Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.10.2020 o 15:48, ircios napisał:

Nie ma pakietu Comfort dla nowych. Jest Optimum. E+ można dobrać za 10 lub 15. Najlepiej zadzwoń na infolinię lub zaczerpnij info w APS.

 

5 godzin temu, Pawel napisał:

 

Faktycznie, przechodząc z oferty na kartę, pakiet Comfort+ MIX jest dostępny w cenie 29,99 zł / 24 mc.

Czy mogę do takiego pakietu dobrać później dopełnienie do Extra+ oraz Canal+ i np. HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maniek357 napisał:

Z dopełnieniem do Extra może być problem, bo pojawił się "pośredni" pakiet Optimum. Ja, mając Comfort, miałem w opcjach podniesienie pakietu do Optimum za 39,99. Po podniesieniu, pojawiła się opcja dopełnienia do Extra za 10 zł.

To ciekawe.Kiedyś można było tylko jedno dopełnienie wykorzystać do podniesienia pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawiła się oferty specjalne dla nowych klientów dostępna do 25.10.

 

Extra z Canal+ za 99 zł z HBO i Eleven na 12 miesięcy gratis.

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-i-eleven-sports-i-hbo

 

albo Extra z Eleven sports, 4 miesiące grati.,Ppo 4 miesiącach zostaje samo Extra za 59,99, a Eleven można wyłączyć albo zostawić dodatkowo płatne:

 

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-eleven-sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 18:23, polarnik29 napisał:

Pojawiła się oferty specjalne dla nowych klientów dostępna do 25.10.

 

Extra z Canal+ za 99 zł z HBO i Eleven na 12 miesięcy gratis.

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-i-eleven-sports-i-hbo

Reklamują to jako "Specjalny pakiet sportowy!", a dają HBO na 12 miesięcy za 0zł jednocześnie nie dodając do pakietu kanałów Polsat Sport Premium Super HD z Ligą Mistrzów. Do tego dekoder 4K z dyskiem jakby ktoś chciał do tego pakietu +10zł extra miesięcznie. Nazwa oferty nie do końca trafiona do jej zawartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Przymierzam się do zakupu abonamentu z kanałami podstawowymi , z TVN Turbo minimum i pakietem Eleven. Nie potrzebuję jakiś wodotrysków tylko zależy mi na jakości HD bo już nie mogę patrzeć na Polsat/TVN bez HD oraz na jak najtańszym abonamencie. Tv Tcl c715. Zastanawiam się nad wszystkimi operatorami, nie tylko nc+.

Poradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2020 o 22:12, posmak77 napisał:

Witam. 

Przymierzam się do zakupu abonamentu z kanałami podstawowymi , z TVN Turbo minimum i pakietem Eleven. Nie potrzebuję jakiś wodotrysków tylko zależy mi na jakości HD bo już nie mogę patrzeć na Polsat/TVN bez HD oraz na jak najtańszym abonamencie. Tv Tcl c715. Zastanawiam się nad wszystkimi operatorami, nie tylko nc+.

Poradzicie coś?

Nie wiem czy coś sie zmieniło ale sprawdź bo Tcl c715 miewa problemy z współpracą z dekoderem C+. Na pewnie z Ultrabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mikoko napisał:

Zmienilo sie. Nowa aktualizacja softu ultrabox od ADB poprawia współpracę z tv TCL

?

 

 

I jeszcze jedno:

Miesiąc temu wzięłem dla rodziców Start za 19,99zł.

Teraz pojawiła mi się w promocjach ICA opcja o nazwie "Nowy Comfort" za 10zł.

Mam to rozumieć jako dopełnienie do Comfortu czy to jakaś okrojona wersja?

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów

Regularnie zaglądam na forum i czytam <<co się dzieje>> kończy mi się umowa CP z dniem 29.12 i zastanawiam się nad ofertą PC+. Kilka dni temu kupiłem tv LG49NANO897NA i zastanawiam się nad modułem CI+ ECP(wg info na stronie PC+ tv jest zgodny). Ktoś pomoże, czy warto iść w moduł czy może dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tv zapytaj w temacie o module. Dekoder czy moduł.... Jak chcesz mieć własną listę kanałów z własną numeracją i wszystkimi dostępnymi kanałami sat, to moduł. Jeśli chcesz mieć dostęp z poziomu dekodera do nc+ go tv to dekoder. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...