Jump to content

kobi666

Users
 • Content Count

  468
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kobi666

 1. Witam. Mam pakiet z HBO , Eleven i 4 Multiroom za który płacę 115 zł/m. Wysłałem wypowiedzenie i dzwonią. Oferta na 24m w tym 6 gratis. Za ilę mogę dostać do tego Polsat Sport Premium lub Ekstraklasę ?
 2. Sportu na żywo brak z wiadomych względów abonament bez zmian , teraz jeszcze gdy włącze dekoder pojawia się bez mojej zgody zamiast kanału TV CP Go. O co tutaj chodzi ? Chyba za pół roku trzeba będzie się naprawdę poważnie zastanowić co dalej.
 3. HD6000 3 sztuki. Nowa umowa weszła w życie od stycznia.
 4. Witam. W umowie pisze że mam możliwość zakupu modułu Wi-Fi za 1 zł. W tabeli są warunki promocji i tam pisze 1 moduł do 1 dekodera. Skoro mam dodatkowe 3 dekodery Multiroom to jak mam to rozumieć ?
 5. Może spytać na ICOK czy jest soft do 802 pod CP. Jest na forum specjalista CP może on coś pomoże. Też widzę tylko do 702. Albo jak kolega wyżej napisał bo może ma inną konfigurację.
 6. Jeśli kupiłeś na rynku poza punktami CP to winny jest soft. Poszukaj w internecie bo sam miałem ten problem i jest soft dla CP tylko nie pamiętam skąd go pobrałem i konfiguruje się ten tp-link z dekoderem w momencie.
 7. Tak dokładnie bo to porażka. Ogląda garstka ludzi , jakość VHS i marnowanie tym samym pasma.
 8. Oby kto inny go obsługiwał.
 9. Mam nadzieję że Mux4 nie w tej postaci.
 10. Jakby nie było tej możliwości ta sami by sobie oglądali te ich kanały i idiotyczne listy. Wiem ze to biznes ale z punktu widzenia abonenta płacącego pieniądze (ponad 100/m) mam prawo do jakiegoś ładu i składu w liście a nie porozrzucane w cały świat. Nikt łaski mi nie robi. Czy to takie trudne stworzyć jakąś sensowną poukładaną choćby tematycznie listę kanałów ? To samo CP GO i Eurosport-y v czy Polsat Sport-y nie mogą być koło siebie tylko po całej liście trzeba szukać ?
 11. Mam 4 dekodery w tym 3 jednakowe do Multiroom-u. Dlaczego nie dadzą możliwości przez usb zapisania i przeniesienia listy własnej między dekoderami. Układać te same listy na 3 dekoderach to trochę czasochłonne jest.
 12. A kanał 21 to nie jest dla Mux4 ?
 13. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać na zasadach określonych w regulaminie świadczenie usług, w terminie nie krótszym niż do dnia wejścia tych zmian w życie tj. 31.12.2019 r.
 14. Witam. Czy jak znajomy teraz wyśle przez ICOK wypowiedzenie o CBS a jutro już tego kanału nie będzie to jak może wyglądać sytuacja ? Zamierza dalej być z CP z innymi warunkami. Płatność ma chyba do 3.
 15. Mux-y z zawartością 1 czy 3 kanałów to marnotrawstwo. Jeśli HD to dać cztery a jak HD i SD to więcej. TVT powinno być w Mux-ie z TVS i odwrotnie. P.S. Polsat to nie powinien dostać już żadnego miejsca w DVB-T gdyż ten mux4 to jakaś przykrywka. Ma doskonałe pokrycie jak uruchomią docelowe nadajniki a mobilna to tylko od picu. Udostępniają nawet dekodery do odbioru do domu. Jaka to mobilna ?
 16. TVS HD , TVT , Republika , TVN HD i jakieś jeszcze dwa SD lub jeden HD lub bez tvn jakieś 4 SD. Polsat HD przenieść na mux testowy gdzie jest Polsat News HD.
 17. Dlaczego TVS , TVT nie dadzą do jednego Mux-a tylko takie [beep]ziawki mają. Tutaj 2 kanały , tutaj kilka i tak wszystko rozsiane. Kanał 34 zajmuje TVP by zapewnić odbiór TVP 3 Kraków w Zachodniej Małopolsce. Dogadać się i dać ten kanał do muxa regionalnego z TVS ,TVT na kanale 34 a po co tyle dubli innych kanałów TVP jak są z RTCN Kosztowy , Skrzycznego , Chorągwicy , Częstochowy. Zajmują cały mux tylko dla TVP3 Kraków.
 18. Przez aplikację. Trzeba ściągnąć i wgrać plik przez USB. Wiem. Dlatego piszę sugestię. Wybieram sobie filtry np. news , sport i muszę tak po każdym uruchomieniu aplikacji a możliwość zapisania tego na stałe byłaby wygodniejsza a jeszcze lepsza byłaby możliwość wyboru i zapisania ulubionych kanałów na stałe żeby było to po każdym uruchomieniu aplikacji.
 19. Czy w aplikacji CP GO nie można by dodać zachowania na stałe filtrów z wybranymi tematycznie kanałami lub dodać możliwość wyboru ulubionych ?
 20. Na TV Philips z Androidem działa CP Go. Do Samsunga dokup za ok. 140 zł. TV BOX MXQ PRO 4K ANDROID 7 SMART i będzie śmigać.
 21. Wszystko pójdzie telefonicznie. Nic nie trzeba podpisywać w żadnym APS.
 22. Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, CP Go , Pakiet Eleven Sports HD, evobox+3M. Mam propozycję tak jak dotychczas za 115 zł w opcji 12/3. Czy idzie zamiast HBO dostać Ekstraklasę lub PSP w tej cenie ?
 23. Mam pytanie. Otrzymałem propozycję na 12/3 za 115 zł. Mam 3 x Multiroom i Eleveny. Twierdzą że Polsat Sport Premium może być za 30 zł a za 10 przy umowie na 24 miesiące. Ekstraklasa za 20 zł. Idzie jakoś taniej te kanały mieć przy umowie na 12 miesięcy ? Jakiś inny pakiet ewentualnie ?
×
×
 • Create New...