Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdź program tv sprzed kilku tygodni np. to&owo i zobacz tvp sport. Nie ma co porównywać go do PS

 

Ja porównywałem tylko styl produkcji "TVP Sport" z "Polsatem Sport" (wiadomo, że normalnie "PS" głównie pod względem ilości siatkówki jest nie do pobicia :D!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
... Dla abonentów C+ TNK nigdy nie miała sensu i nie będzie mieć nadal.

 

może już późno, ale andyg chyba nic nie rozumiem z Twojej ostatniej wypowiedzi

 

ja byłem w n-ce gdzie jest TVP Sport i bardzo mi brakuje tego kanału w C+

cały czas śledzę ten wątek i informacje na SATKurierze

że może w końcu C+ dogada się, że będzie mogła mieć TVP Sport :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale andyg ma rację - TNK to tacy Sami Swoi platform cyfrowych. Ten, kto już się zdecydował na C+ (ale też na N) ten już raczej nie będzie dokupywał TNK. Chyba, że jest użytkownikiem SatKuriera i ma jednocześnie w domu co najmniej trzy dekodery, a jednocześnie jest hobbystą - lub jak kto woli - maniakiem satelitarnym. :-) Cyfra+ i TNK mają zupełnie inny target. TNK została stworzona dla tych, którzy telewizji cyfrowej jeszcze nie mają oraz przede wszystkim dla abonentów podobnych do tych, którzy subskrybują niskie pakiety Cyfrowego. Pomijam przy tym w ogóle kwestię, że i tak dla 99% abonentów nie ma znaczenia czy mają kanał taki czy owaki. Liczy się tylko zadowolenie z ich zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W ostatnim Tygodniku Żużlowym nr 3 jest wywiad z Jarosławem Idzi, zastepca dyrektora programowego w TVP Sport. W odpowiedzi na pytanie dotyczące oglądalności żużla odpowiedział, że już wkrótce TVP Sport zagości na platformie Cyfra+!!!

Na ile to info się potwierdzi oraz co to znaczy "wkrótce" dla TVP to już inna para kaloszy, ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam tekst słyszałem na początku powstania TVP Sport.

"W ubiegłą sobotę, 18 listopada 2006 roku, ruszył sportowy kanał telewizji publicznej - TVP Sport. Na razie kanał mogą oglądać widzowie platformy "n". Przedstawiciele TVP Sport twierdzą, że być może do końca roku program trafi do Cyfry+ oraz dużych operatorów kablowych."

http://media2.pl/media/14678-kiedy-tvp- ... wkach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tygodniku Żużlowym była także reklama na całą stronę, w której informowano, że żużlowa Speedway Ekstraliga tylko na tvp sport, co akurat się zgadza. Było tam jednak info, że ten kanał dostępny tylko na platformie "n", TNK, oraz niektórych kablówkach. Do tego razem z tą reklamą były adresy punktów sprzedaży "n" itd. Krótko mówiąc: wspólna reklama Speedway Ekstraligi, n i tvp sport. "Rozwodów" bym się nie spodziewał, szczególnie, że ludziom w tvp teraz w głowie tylko wymiany kadrowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem dosyć czekania na pojawienie się TVP Sport w Cyfrze+ i kupiłem sobie Telewizję na kartę, zyskując przy okazji dostęp do nSport. Wszelkie spekulacje odnośnie dołączenia TVP Sport do Cyfry+ lub Cyfrowego Polsatu okazały się bezsensowne, bo już nieraz "wtajemniczeni" twierdzili, że niebawem kanał ten zagości na którejś z tych platform. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna, więc nie czekając na łaskawe dołączenie TVP Sport do którejś z paltform (Cyfra+, Cyfrowy Polsat) wziąłem sobie TnK i wszelkie tego rodzaju spekulacje mnie nie interesują. Uważam jednak, że TVP Sport powinien być obecny na wszystkich platformach cyfrowych działających w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maris ja uważam, iż wszystkie kanały nadawcy pibliczne powinny być dostępne we wszystkich platformach cyfrowej w Polsce bez żadnego ale. Jednak TVP ma w tej sprawie inne zdanie i nic na to nie poradzimy. Pozostaje nam uzbroić się poraz któryś tam w cierpliwość i liczyć, że kiedyś TVP Sport zagości w Cyfrze+ (o ile do tego czasu nie zniknie - bo ostatnio pojawiły się takie wieści).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, Canal+ nie chciał się godzić na to, by za opłacane w ramach abonamentu kanały TVP, operator (Cyfra+), musiał jeszcze dopłacać do retransmisji sygnału kanałów tematycznych TVP! Stąd kwestia dołączenia nowych kanałów zostawała w zawieszeniu...

Teraz czekamy na decyzje nowego szefa, co dalej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadają w sd problemu nie ma z dołączeniem kodowania seca;p ale czy i kiedy to nastąpi to nikt nie wie.W sumie poza żużlem nie widzę tam nic godnego uwagi..W sumie jako abonent c+ czekam na jakieś nowe ciekawe kanały a tvp sport jak narazie z TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego?? Dla mnie zdecydowanie to, co najbardziej lubię: żużel i koszykówka. Dlatego tak bardzo zależy mi na TVP Sport. Canal+ ma Grand Prix, NBA i Eurolige a TVP Sport naszą ekstraklase żula i basketu. Gdyby to było na jednej platformie, to nic innego mi już nie trzeba do szczęscia :) Za siatkówką nie przepadam, więc bez żalu zrezygnowałem z kablówki na której jest Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak portale http://www.dvbnews.pl/tvp-sport-juz-nie ... +,1602.htm i media2 są bardziej optymistyczne w tej kwestii.

TVP Sport wkrótce w Cyfrze+

Łukasz Szewczyk, 18 stycznia 2009, godz. 10:15

Najprawdopodobniej już wkrótce sportowy kanał telewizji publicznej - TVP Sport dołączy do Cyfry+, drugiej pod względem liczby abonentów (ponad 1,3 mln) satelitarnej platformy telewizji cyfrowej w Polsce.

- TVP Sport jest coraz bardziej dostępna. W najbliższym dniach ma być udostępniona na platformie Cyfry+ , a więc grono piłkarsko-żużlowe będzie miało do dyspozycji kolejną platformę cyfrową z meczami - zapowiedział na łamach Tygodnika Żużlowego Jarosław Idzi, zastępca dyrektora do spraw programowych TVP Sport.

 

Z wypowiedzi abonentów Cyfry+ na różnych forach internetowych wynika, że TVP Sport jest jednym z bardziej oczekiwanych kanałów. Obecnie sygnał TVP Sport dostępny jest w ofercie satelitarnej telewizji "n" + Telewizja na kartę (0,6 mln abonentów) oraz wybranych sieciach kablowych, z wyłączeniem m.in. największej sieci kablowej w Polsce - UPC Polska (milion gniazdek).

Panowie więcej wiary.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...