Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

.Ja na szczęście nie brałem tego plusa.

Ja brałem i nie narzekam. :cool:

Mam nadzieje ze uda wam się coś uzyskać tymi wypowiedzeniami, z powodu utraty kanału którego nigdy nie oglądałem. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że plus miesiąca, czy dokup każdej opcji to jest aneks do umowy - gdzie akceptujesz wszystkie wzmianki zarówno dotyczące programów gwarantowanych. 

Sprawa jest na tyle dziwna że nie pamiętam aby kiedykolwiek dla plusa miesiąca przychodziły specjalne ulotki, a cała akcja odbywała się takim echem w związku z reklamami w tv, internecie i radiu.. dodam jeszcze, że sam dzwoniłem do koordynatorów i oni sprawę tuszują jakby coś wiedzieli :P 

Śmierdzi to podstępem, a będzie jeszcze bardziej jak kolejny plus miesiąca będzie jeszcze atrakcyjniejszym i kolejny także..

Pytanie co w momencie jak ktoś plus miesiąca wyłącza, wtedy kanały powinny cofnąć się do poprzedniego wariantu.

 

Będziemy się bacznie przyglądać, ale już nie raz takie zagrania operatorzy stosowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, zapytałem. Pan z działu technicznego odpowiedział (po weryfikacji) w skład obecnego plusa miesiąca nie wchodzi Universal CH, więc nic sie nie zmieniło, tzn. dla tych którzy mają go gwarantowany jest gwarantowany, a dla inyych już nie. I plus miesiąca tego nie zmienia. Wiec jak widać każdy konsultant mowi albo co innego, albo część z nich plecie trzy po trzy, wymyślając jakieś nowe regulaminy. Regulamin na kanały gwarantowane/niegwarantowane jest ważny ten, co dostało się przy podpisywaniu/przedlużaniu umowy a nie ten z opcji dodatkowej.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Śmierdzi to podstępem, a będzie jeszcze bardziej jak kolejny plus miesiąca będzie jeszcze atrakcyjniejszym i kolejny także..

Dla mnie ten jest na tyle atrakcyjny że kombinuje jak zonę przekonać by go zostawić. :P

 

Regulamin na kanały gwarantowane/niegwarantowane jest ważny tem, co dostało się przy podpisywaniu/przedlużaniu umowy a nie ten z opcji dodatkowej

No to już inaczej rozmawiamy. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, zapytałem. Pan z działu technicznego odpowiedział (po weryfikacji) w skład obecnego plusa miesiąca nie wchodzi Universal CH, więc nic sie nie zmieniło, tzn. dla tych którzy mają go gwarantowany jest gwarantowany, a dla inyych już nie. I plus miesiąca tego nie zmienia. Wiec jak widać każdy konsultant mowi albo co innego, albo część z nich plecie trzy po trzy, wymyślając jakieś nowe regulaminy. Regulamin na kanały gwarantowane/niegwarantowane jest ważny ten, co dostało się przy podpisywaniu/przedlużaniu umowy a nie ten z opcji dodatkowej.

 

Może i nie wchodzi w skład plusa miesiąca, ale przy załączaniu plusa miesiąca, czyli aneksie dostajesz do podpisania/zaakceptowania takie warunki:

 

Abonent oświadcza, iż otrzymał, zapoznał się i zaakceptował dokumenty stanowiące załącznik do niniejszego Aneksu: Warunki Promocji "Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów", Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Multi Man Pack z dnia 08.11.2016 r., lista kanałów.

 

Dostawca usług informuje Abonenta, że Szczegółowe Warunki oraz Warunki Promocji wymienione w zdaniu poprzedzającym wydane na podstawie Regulaminu świadczenia usług z dnia 22.12.2014r. mają zastosowanie do jego Umowy o świadczenie usług, a Abonent akceptuje powyższe.

