Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również! :P:) Uważam, że kanały TVP są raczej nieudane, może nie aż tak totalnie, ale są nieudane. Nie wiem tam, ale ja ich raczej nie oglądam! I pomyśleć jeszcze, że TVP sobie chce kodować kanały typu np. tvp sport jak kurcze społeczeństwo płaci abonament.. za to tvp.

Poza tym kiedyś konsultanci wspominali coś o tym, że tvp sport ma wejść koło lata do C+, może po lecie, ale zbytnio Cyferce widocznie się do tego nie śpieszy, i dobrze! :P Lepiej będzie jak dołączą inne kanały i w tych kanałach co Cyferka zapowiadała co mają być jeszcze do końca tego roku, mam nadzieje, że nie będzie tvp sport :P:lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon ja też nie twierdzę,że kanały tematyczne TVP to rewelka, ale taki TVP Sport, czy TVP Historia mogłyby być na Cyfrze+. Poza tym nie warto zawracać sobie głowy. Jakieś tam TVP Kultura, czy Rozrywka (której i tak pewnie nie będzie w ogóle :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia jest z astry fta,wiec nie widze problemu.Wystarczy zainwestowac w drugi konwerter,jesli komus tak bardzo zalezy(ponizej 100zl).TVP sport-lepiej przemilczec-niemal wszystko co tam jest,dostepne jest albo z TVP1,2,3,albo Eurosportu.Syfiasty kanalik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia jest z astry fta,wiec nie widze problemu.Wystarczy zainwestowac w drugi konwerter,jesli komus tak bardzo zalezy(ponizej 100zl).

Jak ktoś ma Mediasat'a, to drugi konwerter nie wystarczy :cry:

TVP Historia nie ma na liście kanałów z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony Bravia i oglądam sobie TVP Sport DVB-T z nadajnika Skrzyczne w Szczyrku. Myślę, że w ciągu najbliższych miesięcy kanał ten będzie nadawany również w innych miejscach w Polsce, stąd też szkoda zajmować transponder C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Każdy ma inne zdanie i poglądy. Osobiście zgadzam się ze zdaniem poprzednich usherów :D:wink::wink:

Uważam, że kanały TVP są słabe i jak na moje to wcale nie potrzebne w Cyferce, jak dla mnie to kanały TVP mogą nie istnieć :P ponieważ ich nie oglądam, ale rozumiem, każdy ma jakieś poglądy i rozumiem, że komuś się mogą podobać te kanały. A to to jest fakt, wszystkie kanały telewizji publicznej powinny się znaleźć w każdej platformie i nawet telewizji kablowej. Jednak możliwe, że ten kanał wejdzie do oferty Cyfry, ponieważ w CTA coś kiedyś gadali konsultanci...

TVP się ceni i to za bardzo... :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon - jeszcze mi powiedz, że nie będziesz oglądał meczu Portugalia-Polska 8)

 

Nikt nie mówi tutaj jaki to TVP Sport jest super i rewelacyjny. Ale są tam takie transmisje, które część osób skoro mogłaby obejrzeć, to chciałaby to móc zrobić.

Zacznie się gadanie, jak żużel będzie na TVP Sport, co jest już chyba przesądzone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...