Jump to content

east

Users
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About east

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ustawienia: Diseqc 1 Disecq 2 Oba włączone Ustawione LNB1 LNB2
 2. Witam Problem z komunikatem " Obecnie program nie jest nadawany. Spróbuj ponownie później " na razie został rozwiązany. Kontakt z infolinią i pokierowanie w ustawienia Diseq , tam zmiany różne i działa jak na razie. Informacja dla użytkowników. Dziękuję.
 3. Witam, Odebrałem dekoder 4k i kanał 4k C+. Oglądam teraz studio przed ElClasico i nie widzę jakiejś super jakości obrazu. Kanał 4k mi odbiera, jak z Nc+go odpalam filmy 4k przez internet też działają filmy 4k. Czy to tak ma być czy coś mam nie włączone? W dekoderze wybrana rozdzielczość 4k2160p. Kanał działa normalnie. Ale czy to ma być super dużo lepsza jakość?
 4. Przedłużone 75zł Extra Canal, MP, Multiroom, Dekoder 4k Kanał 4k. I teraz moje pytanie, oglądam właśnie studio przed El Clasico w 4k i jakoś chyba normalna? Na pewno mi to działa w 4k? Jeśli odbiera program to jest 4k? Dodam w nc+go wchodziłem i kilka filmów przez neta w 4k puściłem i działały. Więc sygnał na kanale 4k widzę w 4k?
 5. Teraz śmigają. Wcześniej znikło wszystko i się pojawiło.
 6. Czerstwy tzn? Do tej pory PVR wszystko chodziło dobrze, w drugim pokoju sagecom wszystko działa.
 7. Instalacja 2 Anteny: Jakość 65 Poziom 58 Wyłączyłem już ten kanał 11 i Canal Plus Sport 2 nadal nie mam jest tylko ten komunikat o którym wcześniej pisałem.
 8. Dzwoniłem na infolinie. Ustawiłem na TVP1 i wysyłane mam uprawnienia. Cały czas ten ekran widzę, "obecnie program nie jest nadawany, spróbuj ponownie później". Całość trwa już 1godz 15 minut. Ile czasu mam czekać na te uprawnienia? I wtedy zniknie mi ten ekran?
 9. Instalacja zbiorcza na dachu bloku. Do dzisiaj Pace PVR śmigał dobrze. W drugim pokoju Sagecoom śmiga dobrze na multiroom. A na tym 4k ten komunikat na kanałach raz jest raz nie ma. Instalacja wybrana na 2 kable, ponieważ mam dwa kable do dekodera doprowadzone.
 10. Witam, Panowie pomocy. Odebrałem dekoder 4k z kartą Cayman. Chodzi czasem ok, czasem zanika i nic nie mogę odpalić kanałów. I mam komunikat na kanałach: "Obecnie program nie jest nadawany. Spróbuj ponownie później" I to jest różnie, raz na canal plus, raz na dziecięcych, a teraz na 10 pierwszych kanałach pod rząd. Pomocy.
 11. Zapytam Was, jak odbiorę Dekoder 4k to muszę go podłączyć do internetu kablem sieciowym? Co zyskam jak podłączę go do neta?
 12. Ircios: dekoder 4k 5 miesięcznie aktywacji brak. Wymieniać na PVR? I dodatkowo zaproponował konsultant Wifiboxa ale na Cameleonie ma zostać. To jest realna ich oferta? Mimo, że w systemie widać tylko PVR bo drugi dekoder mam Sagecooma 83 jak pisałem wcześniej, którego w systemie nie widzą.
 13. Wypowiedzenie wysłane. DUK daje 74,90, za Extra 6x Canal MP, i 4k dekoder i Canal4k. HBO 5 miesięcy gratis, potem wyłączyć albo opłata ale nie wiem ile. Wymieniają Pace na 4k dekoder. Dają Kartę Cayman do tego. Dają drugi dekoder WIFIbox i zostaje karta Cameleon. Brać?
 14. U mnie Superpremium 4k z Netlfix w moje ncplus świeci 109 12 miesięcy, 152 kolejne 12 miesięcy. Dobra to oferta jest? Edit, ale dekoder 4k wyskakuje aktywacja 99zł i miesięcznie 15zł Za drogo. Nie ma opcji modułu.
×
×
 • Create New...