądam nc+ prawie wcale i trzeba na coś liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...