Jump to content

east

Users
 • Content Count

  333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About east

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Dekoder 4k. Od dzisiaj gdy wyłączam dekoder i włączam ponownie włącza się zawsze na kanale Planete + i ekran ma z napisem i reklamą co teraz jest oglądane. Muszę kliknąć OK zamknij ekran znika i wtedy zmienić kanał. Zawsze było , że jak włączam dekoder to się włącza na kanale na którym wyłączyłem. A tutaj zawsze na tym Planete się włącza z reklama np teraz "Polska z Góry i napisane kiedy i jakie odcinki idą" Coś się przestawiło w opcjach czy NC+ coś zmieniło ? Opcja Strat wyłączona. Proszę o pomoc.
 2. Ok wyłączona. To nie ta opcja. Włącza się Planet i koniec. Plus te reklamy oglądanych kanałów. Sam Start chyba działa , że same reklamy się włączają. Ale nie zawsze jeden konkretny kanał ?
 3. Usługa START wyłączona. A Start+ nie widzę takiej opcji nigdzie niestety.
 4. Witam. Dekoder 4k. Od dzisiaj gdy wyłączam dekoder i włączam ponownie włącza się zawsze na kanale Planete + i ekran ma z napisem i reklamą co teraz jest oglądane. Muszę kliknąć OK zamknij ekran znika i wtedy zmienić kanał. Zawsze było , że jak włączam dekoder to się włącza na kanale na którym wyłączyłem. A tutaj zawsze na tym Planete się włącza z reklama np teraz "Polska z Góry i napisane kiedy i jakie odcinki idą" Coś się przestawiło w opcjach czy NC+ coś zmieniło ? Proszę o pomoc.
 5. W innym temacie napisałem. Prośba o usunięcie.
 6. Witam, Mam problem z NCGO. Córka oglądała bajki na NCGO Mini Mini kanał, nagle się zawiesiło i nie odpalało kolejnych . Zresetowałem dekoder 4k wchodzę w NCGO dla Dzieci, i ciemne są nazwy kanałów nawet, potem jak wchodzę aby wybrać jakiś film/bajke nie startuje. Pomożecie, poproszę. EDIT : Samo się naprawiło po pół godzinie. ZOstawiam dla innych info w razie czego.
 7. Ustawienia: Diseqc 1 Disecq 2 Oba włączone Ustawione LNB1 LNB2
 8. Witam Problem z komunikatem " Obecnie program nie jest nadawany. Spróbuj ponownie później " na razie został rozwiązany. Kontakt z infolinią i pokierowanie w ustawienia Diseq , tam zmiany różne i działa jak na razie. Informacja dla użytkowników. Dziękuję.
 9. Witam, Odebrałem dekoder 4k i kanał 4k C+. Oglądam teraz studio przed ElClasico i nie widzę jakiejś super jakości obrazu. Kanał 4k mi odbiera, jak z Nc+go odpalam filmy 4k przez internet też działają filmy 4k. Czy to tak ma być czy coś mam nie włączone? W dekoderze wybrana rozdzielczość 4k2160p. Kanał działa normalnie. Ale czy to ma być super dużo lepsza jakość?
 10. Przedłużone 75zł Extra Canal, MP, Multiroom, Dekoder 4k Kanał 4k. I teraz moje pytanie, oglądam właśnie studio przed El Clasico w 4k i jakoś chyba normalna? Na pewno mi to działa w 4k? Jeśli odbiera program to jest 4k? Dodam w nc+go wchodziłem i kilka filmów przez neta w 4k puściłem i działały. Więc sygnał na kanale 4k widzę w 4k?
 11. Teraz śmigają. Wcześniej znikło wszystko i się pojawiło.
 12. Czerstwy tzn? Do tej pory PVR wszystko chodziło dobrze, w drugim pokoju sagecom wszystko działa.
 13. Instalacja 2 Anteny: Jakość 65 Poziom 58 Wyłączyłem już ten kanał 11 i Canal Plus Sport 2 nadal nie mam jest tylko ten komunikat o którym wcześniej pisałem.
 14. Dzwoniłem na infolinie. Ustawiłem na TVP1 i wysyłane mam uprawnienia. Cały czas ten ekran widzę, "obecnie program nie jest nadawany, spróbuj ponownie później". Całość trwa już 1godz 15 minut. Ile czasu mam czekać na te uprawnienia? I wtedy zniknie mi ten ekran?
 15. Instalacja zbiorcza na dachu bloku. Do dzisiaj Pace PVR śmigał dobrze. W drugim pokoju Sagecoom śmiga dobrze na multiroom. A na tym 4k ten komunikat na kanałach raz jest raz nie ma. Instalacja wybrana na 2 kable, ponieważ mam dwa kable do dekodera doprowadzone.
×
×
 • Create New...