Jump to content

kobi666

Users
 • Content Count

  428
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kobi666

 1. Dlaczego TVN nie uruchomi w ramach HBB TV kanału TVN Meteo który jest dostępny tylko przez internet ? TVN24 też by mogli.
 2. "Specjalista Cyfrowy Polsat" To dlaczego nie można w opcji włącz/wyłącz dodać pakietów PS Premium i Canal+ bez konieczności przedłużania umowy ? Gdzie Eleven 4 ?
 3. Też tak mi się wydawało, ale wolałem się upewnić.
 4. Mam pytanie. Czy Disney Channel w CP GO i na dekoderze jest w tej samej wersji, bo córka twierdzi że nie? W CP GO oglądała o tej porze jakiś serial "Następcy", a twierdzi, że w dekoderze go brak.
 5. Przedłużyłem umowę na początku czerwca na pakiet który mam obecnie za 114,99 zł z 3 multiroom. Kompletnie zapomniałem przy rozmowie o Polsat Sport Premium. Jak go teraz najlepiej i najtaniej dodać ? Zmiany wchodzą od lipca a 14 dni minęło.
 6. Cały czas nie mogę zrozumieć jak można marnować takie pokrycie na ten Mux-4. Polsat tylnymi drzwiami zrobił sobie mux dvbt pod przykrywką mobilnego. Są gdzieś jakieś informacje ile ludzi to ogląda ?
 7. Nie widzę wytłumaczenia braku kanału Eleven 4 w CP. W czym leży problem ?Już prawie cała konkurencja ma ten kanał w ofercie. To jest jakiś żart.
 8. Dla mnie w tych wszystkich dekoderach PVR z dyskami brakuje takiej funkcji jak szybki zrzut ekranu przyciskiem pilota.
 9. Bajzelek to mało powiedziane.
 10. Mam pytanko. Kto układa układ kanałów w CP Go? Bajzel totalny. Eurosport-y były obok siebie, a teraz skakaj pół listy. Nie można tego jakoś logicznie ułożyć?
 11. Dzwoniłem na infolinię i powiedziała pani że tak ale trzeba jechać do punktu. W punkcie pani zaś była w szoku bo nigdy tego nie robiła. Zadzwoniła na ich infolinie i Pan powiedział że nie bo tylko dla nowych umów. I być tu człowieku mądry. jak by to było możliwe to bym przedłużył z dobraniem Polsat Sport Premium na 36 ale jak nie to za rok może będzie pa pa bo wkurza mnie to traktowanie obecnych abonentów względem nowych.
 12. Witam. Wygrałem 12 miesięcy abonamentu za 0 zł. Tylko tam pisze pierwsze 12 a skoro jestem już abonentem CP to nie skorzystam na obecnej umowie ? Czy jak przedłużę obecną i dobiorę Premium Sport na 36 miesięcy to wtedy mogę mieć te 12 ?
 13. W sieci jest specjalny soft do TP Link na którym dekodery CP się z nimi konfigurują bez problemu. Sam kupiłem 702n z innego źródła niż CP i nie chciał mi go wykryć a po zmianie softu poszło bez problemu.
 14. Mam telewizor Philips z Androidem ale w sklepie nie ma Polsat GO bo jako takiej na Android TV specjalnej nie ma. Rozumiem że trzeba zainstalować z nośnika zewnętrznego. Pytanie skąd tą apkę pobrać ?
×
×
 • Create New...