Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopełnienia dostępne są w cenach od 10 do 30 zł miesięcznie.Zamiast bawić się w dopełnienia nie lepiej skorzystać z promocji w CA i dobrać od początku pakiet Comfort+ ?Chyba, że ktoś ma już konto w tym banku to wtedy nie skorzysta z promocji.460 zł do wyrwania + przynajmniej kolejne 50 wykorzystując kod polecenia (po który zapraszam na PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z promocją Credit Agricole to tylko Comfort+ wzwyż - dekoder 4k za 0 zł miesięcznie z kodem z ulotki (tylko aktywacja 49 zł). Swoją drogą - korzystał ktoś z tej promocji ? Przy podpisywaniu umowy dałem kod z ulotki, został wpisany do systemu, ale w prognozach płatności mam 15 zł opłaty za dekoder. Miła pani z punktu dzwoniła na infolinię i dostała info, że podobno opłata zostanie skasowana na koniec miesiąca. Ktoś ma podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak dokładnie działa ta promocja? Nie jestem klientem Credit Agricole ani klientem Canal+

 

Rozumiem że:

1) Podpisuję umowę na nc+

2) Zakładam konto w CA

 

Otrzymuję profit w postaci zwrotu 50% abonamentu - nie więcej niż 30zł miesięcznie.

 

Co z tym darmowym dekoderem 4K?

 

Myślałem o Comfort+ i HBO, ew. Start+ i HBO ale tu pewnie nie da się dekodera 4K wziąć. Od czasu do czasu włączanie canal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z promocji CA. Łącznie otrzymam 510 zł. Bo jak widać wyżej Koledzy posiadają jeszcze dodatkowe kody na 50 zł. Darmowy dekoder z kodu z ulotki ja niestety gdzieś przegapiłem więc za dekodery płacę normalnie. Trzeba pamiętać, że w CA należy zapewnić wpływ na poziomie 1 tys. (nie przelew ze swojego konta ani z takiego którego jest się współposiadaczem/pełnomocnikiem). Aby konto było darmowe trzeba wykonać jakąś transakcję np. zapłacić blikiem za zakupy itp.  Nie zamawiałem karty do tego konta więc nie wiem jakie są warunki dotyczące kart. Z pomocą tabliczki mnożenia wyliczyłem, że pakiet extra (bez CP i HBO i innych premium) z dekoderem 4k oraz multiroomem (1x) (koszt dekoderów 25 PLN) będzie mnie kosztował średniomiesięcznie 56,25 zł ;) i uważam, że to jest maksymalna cena jaką dałbym za tą ofertę. Podpuszczacie mnie trochę, że za chwilę będzie taniej na święta ;) ale cóż tak można czekać w nieskończoność. Pozdr.

Edytowane przez kojkojo78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kojkojo78 Rozpisałeś się tyle, tylko po co. Szczegółowe info jest podane w linku co wkleiłem. Koledzy posiadają kody, a Ci co tu je wklejają to narażają potencjalnych nowych czy stałych abonentów na stratę czasu lub dodatkowej kasy. Dlaczego? Bo osoba co wkleja, a ma do dyspozycji 10 kodów nie wie, że może już się skończyły, bo wątpię, aby ktoś poinformował, że skorzystał z właśnie tego kodu. Następna sprawa, świadczy to nieudolności tej osoby, aby w normalny sposób rozdać kody i liczy na szybką kasę, nie myśląc o konsekwencjach jakie wymieniłem u osoby co zakłada konto. Dlatego takie posty z kodami lecą do śmieci, a także z powodu robienia bałaganu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricios . Kolega powyżej dopytywał więc odpowiedziałem podając przykład jak wygląda to u mnie gdyż niedawno zawałem umowę. A że coś jest w linku? Cała oferta dla nowych też jest w linku na stronie Canal plus.pl.

Zwróciłem uwagę np. na kod z ulotki, który pominąłem mimo zagladania do watku przez co płacę niepotrzebnie za dekoder 4k. W każdym razie jest to wypowiedź w temacie. Po to jest forum. Ty rozpisałeś się niemniej nie wnosząc do tematu wątku kompletnie nic poza skarceniem(słusznym)udostępniających w wątku kody. Też tego nie pochwalam. Ale reprymenda była już za to udzielona tym osobom wcześniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Podpisałem umowę w tamtym tygodniu z c+. Rozmawiając z konsultantem telefonicznie.

Wybrałem pakiet extra plus z canalem plus. 

Po męczeniu trochę konsultanta od siebie dorzucił mi jeszcze na rok HBO za free a później kolejny rok 10zl/m. Dodatkowo karta 100zl podarunkowa.

Wszystko spoko itd cena pakietu wiadomo jak na stronie to jest 65zl/m przez 3m później 115 a temu tak bo brałem jeszcze multiroom i opłata miesięczna za dekoder.

Wszystko zamontowane czekam aż umowa się tak jak by aktywuje no i oczywiście pakietu HBO nie ma....

Myślę spoko dzwonie na infolinię oczywiście babka na infolinii mi wciska że takiego pakietu nie ma nie za tę cenę itd. ale ja to wszystko wiem tylko że HBO konsultant dorzucił tak jak by "z pod lady". Zgłosiłem reklamacje żeby sobie odsłuchali rozmowy, które przeprowadzałem z konsultantem w poniedziałek i później we wtorek bo w sumie decyzję podlałem we wtorek na tych samych warunkach które konsultant mówił mi w poniedziałek. 

Jeśli mi nie włączał HBO tak jak to zapewniał mnie konsultant to rezygnuje z ich usług takie im warunki postawiłem. A pani w na infolinii jeszcze mi mówi że czas na rozpatrzenie reklamacji to 30dni a ja mam 14 dni na to by zrezygnować ;) takie śmieszne trochę. 

Ciekawy jestem co Wy o tym sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...