 

Abonent przyjmuje do wiadomości, iż kanały: 13 Ulica, Active Family, Adventure HD, AMC, ATM Rozrywka, BBC HD, BBC Earth, BBC Brit, BBC Lifestyle, CBS Reality, CBS Action, CBS Europa HD, CNN, Comedy Central HD, Comedy Central Family, Cbeebies, Crime+ Investigation Polsat, Da Vinci Learning, Disney Channel HD, Disney XD, Disney Junior, E! Entertainment HD, Extreme Sports HD, Filmbox, History HD, H2, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Lifetime, Motowizja TV, MTV Live HD, MTV Polska, MTV Rocks, Nick Jr., Nickelodeon HD, Nickelodeon, Paramount Channel HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature, Romance TV, SciFi Universal, Super Polsat, Stopklatka TV, Sundance TV, Trace Urban, TV Republika, Universal Channel HD, VIVA Polska, VH1, VOX MUSIC TV, Wellbeing Network, Zest TV oraz Kolekcja nc+go TV Dzieci są świadczone na podstawie Regulaminu świadczenia usług z dnia 22.12.2014r. Rozdział V ust. 1, tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

A na deser warunki promocji +miesiąca:

 

11. Kwestie nieuregulowane: w kwestiach nieuregulowanych niniejszymi Warunkami Promocji zastosowanie będą miały postanowienia: Regulaminu, Umowy, Cennika, Szczegółowych Warunków świadczenia Opcji dodatkowej Multi Man Pack z dnia 8 listopada 2016 r. 

12. W przypadku kolizji między postanowieniami zawartymi w dokumentach wymienionych w ust. 11 powyżej, a postanowieniami niniejszych Warunków Promocji, pierwszeństwo będą miały postanowienia niniejszych Warunków Promocji.

 

Z punktu 12 wynika, że aneks (plus miesiąca) ma pierwszeństwo przed zawartą umową więc jak dla mnie obowiązują warunki promocji z plusa miesiąca..

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus piszę co mi powiedział konsultant (po konsultacji z przełożonym) - nie jest to moje widzimisię. Zreszta tak jak sam napisałeś, jak zrezygnuję z plusa miesiąca, to warunki powinny wrócić stare. Mowiac szczerze nie ma co narazie wrożyć, bo to nasze spekulacje. Za chcwile sie okaże. Ale tak z mojego punktu, napiszę Ci że jeśli by tak zrobili z tym kanałem, to bylo by to złamanie prawa i umowy. W końcu plus miesiąca to nic innego jak opcja dodatkowa, którą można włączyć i wyłaczyć w danej chwili. Tak więc takowa opcja nie może zmienić permamentnie umowy ktora jest podpisana na określony czas i na określonych zasadach.

 

Ale z drugiej strony to NC+ - tu się zdarzaja cuda, które się filozofom nie śniły:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick1500 ja też tylko teoretycznie piszę, ale wiesz jak to potem jest. Z plusa miesiąca możesz zrezygnować po upływie okresu gwarancyjnego czyli 31 lipca, w przypadku multimenpacka. Jak ktoś włączy plus miesiąca w lipcu to jego "nowe warunku promocji" będą obowiązywać do 31 sierpnia, czyli wtedy np nie obejmuje go wyłączenie universal chanel bo ma przez dwa miesiące niegwarantowany  :mrgreen:

Dla mnie to wszystko grubymi nićmi szyte, ale tonący brzytwy się chwyta :P

 

 

@up
A po wyłączeniu plusa miesiąca,który aneks ma pierwszeństwo?

 

[beep]a wie  :mrgreen:

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No i bardzo dobrze. Zachciało się bezbożnikom zbereźne kanały ściągać to Pan Bóg ich pokarał.

Pokarał? :lol2: Ja czuje się wyśmienicie. :P

Tak na marginesie "Nic co ludzkie nie jest mi obce".  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus zaglądnąłem do regulaminu tej oferty (który dostałem na emaila) i najlepsze jest że w nim wszystkie kanały jakie mam, w tym HBO, są niegwarantowane (mają 1 przy nazwie kanału), więc napewno w moim wypadku nie obowiazuje regulamin plus miesiąca. Inaczej oznaczało by że mogą mi wyłączyć wszystko a ja bym musiał dalej płacić:). Z tym to chyba był jakiś problem z początku, bo ktoś już o tym na forum pisał.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus nie wierze ze siejesz znowu zamęt i popłoch i to

Ty ,który masz spora wiedzę

Przecież czytasz to forum i pisały conajmniej 3 osoby (w tym ja )ze sprawdzały,pytały dzwoniły i okazuje się ,ze oczywiście wiążąca jest umowa z dnia jej zawarcia !!

