Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jasno będzie gadka, że tyle "nowych" kanałów dołączyli i abonament do góry :cry::?:

 

-pozdrawiam-

jakich kanałów, od kiedy i o ile abonament wzrośnie? Podaj konkrety?

 

Edycja RafiX: Nie cytuj posta gdy odpowiadasz na niego tuż pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale o tym wiem, chodziło mi o to, że C+ trzyma je na swojej liście kanałów, a przecież nie musi. W tym towarzystwie TVP Sport wypada dobrze.

 

Ale za TVP sport trzeba zapłacić a tam niczego nie ma co by było w głównym TVP. Co do Poloni 1 czy Tele 5 to te telewizje wynajmują miejsce na transponderze C+ i za nie płacą bo inaczej by ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglada tvp sport na n-ce i musze powiedzieć ,że to całkiem przyzwoity kanał. Uważam ,że cyfra mająca aspiracje bycia najpowazniejszą platformą w Polsce powinna ten kanał dołączyć do swojej oferty. Oczywiście prędzej czy później i tak tam trafi .

Kto nie chce nie musi go oglądać,ma 60 innych pozycji.Platforma to właśnie coś takiego w czym każdy znajdzie cioś dla siebie. a co do tego ,że na cyfrze jest duzo kanałów sportowych to nie prawda. Mi brakuje tam kanału właśnie z polskim sportem. Na jakim innym kanale na cyfrze jast polski sport, poza piłką nożną.?

 

Pamiętam jak dawno temu , jakieś kilka lat temu zadzwoniłem do BOK cyfry z zapytaniem czy dołączoj do swojej oferty także polonie 1 i tele5 ( wtedy to sie jakoś inaczej nazywało ) panienka odpowiedziała mi " my na naszej platformie mamy tylko ambitne kanały.:) I co , poziom tych kanałów tak się podniósł, ze je potem włączyli.

To samo z TVP Sport, też bedzie to tylko kwestia czasu i pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to,że właśnie nie ,to dalej kiepski kanał ,ale go dołączyli a to znaczy, ze są w stanie włączyć wiele innych kanałow, tylko ,że na odpowiadających im warunkach, a z tvp sport się jeszcze nie dogadali. ale to kwestia czasu , bliższego nioż dalszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie wziął "TVP Sport", nawet jako opcję dodatkową za 3-5 zecików (ale nie więcej !). Ciekawe kiedy "Cyfra" i "Polsat" go wprowadzą, a z drugiej strony zastanawiam się jak "TVP" zamierza budować "markę" i popularność kanału ograniczając do niego dostęp (logika wskazuje, że najpierw należy dać coś nawet za "zupełną darmochę" cytując Jurka Owsiaka :) , żeby potem kiedy już "złapie" popularność żądać kasy !)???

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd w pisowni.

Edycja Frazes: Dzięki, właśnie nie byłem do końca pewny jak się pisze ten wyraz (post nabrał kolorów :) )...

Edycja Mr. Orbita: A to ja niebieskim pyknę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie ogranicza dostepu do swych kanalow, poprostu platforma "n" przyjela warunki stawiane przez tvp, a cyfra i polsat jak zwykle negocjuja ceny. Pewnie na wiosne kanaly TVP beda na kazdej platformie.

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...