Tak mi odpowiedział konsultant na czacie i mam plik zapisany i tak samo infolinia i rozmowa oczywiście jest nagrana.

Nie wiem z jakimi koordynatorami (sprzedażowymi?) itp rozmawiałeś i to dla nas nieistotne, bo Ci ludzie nie są partnerami do rozmów w sprawie naszych umów .

Tez myślałem ze moga w NC+ coś namieszać albo ze data włączenia wyłączenia plusa miesiąca może coś zmienić ale pomysl logicznie skoro data wyłączenia darmowego plusa miesiąca jest o miesiąc wcześniejsza niż ostateczna data wpływu wypowiedzenia

Baa ,nawet gdyby się pokrywały to i tak wystarczy !!

Mało tego !!skoro ustalone ponad wszelka wątpliwość ze pierwszeństwo maja umowy z dnia

ich zawarcia to NAWET jeśli ktoś zostawi po 31 lipca Multimanpack to i tak mu nie przepadnie możliwość wypowiedzenia umowy do końca sierpnia.

Ten jeden warunek posiadania kanalu

gwaranowanego bierze górę i wystarczy do szczęścia chętnym na wypowiedzenie i nie ma co dywagować

Wprost nie wierze ze nie

zajarzyles

Ja korzystam z Multimanpack ,raczej tez wypowiem

umowę i lubię być tylko perfekcyjnie poinformowany

 

P.S.

Już większe pole do spekulacji widać w Polsacie Cyfrowym bo tam aż dziw bierze ze proponuna nawet choćby wczoraj umowy z Universal Channel jako gwarantowany ...przecież nie po to by dać furtkę do wypowiedzeń ..

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gościu za głupoty piszesz. Przeczytaj jeszcze raz moje rozmowy z Riddickiem bo widzę że mało pojąłeś; te forum służy do wymiany luźnych zdań i to czynimy  :mrgreen:

Co do pierwszeństwa - mają je najnowsze modyfikacje typu upgrady, dokup programów itd.  :popcorn:

Dario użyj jeszcze więcej enterów zamiast spacji i Twoje wypowiedzi będą jeszcze bardziej czytelne  :mrgreen:

 

@Riddick

Akurat wklejałem zapiski z plusa miesiąca drukowane dziś więc już zrobili modyfikacje i nie ma wszystkich kanałów niegwarantowanych  :mrgreen: ale faktycznie wcześniej było błędnie. 

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz głupoty a spacja nie ma nic do merytoryki bądź jej braku

Użyj argumentów a nie emotikonek

Już ci jeden uzytkownik kilka dni temu napisał odnośnie sprzętu ,nagrywania itp bo tez snules wizje wschechwiedzy to aż to skasował admin bo zbyt kąśliwe było

Jakie luźne zdania ?!!

Dobry zart lubię ale ty nie żartowałeś

Pisz na temat

Użyj logiki ,dedukcji i analizy twoi koordynatorzy i ty chyba raczej mówicie ,piszecie głupoty a nie ja

Prosta sprawa i prosty temat

Sprawę się sprawdza do końca

U mnie jest nagranie itp i ewentualnie reklamacja i ,,mam z wora ,, kto był w wojsku ten zna to określenie

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus dzisiaj sprawdzałem załącznik zarówno w mojenc+ jak i ten co przyszedł na email - mam tam ten błąd. Ciekaw jestem co w takim wypadku wymyślą. Bo przyjmijmy - zaakceptowałem błędny regulamin, wiec muszą mi podać nowy z poprawkami:). A to oznacza że jego już nie muszę akceptować. Tak czy siak z tym błędem sie trochę w kopali :P.No chyba że mi wyłączą wszystkie kanały bo dałem się naciągnąć z własnej winy :D.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...